Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wszystkie media w jednej skrzynce

Wszystkie media w jednej skrzynce

WitekT 18 Października 2005 12:53

0 0

Ericsson podczas odbywającego się w Warszawie IV Kongresu Technologicznego firmy Polkomtel zademonstrował najbogatszy na polskim rynku system zunifikowanej poczty, która integruje dostęp do wiadomości wideo, głosowych, faksowych oraz poczty elektronicznej.

Na Kongresie po raz pierwszy zostanie pokazana usługa videomail w komercyjnej sieci 3G firmy Polkomtel.

Stworzony przez firmę Ericsson system Messaging-over-IP przechowuje wszystkie rodzaje wiadomości w jednej skrzynce. Dzięki konwersji wiadomości, dostęp do nich możliwy jest przy użyciu dowolnego terminala mobilnego lub urządzenia podłączonego do Internetu. Wiadomości poczty głosowej mogą być przykładowo dostarczane w postaci MMS-a lub jako załączniki e-maila. Dostęp do nich jest możliwy przez WWW oraz standardowe programy pocztowe. W postaci załączników do wiadomości mail dołączane są także wiadomości faksowe oraz wideo. System umożliwia również odbieranie maili z poziomu telefonu. Generator głosu odczytuje wszystkie wiadomości ze skrzynki.
System przekazywania połączeń na inne numery oraz powiadomień o wiadomościach za pomocą MMS-ów oraz SMS-ów uwzględnia pory dnia i dni tygodnia. Pozwala także filtrować powiadomienia i przekazywanie w zależności od nadawcy. Wbudowany kalendarz ułatwia pracę grupową. Użytkownicy mogą być łączeni w oddzielnie zarządzane grupy oraz podgrupy (np. dla celów poczty firmowej), a każdy z użytkowników może mieć dostosowany do swoich potrzeb zestaw usług.

Messaging-over-IP bazuje na otwartych i powszechnych standardach IP oraz na standardowym sprzęcie. Jest łatwo skalowalny nawet do poziomu kilkunastu milionów abonentów.

Messaging-over-IP od Ericssona jest używany przez więcej niż 30 operatorów, mających w sumie ponad 30 milionów skrzynek.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kto, według Ciebie, będzie liderem rynku smartfonów w 2019 roku?

Jubileuszowy Galaxy S10 może trafić na rynek w trzech wersjach

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet