Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wydrukuj zdjęcie w Nokia Kodak Printing Kiosk

Wydrukuj zdjęcie w Nokia Kodak Printing Kiosk

sirmark 4 Czerwca 2004 12:16

0 0
Od maja ruszyła wspólna akcja Nokia Poland i Kodak Polska, w ramach której w salonach Nokia w Warszawie przy ul. Siennej 39 i w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 183/187 każdy posiadacz telefonu komórkowego wyposażonego w łącze Bluetooth lub podczerwień może wprost z telefonu komórkowego wydrukować zdjęcia na wysokiej jakości papierze i sprzęcie firmy Kodak. Przed wydrukowaniem każde zdjęcie można poprawić, wyostrzyć i idealnie przygotować do wydruku."Postanowiliśmy sprawdzić, czy usługi wydruku zdjęć z telefonów będą cieszyły się w Polsce dużym zainteresowaniem, czy też nie. Akcja jest częścią globalnego projektu i potrwa na razie 3 miesiące. Od zainteresowania klientów zależy, czy Nokia Kodak Printing Kioski zagoszczą w salonach Nokia na stałe" – powiedział Robert Siewierski z firmy Nokia, odpowiedzialny za rozwój projektu w Polsce.

Osoby, które w dniach 14-18 czerwca zrobią min. 5 odbitek otrzymają w prezencie magnetyczną ramkę na zdjęcia GRATIS. Akcja potrwa do 31 lipca.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-184-160.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet