Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Wybrany numer w Play" w ofercie Play Mixtura

"Wybrany numer w Play" w ofercie Play Mixtura

sirmark 17 Sierpnia 2010 17:58

0 0

Play przygotował dla abonentów ofert Mixtura 30, Mixtura 50 i Mixtura 80 promocję "Wybrany numer w Play" oraz oferty dedykowane.

W ramach promocji można wybrać jeden numer w sieci Play, z którym połączenia będą darmowe. Opłata za usługę to 5 zł na jeden miesiąc kalendarzowy.

Aktywacja usługi - krótki kod: *111*10*1#
Zmiana wybranego numeru - krótki kod: *111*10*3#
Dezaktywacja usługi - krótki kod: *111*10*2#
Sprawdzenie stanu usługi - krótki kod: *111*10*4#

Dodatkowo operator przygotował ofertę dla klientów, którzy zdecydują się przenieść numer do Play od innego operatora, zakupią ofertę w eShopie lub przeniosą numer z oferty na kartę na ofertę Mixtura.




MNP (przenoszenie numeru):
Plan taryfowy Mixtura 30 Mixtura 50 Mixtura 80
Dodatkowy pakiet minut do wykorzystania do wszystkich sieci 150 minut 200 minut 250 minut
Okres ważności pakietu 90 dni


Migracja na abonament
Plan taryfowy Mixtura 30 Mixtura 50 Mixtura 80
Dodatkowy pakiet SMS do wykorzystania do wszystkich sieci 100 SMS 200 SMS 300 SMS
Pakiet przyznawany w każdym miesiącu kalendarzowym po osiągnięciu lub przekroczeniu podanej sumy doładowań 30 zł 50 zł 80 zł
Okres ważności pakietu 30 dni

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~Antek  2010-08-17 18:46:26  host: 77-253-127-244.adsl.inetia.pl

    Trochę za bardzo kombinują jak na raz. Albo specjalnie żeby zamotać jak to się wszystko opłaca niby. I stan darmowy i wybrany numer, no albo to albo to, po co właściwie dwie takie same oferty w tej samej taryfie :/

  • 0

    7.  2010-08-17 19:16:07

    6@ Jest prosty wybór albo pakiet nieograniczone rozmowy w Play, który kosztuje 10 zł albo wybrany numer w Play za 5 zł.

  • 0

    8. ~:/  2010-08-17 19:16:52  host: apn-77-115-7-193.dynamic.gprs.plus.pl

    po to żebyś miał stan darmowy i dodatkowe minuty do innych sieci

  • 0

    9. ~micho  2010-08-17 19:23:42  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    Nieprawda okovita nieograniczone rozmowy w play nie dotyczą mixtury tylko fresha.

  • 0

    10.  2010-08-17 19:26:16

    micho@ Dla obecnych abonentów usług Mixtura 50 i Mixtura 80 operator przygotował promocję "Nieograniczone rozmowy w Play", czyli możliwość wykupienia Stanu Darmowego za 10 zł miesięcznie.

  • 0

    11.  2010-08-17 19:30:15

    Konkurencja moim zdaniem nawet nie zbliży się do tego poziomu jaki jest teraz w Mix-ie ;)

  • 0

    12.  2010-08-17 19:30:25

    #5. tak, chodzi o migracje do Mixtury, bo w koncu o tym jest news. Widac pomyslalem juz o czyms innym ;)

  • 1

    13.  2010-08-17 20:39:04

    Uważajcie przy migracji z karty na Mixa! Pakiet SMS-ów nie przysługuje przy zamówieniu przez telefon/Internet! Przysługuje tylko przy podpisaniu umowy w punkcie! Uważajcie, bo ja dałem się naciąć

  • 0

    14.  2010-08-17 21:18:43

    Hmm, w regulaminie jest napisane (odnośnie tych SMSów), że umowa jest na 30-40 miesięcy, a nie doładowań ;) Pewnie jakiś błąd ;)

  • 0

    15.  2010-08-17 23:25:48

    Antek (6), micho (9) - Prawda, z tym, że Nieograniczone rozmowy w Play mają być dostępne tylko dla wyższych opcji Mixtury 50 i 80. Natomiast Wybrany numer w Play jest dostępny już dla opcji Mixtura 30.

  • 0

    16.  2010-08-17 23:28:57

    Swoją drogą taki Wybrany numer w Play powinni też wprowadzić do Fresh'a, w podobnej odsłonie, czyli 5 zł na miesiąc. Tym ostatecznie "zabiliby" darmówki Heyaha. ;-)

  • 0

    17.  2010-08-17 23:44:33

    @14, Atlan, a nie było tak zawsze przypadkiem? Zobowiązujesz się do 30/40 miesięcy utrzymać aktywne konto wychodzące. Jeżeli doładujesz w pierwszym dniu za całą kwotę, okres ważności będzie właśnie 30/40sto miesięczny. Wygasa zobowiązanie do doładowań, ale nie okres umowy.

  • 0

    18. ~  2010-08-18 00:05:38  host: t05-09.opera-mini.net

    Umowa jest na 30 Badz 40 miesięcy, ale mozna ja szybciej spłacić, a po spłacie mozna przyjsc do salonu podpisać aneks mimo ze zostalo powiedzmy 10 miesięcy do konca:) A co do migracji z karty na mixa z smsami to w kazdym kanale dystrybucji korzystamy z tego samego programu, wiec ktos po prostu wybrał nie ta promocję co trzeba:D

  • 0

    19. ~  2010-08-18 01:00:11  host: t09-07.opera-mini.net

    16. Po to właśnie dali taniej niż we Freshu bo w mix podpisujesz umowę, więc taki podpisujący umowę powinien jednak mieć większe przywileje i możliwość tańszej usługi. Według mnie to uczciwe zagranie, wtedy mixowcy nie będą się czuli tak niedowartosciowani przez operatora. /Kwistas

  • 0

    20.  2010-08-18 01:08:41

    kwistas (19) - nie wiem czy należy to rozumieć w kategoriach "większego przywileju". Moim zdaniem, to po prostu inna forma nielimitowanego kontaktu. Albo płacisz więcej i rozmawiasz za darmo ze wszystkimi, albo mniej i z jedna osobą - tu zwyczajnie chodzi o zwiększenie możliwości wyboru, lepsze dopasowanie oferty, większą jej elastyczność. Trudno tu mówić kto ma większe przywileje, skoro w Mixturze i tak co miesiąc trzeba wygadać 30 zł mając tylko jeden nielimitowany numer, a we Fresh'u i za jedyne 10 zł można gaworzyć ze wszystkimi w sieci bez limitu.

  • 0

    21. ~jack  2010-08-18 15:30:39  host: 77-253-101-207.adsl.inetia.pl

    Play wprowadza na raz takie oferty żeby zamaskować notatkę sms :) która jest korzystna tylko dla nich... Już widzę jak ludzie się nadziewają przez dosłowny przypadek i płacą...

  • 0

    22. ~oko  2010-08-18 15:56:11  host: s182pc36.mmj.pl

    jestem po rozmowie z konsultantem i podobno jest mix 1 i mix 2 w jedynce ta usługa darmowego numeru nie działa bo jest stara mogę tylko aktywować 50 min.do play i na stacjonarne za 5 zł. tylko gdzie to pisze ? o co tu chodzi ......

  • 0

    23. ~Filip odp Oko  2010-08-20 14:24:00  host: ela29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam to samo.. Coś jest nie halo.. nie powinno tak być.. Jak dla play mixtura to dla wszystkich, którzy go mają.. ;/

  • 0

    24. ~oko  2010-08-20 16:49:14  host: s182pc36.mmj.pl

    w salonie po sprawdzeniu okazuje się że mam mix 2 ,ale dalej nie mogę aktywować usługi o co chodzi?

  • 0

    25. ~Monia  2011-02-05 16:40:25  host: dsv6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chciałam sie dowiedziec czy w play mixtura 50 jest tylko jeden paliet smsów dostępny 200 smsów za 5 zł?;///

Dodaj swoją opinię