Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wygodne płatności dla klientów Plusa

Wygodne płatności dla klientów Plusa

orson_dzi 14 Lipca 2015 11:04

8 4

Operator sieci Plus wdrożył system płatności elektronicznych Blue Media. Teraz klienci Plusa mogą w wygodny sposób opłacać swoje rachunki poprzez serwis Plus Online, stronę systemu płatności dostępną adresem www.plus.pl/platnosc/ lub poprzez wiadomość email z Zieloną Fakturą.



Klienci Plusa opłacając swoje faktury mogą obecnie korzystać z e-płatności w dwóch opcjach. Pierwsza to e-przelew polegający na automatycznym przekierowaniu klienta do jego konta w bankowości elektronicznej i akceptacji przez niego wypełnionego formularza przelewu. Do realizacji płatności wystarczy jedynie jej autoryzacja. Mogą też wybrać płatność kartą płatniczą Visa lub MasterCard, jak również skorzystać z nowego portfela elektronicznego oferowanego przez wystawców kart.




Zarówno płatność e-przelewem, jak i za pomocą karty płatniczej odbywają się w czasie rzeczywistym. Komunikat o realizacji płatności trafia do operatora natychmiast, co znacznie usprawnia i przyspiesza spłatę bieżących należności oraz tych, które są objęte procedurą windykacyjną.

Przez trzy miesiące od momentu uruchomienia usługi e-płatności klienci Plusa mogą korzystać z niej bezpłatnie.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 40
  • -1

    21.  2015-07-14 13:06:13

    19 - to usługa Blue Media jest nie Polkomtela ;-) Polkomtel skorzystał po prostu z tego pośrednika.

  • -1

    22.  2015-07-14 13:06:27

    @16 w trosce o Polaków PO podniosło VAT do 23% w 2011r. i miało tak być przez 2 lata.........................idź w cholerę dobrodzieju....od naczelnych kłamców.

  • 0

    23. ~4D  2015-07-14 13:19:58  host: n07-06-07.opera-mini.net

    @22. Jak nie daj Boże PiS dojdzie do władzy to VAT będziesz miał na poziomie 30% - z czegoś trzeba będzie finansować wymysły narodowych socjalistów i wielką rzeszę pięćdziesięcioletnich emerytów.

  • 0

    24. ~  2015-07-14 13:28:18  host: user-94-254-145-97.play-internet.pl

    Oj tam po obniżeniu wieku emerytalnego finansować emeryturę będą młodzi, te 2 mln ludzi co wyjechało za granicę. :) No i ci co wchodzą na rynek pracy 20-30 latkowie, zdziwią się jak 1/2 od razu zabierze im państwo i ZUS na 60 latków, nie mówiąc o podatku., NFZ i innych wymysłach.

  • -2

    25.  2015-07-14 13:34:16

    12 - sorry - o obciążeniu karty kredytowej mówisz... A kiedy niby zlikwidowali tę formę płatności? Ja akurat nie korzystam, ale znam ludzi, którzy korzystają... Działa nadal z tego co wiem.

  • -2

    26.  2015-07-14 13:35:29

    A propos... I tak z komentowania badziewnego systemu płatności w Plusie na rozmowę o emeryturach i podatkach się schodzi...

  • 3

    27. ~pkonrad  2015-07-14 13:57:52  host: tytan.zeork.com.pl

    Lepiej wdrożyliby NFC a nie jakieś *** !!!

  • 2

    28. ~pabloki  2015-07-14 14:19:40  host: 46.205.170.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    21 t mobile tez ma pośrednika w takich gotowych przelewach kosztujacych mniej. i co teraz?

  • -2

    29.  2015-07-14 14:22:33

    28 - a co ma być?

  • -2

    30.  2015-07-14 14:23:56

    Jeśli już coś ma być... Zmieni operatora ten, kto uważa, ze jest oszukiwany?

  • 2

    31. ~olo  2015-07-14 14:27:00  host: rogue3.ups.com

    nawet jakby dawaliI za darmi ifona to nigdy nie bede ich klientem ... pierwszy lepszy haker pojechal z nimi jak chcial ... zenada ...

  • 1

    32.  2015-07-14 16:51:53

    @23@22
    To nie forum ani strona z polityką. Streszczenie PiS już nie działa tak btw.

  • 1

    33. ~W4Ready  2015-07-14 17:04:38  host: user-46-113-245-108.play-internet.pl

    Są inne, równie wygodne usługi, a bezpłatne - Polecenie Zapłaty (automatyczne obciążanie konta bankowego kwotą faktur) oraz INVOOBILL (nie wiem, czy Plus oferuje) - wysyłanie e-faktury/danych do przelewu do systemu transakcyjnego banku, z płatnością jednym kliknięciem po zalogowaniu do banku.

  • -1

    34. ~androido  2015-07-14 19:07:28  host: aenh17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    apka Billon już jest. wystarczy pobrać z google play.

  • -1

    35. ~Jarek  2015-07-15 19:57:46  host: host-142-40.jkns.pl

    Bardzo przydatne usprawnienie i wielki ukłon Plusa w stronę klientów, mnie nie pozostaje nic innego jak pochwalić za ten krok, wy sobie narzekajcie. Czasami trzeba błyskawicznie opłacić zaległy rachunek i tutaj ten system płatności bardzo się sprawdzi.

  • -1

    36.  2015-07-15 20:05:52

    35 - nie przesadzaj znowu... Dwa tygodnie czasu jest na zapłatę faktury za telefon ;-)

  • -1

    37. ~Eduardo  2015-07-15 21:55:57  host: amt72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niby drobne, ale pożyteczna usługa. Plus optymalizuje zarządzanie i to kolejna odsłona jego nowej kampanii wizerunkowej.

  • -1

    38. ~Rocky  2015-07-16 22:56:46  host: 088156129154.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    NO to już przerobiłem i powiem, że to wygodne. Na plus na pewno też to że za darmo.

  • -1

    39. ~Suzek  2015-07-19 20:12:46  host: acpx239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajnie , że Plus korzysta z nowych rozwiązań i stale usprawnia życie swoim abonentom. Niby mała rzecz a cieszy.

  • 0

    40.  2015-08-24 08:36:02

    Dzisiaj kolejną, już trzecią, fakturę po wprowadzeniu tego systemu zapłaciłem. Kartą płatniczą. Zgodnie z potwierdzeniem realizacji epłatności Plus, jakie otrzymałem na skrzynkę pocztową:
    Kwota prowizji dla BM: 0,00 PLN
    ;-)

Dodaj swoją opinię