Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wygraj N76 z zaprojektowaną przez siebie obudową

Wygraj N76 z zaprojektowaną przez siebie obudową

WitekT 14 Kwietnia 2007 22:58

0 0
nokia n76Nokia ogłosiła konkurs na najlepszy projekt wyglądu obudowy modelu N76.

By wziąć w nim udział, wystarczy ściągnąć wzór ze strony www.nseries.com, a następnie wykonać w dowolnym programie graficznym swój własny, oryginalny projekt. Po tym pozostaje tylko wysłać przygotowaną pracę. Zwycięzca otrzyma Nokię N76 z własnym projektem obudowy.

Konkurs trwa do 11. sierpnia, zaś strona z wysłanymi projektami wystartuje 3. maja. Wtedy też będzie można głosować na nadesłane prace.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: symbian-mobiles.eu     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~  2007-04-14 23:26:07  host: acof222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://static.playmobile.pl/blog/5255/177626.4.jpg ta nokia będzie w PLAY :P:P

  • 0

    2.  2007-04-14 23:26:35

    Czas odkurzyć photoshopa... ;)

  • 0

    3. ~  2007-04-15 00:17:47  host: 87-205-211-199.adsl.inetia.pl

    Co mi z obudowy bez telefonu :)

  • 0

    4. ~PROZAK  2007-04-15 09:45:22  host: host-100-140.gprsbal.plusgsm.pl

    w kaczuszki sobie zrobie obudowe

  • 0

    5.  2007-04-15 11:12:02

    @3, zwycięzca otrzyma model N76 z własnym projektem obudowy ;)

  • 0

    6. ~Ant  2007-04-15 13:57:58  host: chello084010154233.chello.pl

    Może w konkursie powinny być nagradzane co najmniej trzy najlepsze projekty. Ehhh.

  • 0

    7.  2007-04-15 16:28:24

    w tym projekcie konkursie bierze udział caly swiat? juz widze jak wygrywam...

  • 0

    8. ~getITright  2007-04-15 20:19:51  host: chello087206213042.chello.pl

    @body - bez żartów ten konkurs wygra jakiś grafik, jakiś nieodkryty geniusz, a nie ktoś kto "tak se" spróbuje i coś tam zabawnego czy jakiegoś tam wymyśli, to musi być full profeska, dodatkowo musi to być świetny, innowacyjny, oryginalny pomysł na grafikę, jak nie jesteś dobrym grafikiem to nawet nie podchodź bo nie masz szans

  • 0

    9. ~  2007-04-15 21:14:24  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    ... i z tych wlasnie powodow ja go wygram. Dziekuje Panstwu za wspolrywalizacje.

  • 0

    10. ~I?  2007-04-15 22:38:33  host: kosciuszki.gl.digi.pl

    ~getITright - TY SPRÓBUJ... przecież wiesz wszystko najlepiej... eh... najlepiej schować się pod kamyk i nigdy z stamtąd nie wychodzić... ze strachu... bo przecież " nie ma sie szans" ... skąd ty wiesz jak oceniane bedą prace,panie wszechwiedzacy ??

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-90-112.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2017-07-21 18:57:39

Chińczyk potrafi?


~ | 2017-07-21 18:57:09

Teraz firemki typu Telekogucik będą miały kasę na udostępnianie na udostępnianie dla całej wsi jednego biednego internetu z Neostrady ;)


~Szwagier wlo | 2017-07-21 18:51:36

Szwagier obiecał że kupi taką


~Vences | 2017-07-21 18:50:05

http://tlp.is/e9p Galaxy s5 Neo też ;o


~ | 2017-07-21 18:47:17

ostatnie zdanie "Masz Ci los"!

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 1500 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 1500 zł (lipiec 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet