Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt!

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt!

WitekT 23 Grudnia 2005 23:41

0 0
Cała redakcja chciała złożyć Wam, czytelnikom, najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

choinka






Idą Święta, będzie miło,
Oby nam się lepiej żyło!
Byśmy wszyscy zdrowi byli,
Rachuneczków nie płacili.
Nie odchodźcie od nas z kwitkiem,
Życzy Łukasz, Marcin z Witkiem. :-)











Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2005-12-24 09:12:27

    Również wszystkiego najlepszego dla całej Redakcji i czytelników!!!

  • 0

    6.  2005-12-24 09:14:01

    Wzejemnie wszystkiego najlepszego... for All :)
    Pozdrawiam

  • 0

    7.  2005-12-24 10:12:04

    Wszystkiego dobrego!!! Dobrych promocji:)!

  • 0

    8. ~issa  2005-12-24 10:30:58  host: gprs5.plusgsm.pl

    Sredeczne życzenia i wszystkiego najlepszego :-)

  • 0

    9.  2005-12-24 11:21:58

    Dla serwisu Telepolis: Zdrowych , pogodnych i radosnych Swiat, duzo Szczescia w nadchodzacym Nowym 2006 Roku, aby serwis bardziej sie rozrastal, mial wiecej stalych bywalcow, testow i testujacych.

    Dla czytelnikow: Zdrowka , szczescia, super telefonow, 10MPix aparatow i 1TB danych w komorkach.

    Pozdrawiam

  • 0

    10.  2005-12-24 11:37:26

    Panowie Wszystkiego najlepszego wam zyczę :)

  • 0

    11. ~  2005-12-24 11:41:20  host: nat01.rtk.net.pl

    Wesołych Świąt i wszystkiego naj naj:)
    PS - śliczna ta choinka:)

  • 0

    12.  2005-12-24 12:02:53

    Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy.

  • 0

    13. ~ED  2005-12-24 12:14:58  host: lan.citinet.pl

    Zdrowych Wesołych i pogodnych Świąt cdłej redakcji życzy ED

  • 0

    14.  2005-12-24 13:07:49

    wszystkiego najlepszego:)

  • 0

    15.  2005-12-24 13:27:59

    MeRrY ChriStmaS !!! ;]

  • 0

    16. ~  2005-12-24 13:37:52  host: adah41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    he ja to jestem normalnie... jestem tu od samego poczatku i sie nie zarejestrowalem

  • 0

    17.  2005-12-24 13:53:31

    Wszystkiego najlepszego, zdrowia i radosci :)

  • 0

    18. ~  2005-12-24 13:59:41  host: abyk28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Całej Redakcji życzenia Wesołych i Spokojnych Swiat BożegoNarodzenia składa
    Ojciec i Pan Paco. Chłopaki odpocznijcie sobie prawdziwie Świątecznia!!!!

  • 0

    19.  2005-12-24 14:24:38

    Wszystkiego naj .... :D

  • 0

    20.  2005-12-24 14:54:31

    Wszystkiego naj... naj...naj...;*

  • 0

    21. ~Marcin  2005-12-24 15:43:08  host: buy34.internetdsl.tpnet.pl

    Zdrowia, szczęścia i radości, nie połamcie w Święta kości, byście cali powrócili i nam newsów nie szczędzili;)

  • 0

    22.  2005-12-24 21:07:00

    Wszystkiego najlpeszego z Okazji Świąt Bożego Narodzenia załodze Telepolis.pl oraz wszystkim telefoniomaniakom-czytelnikom Telepolis.pl

  • 0

    23. ~zofia  2005-12-24 21:26:48  host: gate.malnet.pl

    Wesołych świąt dla całej Redakcji:)

  • 0

    24. ~h  2005-12-25 23:01:10  host: host-81-190-47-162.lodz.mm.pl

    Zdrowych,radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2006 dla Redakcji i czytelników Telepolis dużo newsów,ciekawych tematów,promocji i konkursów życzy heyman

Dodaj swoją opinię