Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wszystko komórkowe dziennie w nju mobile na kartę

Wszystko komórkowe dziennie w nju mobile na kartę

Piszemy o tym pierwsi LuiN 19 Listopada 2015 17:15

12 7

Nju mobile wprowadził nową usługę w ofercie na kartę, dzięki której opłaty ponad 1,20 zł dziennie nie są naliczane. Dotyczy to zarówno połączeń, wiadomości SMS/MMS, jak i mobilnego Internetu.

Aktywacja oferty kosztuje jednorazowo 6 zł, a jej ważność jest bezterminowa. Nielimitowane połączenia i wiadomości SMS/MMS dotyczą krajowych numerów komórkowych. Dzienny limit dla mobilnego Internetu (nie licząc danych zawierających się w 1,20 zł) to 250 MB (nie ma "lejka"). Nielimitowane usługi obowiązują do godziny 23:59:59 w dniu, którym użytkownik dotarł do progu wydatków w wysokości 1,20 zł.

Usługę aktywować można SMS-em o treści START na numer 618 lub szybkim kodem *127*64#. Usługa łączy się z promocją po wieki, wyklucza się natomiast z usługami: miesio, miesio 19, do komórkowych, nju do wszystkich i wszystko komórkowe w nju na kartę.




Stan progu kwotowego można sprawdzić bezpłatnie kodem **127*64*1#, a wyłączyć usługę kodem **127*64*00# lub SMS-em o treści STOP wysłanym na numer 618.

Zobacz: regulamin usługi

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nju na kartę

w sumie: 74
  • 0

    61.  2015-11-21 18:41:44

    ta oferta jest dla klienta sporadycznie korzystającego z telefonu, na codzienne korzystanie są inne tańsze oferty, też na kartę, przykład również orange free na kartę.

  • -1

    62.  2015-11-22 11:53:24

    sylwekZolkusza - dzisiaj każdy znajdzie coś dla siebie... Dlatego, ze klienci różnie z telefonu korzystają, rynek im oferuje różne oferty. Nie widzę w tym nic dziwnego. Dziwne jest zachowanie niektórych komentujących, także Twoje. Jeśli Tobie nie pasuje, nie musisz tym, którym pasuje taka właśnie oferta polecać czegoś innego. Poleć coś podobnego, lepszego, tańszego.
    Ja zadaję pytanie - po co moja teściowa ma płacić 19 zł za nielimitowane jak jej wystarcza za 9,95 zł miesięcznie 180 minut WSZĘDZIE?

  • 2

    63. ~  2015-11-22 12:21:12  host: 83.218.124.143

    do wlo: to podaj która sieć daje w ofercie na kartę 180 minut do każdej pl sieci komórkowej i stacjonarnej na np 30 dni za 9,95zł ?

  • -2

    64.  2015-11-22 15:34:38

    63 - Plus. A! I minuty wymienne na esemesy, których nie potrzebuje zresztą, ale może ktoś... ;-)
    Nie wiem czy daje dzisiaj, mojej teściowej taką umowę podpisałem jakoś wczesną wiosną (jestem pełnomocnikiem).

  • 1

    65.  2015-11-22 17:23:22

    I internet taktowany co 500 kB, podczas gdy w ofertach głosowych na kartę nawet w Plusie, jest takt co 100 kB. Fajny ten Plus... ;-)

  • 0

    66.  2015-11-22 18:47:14

    toms - rzeczywiście co 512 kB taktują - ale w firmowych. Jednak na 2 numerach, gdzie 3-gigowe pakiety mam aktywne, mam taktowanie co 10 kB. Na swoim numerze nie mam pakietu, ale jeśli potrzebuję skorzystać, płacę 2 gr za 1 MB - Taktowane co grosz... Czyli co 512 kB. To pewnie było przyczyną ustalenia takiej jednostki ;-)
    Nie ma co płakać, ze któryś operator ma "gorzej" - wybierasz co Ci bardziej pasuje u operatora którego barwy klubowe bardziej Ci odpowiadają, nie?
    Ja nie narzekam. Od 9 zł do 39 zł netto mam abonamenty i taktowanie transmisji od 10 kB przez 100 kB aż po 512 kB ;-)

  • 0

    67.  2015-11-22 18:55:01

    toms... Widzisz... Można się przyczepić do kształtu liter w logo operatora, jak nie ma się do czego przyczepić... Moja teściowa jest naprawdę mocno starszą osobą, używa prostego telefonu tylko do dzwonienia. Nie korzysta ani z esemesów ani tym bardziej z internetu. Nawet transmisję danych ma wyłączoną - bo jej telefon (MaxCom jakiś z matrycową matrycą podświetlaną na bursztynowo) nawet GPRS nie obsługuje ;-)
    Nawet jakby po 1 GB jej taktowało w taryfie... Jakie to ma dla niej znaczenie? Dla Ciebie ma, więc wybierasz co innego. Dla mnie oczywista oczywistość.

  • 1

    68.  2015-11-22 19:22:04

    Wypowiadam się o ofertach dla szerokiego grona odbiorców, a nie tylko dla Twojej Teściowej, nie sądzisz? Ale pamiętam doskonale, jak w swoich komentarzach lekceważyłeś sprawę taktowania, próbując dowodzić, że to ma znaczenie tylko przy zakańczaniu sesji. Życie, mam nadzieję, wyprostowało Twoje poglądy w tym temacie. Jeszcze trochę a dojdziesz do tego, co wiem od samego początku mojej obecności tutaj: karta ponad wszystko, abonament jest do d. Bo do tego to zmierza.

  • 0

    69. ~  2015-11-22 19:37:40  host: n07-05-07.opera-mini.net

    68, dla ciebie karta może być najwygodniejszym rozwiązaniem. Ja zmieniłem kartę na abonament i jestem zadowolony, bo wygodniej i taniej, dużo taniej.

  • -1

    70. ~licznikman  2015-11-22 22:14:06  host: host135.v17.interkam.pl

    1,20 dziennie to 36zł miesięcznie więc i tak słabo to wypada w porównaniu np z vikingami - 24zł miesięcznie.

  • -1

    71. ~  2015-11-22 22:19:57  host: n13-01-05.opera-mini.net

    70). policzyłeś 36zł jako maximum - ale nie każdy co dzień gada. Dlategi fajnie jest, że można wybrać z wielu ofert tą jedną :-)

  • 0

    72.  2015-11-23 17:59:13

    to chyba jakas stara babcia codziennie nie gada. Ja z telefonu korzystam codziennie jak nie rozmowy to sms i przede wszystkim internet. Internet ciagle nawigacja poczta przegladanie stron!!
    to oferta dla babć ktore gadaja raz na pare dni.

  • 0

    73. ~morela  2015-11-23 20:05:55  host: 89-78-244-147.dynamic.chello.pl

    kopia Heyah, tam dniowki sa juz chyba od dwoch lat w ofercie i to bez oplaty aktywacyjnej 6 ziko

  • 0

    74. ~Gość  2015-11-25 07:58:06  host: 91-233-115-65.dg-net.pl

    Mam pytanie? czy za te 1,20 zł mogę dzwonić też na stacjonarne nie podnosząc sobie kosztów. Bo oferta za 2 zł dziennie wychodzi drogo 62 zł + aktywacja..........masakra jakaś.

  • 0

    75. ~Gość  2015-11-25 08:51:12  host: 91-233-115-65.dg-net.pl

    Generalnie zależy mi żeby rozmawiać na komórki i stacjonarne?

  • 0

    76. ~loli  2015-11-26 21:39:27  host: 89-68-179-74.dynamic.chello.pl

    znacie program w google play aby z automatu co miesiac odnawial kody USSD?

  • 0

    77. ~matematyk  2015-11-28 15:08:30  host: host135.v17.interkam.pl

    hmmm...1,20x30=36zł /mies. czyli niby spoko ale w sumie w mv mam to samo za 24zł /mies. Wybór prosty.

  • 0

    78.  2015-11-28 15:24:26

    toms - nie wiem o czym mówisz... Owszem - ma to znaczenie przy kończeniu danej sesji - to oczywista oczywistość. Więc ten kto ma długie sesje (w sensie transmisji danych) i rzadsze - mniej na tym "traci". W moim przypadku (i to się kłóci z tym co rzekomo kiedyś mówiłem), użytkownicy często się łączą z siecią i na krótko. Dlatego mają usługę nie z taktowaniem co 512 kB a co 10 kB. Uważasz, ze jakbym twierdził, ze to nie ma znaczenia, bawiłbym się w takie różnicowanie usług na konkretnych numerach wykorzystywanych w konkretny sposób przez konkretnych użytkowników (w tym moją teściową)?
    Karty miałem, mam... Są OK. Ale uważam, że abonament dla mnie jest wygodniejszy. Mogę porównywać, bo obsługuję wiele kont "kartowych" - i naprawdę, znacznie więcej czasu to wymaga niż obsługa abonamentu. Kartowy numer obecnie wykorzystuję np. tylko do "bezpiecznego internetu" - dzięki promocjom zasileń, zdecydowanie taniej to wychodzi niż aktywacja na numerze abonamentowym. No ale za to częściej trzeba o numerze pamiętać - zasilać w piątki (czy łapać okazje i zasiać w dniu promocji bonusu 100% czy jak ostatnio 70%), 5. zasilenie gratis itd., itp.

  • 0

    79.  2015-11-28 15:25:50

    70 - to nie jest oferta dla tych, którzy codziennie korzystają z telefonu. Porównywanie więc z ofertami "miesięcznymi" to głupota jest zwykła ;-)

  • 0

    80. ~Samosia  2016-02-29 07:36:55  host: apn-46-215-4-244.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak dla mnie oferta jest idealna - ci co komentują że się nie opłaca nie rozumieją do kogo jest skierowana. Większość czasu spędzam poza krajem, mam telefon który pozwala mi na własnoręczne ustawienie limitu przesyłu danych komórkowych. Przez większość dni w roku w ogóle nie korzystam z polskiego numeru. Lepszej oferty nie mogłam znaleźć, nareszcie pojawiło się coś dla osób które nie siedzą zawsze grzecznie w kraju płacąc abonamenty.

Dodaj swoją opinię