Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wygrano już 5 Nissanów w konkursie Idei i Samsunga

Wygrano już 5 Nissanów w konkursie Idei i Samsunga

WitekT 6 Stycznia 2005 16:15

0 0

Już 10 osób stało się szczęśliwymi posiadaczami samochodów Nissan Micra dzięki zakupowi telefonu Samsung w sieci Idea. Wygrywają i klienci, i sprzedawcy.

Co tydzień urządzane jest losowanie dwóch samochodów Nissan Micra, którego wyniki publikowane są na stronie pl.samsungmobile.com. Spośród klientów, którzy dokonają zakupu losowani są zwycięzcy. Wylosowany klient wygrywa również samochód dla sprzedawcy, od którego zakupił telefon.

Do tej pory odbyło się pięć losowań.
O promocji

Firma Samsung wraz z siecią Idea przygotowała promocję dla wszystkich klientów, którzy kupią telefon Samsungw ofercie Jedna Idea (Jedna Idea z rachunkiem) i/lub Nowa Idea dla Firm lub podpiszą aneks do umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych z firmą PTK Centertel w ramach oferty ProPozycja w terminie od 13 grudnia 2004 do 31 stycznia 2005.

Raz w tygodniu odbywają sie losowania, ktorych wyniki publikowane sa na stronach internetowych pl.samsungmobile.com. Każdy z uczestników promocji otrzymuję specjalne gadżety elektroniczne w Samsung Fun Club.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet