Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wybrany Kraj w Orange na kartę

Wybrany Kraj w Orange na kartę

LuiN 2 Lipca 2008 11:11

0 0

Od 2. lipca wszyscy klienci ofert na kartę w Orange mogą korzystać z tańszych rozmów międzynarodowych i SMS-ów, w ramach nowej usługi Wybrany Kraj.

Aktywując usługę Wybrany Kraj klienci ofert na kartę Orange zapłacą 1 zł brutto za minutę rozmowy lub 30 groszy brutto za SMS. Promocja dotyczy 14 krajów: Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii i Włoch.




Włączenie usługi następuje po wysłaniu SMS-a pod numer 244 o treści: AKT XX, gdzie XX to numer kierunkowy wybranego kraju. Z myślą o obcokrajowcach komenda działa także w formie ACT XX.

Koszt SMS-a aktywacyjnego wynosi 5 zł z VAT, jednorazowa aktywacja włącza usługę na 30 dni.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13.  2008-07-02 12:52:39

    6. w simplusie wybierasz konkretny nr a nie kraj, także przy odpowiednim profilu dzwonienia/potrzebach oferta w Orange może byc lepsza, dla innych lepsza bedzie ta w sim+... ja osobiście korzystam z takiej usługi w sim+ ale tylko dlatego, ze mam duzo kasy na koncie, dzieki temu żona sobie z siostra w +44 pogaduszki urządza :)

  • 0

    14. ~hettman  2008-07-02 12:53:59  host: chello089076107024.chello.pl

    jezeli ktos chce dzwonic do anglii to (do jakiegos jednego nr-u np.meza) to lepiej niech dana osoba (bedaca w UK)kupi karte LEBARA idzwoni do Polski -za min. rozmowy z komorki na dowolna komorke w polsce zaplaci 9 pensow (38 groszy)a na stac. 4 pensy

  • 0

    15. ~Żeebro  2008-07-02 13:11:01  host: dpcr-230.ac.tuniv.szczecin.pl

    1 zł za minutę połączenia z USA??

  • 0

    16.  2008-07-02 13:58:52

    Żeebro: Raczej 1 zł na połączenia z Polski do USA.

  • 0

    17. ~kwistas  2008-07-02 14:19:22  host: w3cache.wignet.pl

    Fajne mi się podoba. :)

  • 0

    18. ~kwistas  2008-07-02 14:24:12  host: w3cache.wignet.pl

    Przydało by się zablokować dostęp do strony użytkownikom z końcówka "opera-mini.net" bo widać że nie mają nic konkretnego do napisania.

  • 0

    19.  2008-07-02 15:15:36

    Zablokować możliwość pisania komentarzy osobom niezarejestrowanym.

  • 0

    20. ~macccko  2008-07-02 15:28:23  host: docsis-12.nat.tvk.wroc.pl

    w cyfrowypolsat czy jak to tam się nazywa... np do USA 1 zł jest w standardzie, bez płacenia 5 zł za comiesięczną aktywację. http://www.cyfrowypolsat.pl/komorki/warto-wiedziec/komorki_mvno_ regulaminy_i_cenniki.cp

  • 0

    21. ~  2008-07-02 15:31:22  host: docsis-12.nat.tvk.wroc.pl

    a i nie trzeba się decydować na konkretny kraj

  • 0

    22.  2008-07-02 17:19:59

    Zablokować blokady blokad!

  • 0

    23.  2008-07-02 18:30:57

    AFTER5 POpieram...

  • 0

    24. ~kwistas  2008-07-02 23:35:16  host: w3cache.wignet.pl

    ~mirekb nie widzę w tekście żeby tutaj był napisany tylko 1 numer...

  • 0

    25. ~kwistas  2008-07-02 23:35:51  host: w3cache.wignet.pl

    sry moja POmyłka chodziło ci o kraj...

  • 0

    26.  2008-07-03 13:26:33

    Nie podoba mi się, że trzeba płacić za aktywacje tej usługi. Heyah jakoś była w stanie wprowadzić niższe stawki na wschód, bez konieczności płacenia za taką możliwość.

  • 0

    27. ~malec  2008-07-23 12:14:40  host: dmb244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nono dzialaja dzialaaja widac dobra sprawa dla tych co ich rodzina do angli pojechala czy gdzies...

  • 0

    28. ~  2008-08-14 19:39:07  host: dky146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a wlasnie gdzie jest lista krajow do wyboru ????

  • 0

    29. ~  2008-08-16 11:56:12  host: dlh217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na stronie przy tej ofercie poszukaj powinno byc...

  • 0

    30. ~  2008-09-06 13:37:29  host: dkh240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy caly czas mimo obnizek roaming dziala ta oferta ????

  • 0

    31. ~Wercia  2009-06-13 15:21:01  host: eav111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy to działa na polskie komórki w danym kraju?

  • 0

    32. ~miki  2012-01-26 20:33:41  host: 194.181.128.202

    to nabijanie ludzi w butelke banda sprobujcie aktywaowac usluge np do usa piszesz zgodnie z instrukcja a pzrychodzi zla komenda i ctna ci konto

Dodaj swoją opinię