Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyjaśnienia w związku z opóźnieniem w konkursie

Wyjaśnienia w związku z opóźnieniem w konkursie

WitekT 12 Września 2006 20:58

0 0

Dzisiaj z przyczyn leżących po naszej stronie pytanie konkursowe ukazało się z kilkunastominutowym opóźnieniem. Co tu dużo mówić – daliśmy plamę. Dlatego… będzie dodatkowa nagroda.



Choć organizatorem konkursu jest Centertel, operator sieci Orange, to my jesteśmy odpowiedzialni za jego techniczną stronę. Dziś, w wyniku splotu pewnych wydarzeń wynikających z naszej winy, pytanie ukazało się poza regulaminowym czasem – co prawda niewiele, ale zawsze poza. Nie ma w tym winy organizatora konkursu. Dlatego postanowiliśmy, że osoba, która najszybciej poprawie odpowiedziała na pytanie, otrzyma dodatkowo zestaw z telefonem Nokia 1600 ufundowany przez nas – jako formę zadośćuczynienia za dodatkowe kilkanaście minut oczekiwania.




Bardzo przepraszamy za zamieszanie, które wyniknęło z naszego powodu. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby podobna sytuacja nie miała miejsca w przyszłości.

Lista dzisiejszych zwycięzców zostanie opublikowana jutro, tradycyjnie przed południem.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2006-09-12 21:33:35

    @Ralph- ja też tak niedawno zrobiłem i co najgorsze- byłem trzeci :

  • 0

    6.  2006-09-12 21:34:29

    Ralph: dziś był splot takich niesamowitych wydarzeń, że głowa mała. Wielkie dzięki za czujność!!! :)

  • 0

    7.  2006-09-12 21:36:54

    hehe a ja teraz do jutra spac nie bede :P chyba ze Witek uchyli rabka tajemnicy :)

  • 0

    8.  2006-09-12 22:08:01

    Gratulacje dla wytrwałego (-ej). Opłaciło się czekać.

  • 0

    9.  2006-09-12 22:09:22

    Heh, to czekamy na relację ze splotu ;-)

  • 0

    10.  2006-09-12 22:15:23

    muddy dobrze mówi - czekamy niecierpliwie:)

  • 0

    11. ~  2006-09-12 23:02:53  host: dvv79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    E tam. Nie trzeba było. Drobne wpadki zawsze się zdarzają.
    To nie to samo, co Simplusowy Syndrom Kur(w)y, gdzie problemy były praktycznie codziennie i właściwie połowa konkursu wymagałaby powtórzenia. Tam w jednym dniu konkursu wsiąkło 5 doładowań po 50pln, bo nie rozesłali odnośnika do rejestracji.

  • 0

    12. ~  2006-09-12 23:49:23  host: apn-99-89.gprspla.plusgsm.pl

    pewnie przez przypadek..;-))a ja sądze ze wielkich przypadkow nie ma i takie "fajne konkursy"jak ten i wiele innych sa dobrym lobbyingiem opów a po2 milo slyszec ze penetracja komórkowa w Polsce to 32miliony komórek na prawie40mln mieszkancow..cuz simplusowcom pomaga allegro telepolis orange,a tt gol.tak juz byc musi hyba;-)pozdr

  • 0

    13. ~tf  2006-09-13 04:05:46  host: 213-192-115-50.softlab.gda.pl

    WitekT: O P O W I A D A J ;-)

  • 0

    14.  2006-09-13 09:15:45

    WitekT nie martw się - ja ostatnio zapomniałem paczki wyekspediować do kuriera i nie poszła (pracuje w magazynie firmy komputerowej ) a szef Wysyłki mi powiedział na to - pier**** to ,wyślesz jutro :)

  • 0

    15.  2006-09-13 09:16:14

    ps - dziennie wychodzi tych paczek ponad 800 :)

  • 0

    16.  2006-09-13 09:35:13

    czekamy na wyniki :)

  • 0

    17.  2006-09-13 09:38:58

    No właśnie

  • 0

    18.  2006-09-13 10:05:39

    Ale moim zdaniem dla wszystkich miejsc powinna być większa nagroda. Ja czekałem jakieś 7 godzin na pytanie.

  • 0

    19.  2006-09-13 10:07:54

    No to ktoś się ucieszy telefonikiem dzisiaj.Ja wczoraj nie brałam udziału więc adrenalina mi nie rośnie:).

  • 0

    20.  2006-09-13 11:04:05

    Ale jak ja bym wiedział, że będzie telefon to bym się bardziej spieszył.

  • 0

    21.  2006-09-13 11:06:21

    A ja jakbym wiedzial ze bedzie opoznienie to bym nie siedzial tyle czasu ;)

  • 0

    22.  2006-09-13 11:06:35

    Mam nadzieje, ze sie oplacilo

  • 0

    23.  2006-09-13 11:07:47

    wytrzymali nas wczoraj z pytaniem, a dziś z wynikami trzymają:/

  • 0

    24. ~Karol  2006-09-13 11:14:25  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    Jaki konkurs? Jakoś nic nie wiem na ten temat bo sie nigdy takimi "pierdami" nie interesowałem;)

Dodaj swoją opinię