Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyciekły zdjęcia interfejsu systemu Tizen

Wyciekły zdjęcia interfejsu systemu Tizen

sirmark 20 Grudnia 2013 00:11

4 2
Według ostatnich zapowiedzi, system Tizen zaprezentowany powinien zostać w przyszłym roku w lutym podczas Mobile World Congress w Barcelonie. Jednak do tej pory nie pojawiło się zbyt wiele przecieków pokazujących interfejs użytkownika. Teraz wyciekł cały zestaw obrazów, jednak zdjęcia pochodzą z systemu Tizen 2.1, a nie z najnowszego 3.0.



tizen v2 1 tizen v2 1 tizen v2 1 tizen v2 1

tizen v2 1 tizen v2 1 tizen v2 1 tizen v2 1

tizen v2 1 tizen v2 1 tizen v2 1 tizen v2 1

tizen v2 1 tizen v2 1 tizen v2 1 tizen v2 1

tizen v2 1 tizen v2 1 tizen v2 1 tizen v2 1

tizen v2 1 tizen v2 1

Źródło tekstu: SamMobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: tizen

w sumie: 21
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    2. ~Ricki  2013-12-20 00:15:29  host: 178-37-160-54.adsl.inetia.pl

    Jest już Android i iOS, WP nie może się przebić więc Tizen czeka los Bady.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3.  2013-12-20 00:19:58

    Niech Tizen się rozwija. Użytkownikowi przyda się alternatywa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~keen  2013-12-20 00:30:00  host: 178.183.128.86.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Jeśli uproszczą SDK i jego instalację i dadzą więcej faq to mogą osiągnąć sukces. Tylko czy system są w stanie istnieć z javy?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~Marcinst  2013-12-20 01:46:08  host: d58-154.icpnet.pl

    Hehe. Coś mi się wydaje ze to będzie taki zamulacz jak TouchWiz... Czyli lepiej o tym zapomnieć zanim się pojawi :-P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~...  2013-12-20 03:19:19  host: public-gprs516508.centertel.pl

    Ale nędza z bidą jeśli chodzi o UI

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~Red  2013-12-20 07:17:28  host: staticline-31-182-78-110.toya.net.pl

    Tizen to typowe zagranie Samsunga i pogrożenie palcem Google. Takie małe straszonko, jak nie będziecie mili to mamy swój system i możemy mieć androida w du... Do MWC już blisko więc będzie można zobaczyć. A tak przy okazji MWC to w tym roku była premiera Firefox OS i już wtedy było widać że szału nie będzie :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~Gość  2013-12-20 07:39:19  host: 82.145.211.170

    Już trzecia wersja systemu? A gdzie pozostałe dwie na rynku? Szajsung tylko się chwali - bo nie widać żeby mu zależało na wprowadzaniu czegokolwiek...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2013-12-20 08:09:34

    @Marcinst Nie koniecznie system musi mulić jak TouchWiz. TouchWiz jest nie tylko na androidzie na niektórych telefonach tez jest i mam taki telefon. Nie mogę powiedzieć żeby coś się zawieszało czy wolno chodziło. Telefon nie jest z najwyższej półki ale kulturą pracy i czasem działania przebija inne tanie nie wiadomo jakie telefony

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~  2013-12-20 08:46:15  host: bvl245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    agd dobrze gada... masakra ku..de :/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~Alienus  2013-12-20 09:25:34  host: 159.245.16.2

    Panowie Redaktorzy! No po prostu nie wierzę że nie możecie zrobić normalnej galerii do przeglądania zdjęć. Przecież to jakaś masakra jest z przeglądaniem zdjęć na tym portalu. Wstyd!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~  2013-12-20 09:35:45  host: public-gprs515155.centertel.pl

    azjatycka brzydota

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~Matej  2013-12-20 10:30:56  host: 093105250129.raciborz.vectranet.pl

    Taka mała uwaga: nie wiem, czy w przypadku smartfonów można mówić, że Tizen 3.0 jest wersją najnowszą. Bo zaprezentowano dopiero Tizen 2.2.1 (i to równie dobrze z niego mogą pochodzić screeny), a 3.0 ma się pojawić dopiero w drugiej połowie przyszłego roku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~  2013-12-20 15:47:57  host: 246.etlink.pl

    @12. Kliki się liczą

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2013-12-20 19:32:04

    Jakoś nie powalają mnie te zrzuty ekranu, zbyt szaro i ascetycznie to wygląda.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2013-12-20 22:12:44

    17: po pierwsze: "tę". Po drugie - co Twój komentarz wnosi merytorycznego do dyskusji? :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~piechucki  2013-12-20 22:20:04  host: 194-247-62-012.galatea.pl

    http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=2227

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~Calm7  2013-12-20 22:22:43  host: n05-08-05.opera-mini.net

    18). Panie Witku, no jak to co wnosi..? Reklamę strony bada cośtam ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~  2013-12-20 22:34:02  host: ip-93-154-218-251.free.aero2.net.pl

    @14 tu masz chyba słuszność, te zdjęcia lub podobne już się przewijały wcześniej w necie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22.  2013-12-20 23:18:41

    piechucki: a jakbym ja tam napisał, to zaraz by było że się tłumaczę. ;-) Masz rację, w mowie potocznej można - a moje wspomnienie o tym miało bardziej charakter zaczepnej szpileczki niż chęci walki na śmierć i życie czy jakiejkolwiek głębszej dyskusji... :-)