Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wygląd jest ważny dla mężczyzn

Wygląd jest ważny dla mężczyzn

WitekT 12 Stycznia 2005 16:31

0 0

Badania przeprowadzone przez IDC obalają rozpowszechniony na rynku telefonów komórkowych mit, według którego to kobiety przywiązują największą wagę do wyglądu aparatu.
IDC spytało posiadaczy telefonów komórkowych, jakie znaczenie mają dla nich różne pożytki płynące z posiadania telefonu. Wśród dostępnych odpowiedzi wymieniono płynące z posiadania telefonu poczucie bezpieczeństwa, możliwość zwiększenia efektywności pracy oraz wysoki status, jaki nadaje użytkownikowi posiadanie efektownej komórki. Jak nietrudno się domyślić, najwięcej osób za kluczowy aspekt uznało wygodę komunikacji i związany z nią wzrost wydajności pracy. Bardziej zaskakujące są jednak inne wyniki. Większości użytkowników telefonów komórkowych, aparat zupełnie nie kojarzy się z bezpieczeństwem, jednak wśród osób które to doceniają, dominują kobiety. Panie nie zwracają za to większej uwagi na wygląd telefonu. Wbrew rozpowszechnionym opiniom, o popisywaniu się efektownym aparatem myślą przede wszystkim mężczyźni.

Źródło tekstu: Cellular News, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-31-188.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet