Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wydrukuj zdjęcie w Nokia Kodak Printing Kiosk

Wydrukuj zdjęcie w Nokia Kodak Printing Kiosk

sirmark 4 Czerwca 2004 12:16

0 0

Od maja ruszyła wspólna akcja Nokia Poland i Kodak Polska, w ramach której w salonach Nokia w Warszawie przy ul. Siennej 39 i w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 183/187 każdy posiadacz telefonu komórkowego wyposażonego w łącze Bluetooth lub podczerwień może wprost z telefonu komórkowego wydrukować zdjęcia na wysokiej jakości papierze i sprzęcie firmy Kodak. Przed wydrukowaniem każde zdjęcie można poprawić, wyostrzyć i idealnie przygotować do wydruku.

"Postanowiliśmy sprawdzić, czy usługi wydruku zdjęć z telefonów będą cieszyły się w Polsce dużym zainteresowaniem, czy też nie. Akcja jest częścią globalnego projektu i potrwa na razie 3 miesiące. Od zainteresowania klientów zależy, czy Nokia Kodak Printing Kioski zagoszczą w salonach Nokia na stałe" – powiedział Robert Siewierski z firmy Nokia, odpowiedzialny za rozwój projektu w Polsce.
Osoby, które w dniach 14-18 czerwca zrobią min. 5 odbitek otrzymają w prezencie magnetyczną ramkę na zdjęcia GRATIS. Akcja potrwa do 31 lipca.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet