Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości www.era.pl często odwiedzana

www.era.pl często odwiedzana

WitekT 11 Stycznia 2005 00:17

0 0

W grudniu padł kolejny rekord oglądalności serwisu www.era.pl, która zanotowała 25% wzrost popularności w stosunku do grudnia 2003 r.

Świąteczne atrakcje przygotowane dla abonentów Ery spotkały się z dużym zainteresowaniem, a MMS-owe kartki i gry stały się świątecznymi hitami. Aż 80% internatów, którzy weszli na stronę z grą Latający Mikołaj, stanęło do rozgrywki. Każdy z graczy, podczas jednej wizyty, zagrał średnio 3 razy, a rekordzista nie mógł rozstać się z Mikołajem przez 65 partii. Przeciętnie każdy grający internauta spędził na grze w Latającego Mikołaja ponad 10 minut.
Ostatnie badania serwisu dowiodły, że w ciągu pół roku od wprowadzenia nowego serwisu www.era.pl zainteresowanie nim wśród jego użytkowników wzrosło o ponad 80%. Wyniki te są tym bardziej zaskakujące, że w odróżnieniu od witryn pozostałych operatorów, na stronie Ery nie ma bramki SMS-owej.

Serwis www.era.pl jest nieustannie udoskonalany dzięki szczegółowym badaniom potrzeb i oczekiwań użytkowników sieci Era i internautów. Strona jest źródłem informacji, rozrywki i narzędziem ułatwiającym szybką obsługę klienta.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Gelu  2005-01-12 09:25:00  host: 195.85.249.110

    A ja myślą że każdy sprawdzał czy są nowe taryfy.........

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet