Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyciekły oficjalne obrazy przedstawiające Xiaomi Redmi 5

Wyciekły oficjalne obrazy przedstawiające Xiaomi Redmi 5

msnet 13 Lipca 2017 19:32

2 1

xiaomi redmi 5 leak

W serwisie weibo.com opublikowano obrazki przedstawiające wygląd, specyfikację oraz ceny nadchodzącego smartfonu chińskiego producenta.

Xiaomi Redmi 5 wystąpi w kilku wersjach, które różnić się od siebie będą ilością pamięci oraz zastosowanym chipsetem. Snapdragon 625 2 GHz będzie napędzał Redmi 5 z 3 GB pamięci RAM oraz 16 lub 32 GB pamięci wewnętrznej. Mocniejsze wersje będą wyposażone w procesor Snapdragon 630 2,2 GHz, współpracujący z 3 lub 4 GB RAM-u i 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej. Nadchodzący smartfon będzie obsługiwał karty pamięci microSD oraz dual SIM.




xiaomi redmi 5 leak xiaomi redmi 5 leak xiaomi redmi 5 leak xiaomi redmi 5 leak

Xiaomi Redmi 5 będzie miał 5-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości FullHD, aparaty o rozdzielczości 16 Mpix (tył) i 5 Mpix (przód) oraz akumulator o pojemności 3680 mAh. Telefon będzie pracował pod kontrolą systemu Android 7.1.1 Nougat z długo wyczekiwaną nakładką MIUI 9.0.

Wersja z 3 GB RAM-u i 16 GB pamięci na dane będzie kosztować 859 juanów (około 470 zł). Decydując się na dwa razy więcej pamięci wewnętrznej będziemy musieli się liczyć ze wzrostem ceny do 1039 juanów (około 570 zł). Wersje z szybszym procesorem: 3GB/32GB, 4GB/32GB i 4GB/64GB, zostały wycenione odpowiednio na 1099, 1199 i 1299 juanów (około 600, 655 i 710 zł).

Źródło tekstu: Weibo, wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi | xiaomi redmi 5

w sumie: 20
  • -1

    1.  2017-07-13 19:46:44

    Fake news...

  • 0

    2. ~.7.7  2017-07-13 19:49:11  host: 107.167.104.61

    1@ you are right!!!

  • 0

    3.  2017-07-13 20:24:22

    I jak zwykle brak NFC pomimo rosnącej popularności Android Pay.

  • 0

    4. ~a  2017-07-13 20:24:36  host: blm173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    OMG, on jest prostokątny ;)

  • 0

    5.  2017-07-13 20:40:17

    zmieniło to moje życie

  • -1

    6.  2017-07-13 20:40:48

    fake

  • 0

    7. ~r  2017-07-13 21:09:30  host: public-gprs375847.centertel.pl

    chińska waluta to yuan, a nie jen

  • 0

    8.  2017-07-13 21:18:20

    noo ciekawe jak tak patrze na http://tlp.is/e6l to widze ze w Polsce juz maja 3 podmioty zarejestrowane... oby nie sluzylo to jakims dziwnym sprawom odnosnie realizacji gwarancji czy cos.. z opaska mi band 2 to bujałam sie około 5 miesiecy aby odzyskac kase.. choc fakt smartfony maja mega ladne i moze kiedys znowu zaryzykuje

  • 0

    9. ~Radek  2017-07-13 21:45:28  host: a25-05-10.opera-mini.net

    Brak nfc?

  • 0

    10.  2017-07-13 21:47:00

    @7, r - racja, coś mi dzisiaj Japonia za bardzo po głowie chodzi :) Dzięki, już poprawiłem.

  • 0

    11. ~Maq  2017-07-13 22:51:29  host: atq213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @kasiuuula888, sprawdź dokładnie co dokładnie kryje się za tymi spółkami :) To nie są firmy w żaden sposób powiązane osobowo/kapitałowo z chińskim Xiaomi. Po prostu ktoś chce skorzystać z rozpoznawalności marki Xiaomi. Jedynym oficjalnym przedstawicielem Xiaomi w Polsce jest ABC Data. Trzeba tylko poczekać aż chińczyki upomną się o prawa do marki.

  • 0

    12. ~klimass  2017-07-13 23:39:43  host: public-gprs356311.centertel.pl

    @msnet - czy mozesz powiedziec mi jak cos oficjalnego moze wycieknac?

  • 0

    13. ~sueshack  2017-07-14 08:43:03  host: 80.245.23.162

    WOW to jest niesamowite.

  • 0

    14. ~abc  2017-07-14 09:10:59  host: 212.160.172.71

    to jest reklama, a nie wyciek danych

  • 0

    15.  2017-07-14 09:18:59

    @12, klimass - jedno nie wyklucza drugiego. Wyobraź sobie, że stworzyłeś oficjalny opis jakiegoś super wynalazku, który chcesz opublikować za jakiś czas. Tymczasem ktoś kopiuje przygotowane przez Ciebie materiały i publikuje je w Internecie, bez Twojej wiedzy i zgody. Czy jest to wyciek? Według mnie jest.

  • 0

    16.  2017-07-14 09:20:34

    @14, abc - między jednym i drugim jest cienka granica. Często można się spotkać z opiniami, że za wyciekami z firm stoją same firmy, które w ten sposób chcą wybadać rynek lub po prostu zareklamować swoje przyszłe produkty.

  • 0

    17.  2017-07-14 09:23:25

    msnet - żeby ludzie przestali kupować poprzedni model? No na to to tylko mogą sobie pozwolić firmy z pustymi magazynami po poprzedniej produkcji i z zainkasowaną kasą za towar będący w dystrybucji chyba ;-)

  • 0

    18.  2017-07-14 13:40:48

    @16 "wyciek" do sieci info to już część launchu produktu - przypadki się nie zdarzają, to na chłodno skalkulowane przez marketingowców akcje, żeby buzz w sieci podkręcać. takie czasy.

  • 0

    19. ~jack78  2017-07-16 00:46:00  host: aaqd108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W sumie od RedMi 4 technologicznie nic się nie rożni. ten sam procek, tyle samo pamięci, jedynie ekran mniejszy. Jeśli to nie fake news, to lepiej było to nazwać RedMi 4a-b albo i C :)
    Ja ciągle czekam na coś co będzie miało max 5.2 cala, fullHD (lub więcej), Snapdragon 835 i obsługę B20, czyli taki Mi6 w wersji Global mi wystarczy.

  • 0

    20. ~Rrrr  2017-07-16 08:08:33  host: user-94-254-240-235.play-internet.pl

    @11 Abc data nie jest jedynym oficjalnym: ck mediator dołączył.

Dodaj swoją opinię