Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wszyscy operatorzy podpisali aneksy MTR-owe z P4 na dwie stawki

Wszyscy operatorzy podpisali aneksy MTR-owe z P4 na dwie stawki

Piszemy o tym pierwsi WitekT 31 Stycznia 2013 17:02

6 0

Polkomtel, Centertel i PTC podpisali już aneksy dotyczące nowych stawek MTR z P4 - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. Wszystkie aneksy zawierają zarówno stawkę przejściową na I półrocze w wysokości 8,26 groszy, jak i docelową od 1. lipca - 4,29 groszy.

Zobacz: Operatorzy dostali decyzje UKE o nowych stawkach MTR.

Podpisane aneksy uwzględniają rozliczenia z datą od 1. stycznia, czyli tą wyznaczoną przez Prezes UKE w decyzjach administracyjnych.




Zobacz: Plus obniża ceny połączeń do Play, ale nie wszystkim.

Aneksy pomiędzy Centertelem, PTC i Polkomtelem są podpisane, jeżeli chodzi o stawkę przejściową. W tym momencie trwają jeszcze negocjacje w sprawie stosowania stawki docelowej.

Zobacz: Magiczne MTR-y, czyli wymiana psa za milion na dwa koty po pół miliona.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: centertel | mtr | p4 | polkomtel | ptc

w sumie: 21
  • 3

    2. ~pakierhakierxd  2013-01-31 17:09:09  host: 178-36-171-191.adsl.inetia.pl

    Myślę że szybko wprowadzą bo Plus zaczynając od jutra wprowadza :D

  • 4

    3.  2013-01-31 17:16:59

    Myśle że Plus zrobi reklame w tv gdzie pochwalą się 29gr do Play i Orange i Tmobile momentalnie zareaguje na ruch Plusa ;)

  • 2

    4.  2013-01-31 17:27:24

    Szczególnie dla prepaidowców ważna obniżka.

  • 2

    5. ~Dema  2013-01-31 17:34:01  host: 178.183.129.240.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    No teraz zobaczymy na co tak naprawde stac W3 w walce z P4-nie bedzie juz marudzenia o MTR-teoretycznie powinnie skopac tylek P4,ale tylko teoretycznie...

  • 1

    6.  2013-01-31 17:35:54

    @5 nic nie zrobia. w prepaidzie wyrownaja oferte, a na przedluzenia dadza 100 minut wiecej i pozamiatane.

  • 3

    7. ~mkkot  2013-01-31 17:35:55  host: v55-03.opera-mini.net

    Czyli Play postawil na swoim, zeby miec obie stawki od razu w umowie.

  • 0

    8.  2013-01-31 17:45:29

    7. Nie Play ale Play i UKE ze wskazaniem na Urząd.

  • 0

    9. ~@3  2013-01-31 17:47:08  host: akg166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlaczego myślisz, że podpisanie stawek wewnętrznych (MTRów) w jakikolwiek sposób narzuca zmianę cen? Mogą ale nie muszą

  • 1

    10. ~pabloki  2013-01-31 18:06:32  host: apn-95-41-248-190.dynamic.gprs.plus.pl

    Żenujące jest zachowanie w3 skoro maja narzucone decyzją admi istracyjną. Podpisywanie aneksów co do stawki od 1.lipca bezie trwało do wydania kolejnej decyzji adminitracyjnej przez UKE.Naiwnością operatorów jest sądzić że operatorzy unikna obniżenia stawki 4 gr od lipca. Wiem że to kasa ale oni nic nie pradzą na decyzje UKE. Ktoś powie mogą sie odwołać ... jeśli tak to i tak rację bedzie mialo UKE i tak beda musieli zapałacic rożnice a że zrobia to pozniej ... cóz liczą na korzyści. Swoja droga ile podpisów na tych aneksach się składa że tak długo to trwa i tak szumnie jest rozdmuchiwane jakby to był przełom w dziejach ludzkości.

  • 2

    11. ~  2013-01-31 18:11:45  host: host-89-230-72-0.rzeszow.mm.pl

    Dobre ...takie robią problemy a w Virgin 19 czyli 13 groszy!!! Chcecie 29groszy??? tak drogo!!

  • 2

    12. ~mkkot  2013-01-31 19:23:15  host: v10-06.opera-mini.net

    Przypuszczam, ze niewielu komentujacych tutaj dzwoni za 29 czy nawet za 13gr.

  • 1

    13. ~Marek  2013-01-31 19:33:08  host: 90-156-120-226.internetia.net.pl

    To prawda, ja dzwonie po 1 gr/min. Masz wiedzę - możesz więcej. Uważam, że W3/4 nie zmieni stawek w aktualnych taryfach. Łatwiej i zyskowiej stworzyć nowe z niższymi stawkami, gdzie obetnie się jakiś przywilej poprzedniej taryfy. Co na kształ Lubię to i Play na kartę Lubię to :)

  • 0

    14.  2013-01-31 19:36:18

    Marek (13), tak przy założeniu konkretnego, regularnego zobowiązania i dokładnie takiego samego wykorzystywania środków (minut czy złotówek).

  • 1

    15. ~mirekb  2013-01-31 21:14:26  host: apn-77-115-117-201.dynamic.gprs.plus.pl

    w ofertach abo tm od marca 2012 jest rowno do play,plus obudzil sie we wrzesniu (identyczna ilosc minut),w orange to kosmos i sim only nawet nie widac wiec beda ostatni lub przed tm..prepaidowcom szybko nie odpuszczą..jak widze 80gr/min to jakbym widzial cennik w3 10lat temu (np nowy pop).rynek znormalnieje mam nadzieje

  • 1

    16.  2013-01-31 22:23:04

    MTR MTR... a nikt nie zauważył iż "no limit" zdrożał... No stare ZM jeszcze ratują sparwę.

  • 1

    17. ~gibacz  2013-01-31 23:45:15  host: 178-37-36-220.adsl.inetia.pl

    Czy Polkomtel, Centertel i PTC zwrócą klientom pieniądze, skoro aneksy podpisali z datą 1 stycznia a dopiero teraz zmieniają?

  • -1

    18. ~  2013-02-01 00:16:10  host: 89-73-141-121.dynamic.chello.pl

    ja was nie rozumiem .... place 75 zeta , mam 2 gb internetu i wszędzie w Polsce no limit ( sms i mms też) i co tu dywagować o mtrach. jak zaczniecie zarabiac na siebie to skoncza sie prepaidy i zacznie sie jakosc i jakość i nikt nie liczy czy jest o 2 grosze mniej czy więcej. podsumowując play to nie wyrocznia ani wielkie nieba . oferta dobra jak inne ale tyłka nie urywa jak inne. mtry dla mnie mogą być albo nie . nie interesują mnie totalnie . pzdr.

  • 1

    19. ~Altair  2013-02-01 10:58:10  host: 77-255-33-80.adsl.inetia.pl

    ~17 to, że się zmieniają mtry wcale nie znaczy, że automatycznie o tyle spada stawka za minutę :> to już zależy od samych operatorów. Co do newsa to dobrze, że szybko sie uwinęli, osobiście obawiałem się, że może potrwać to znacznie dłużej.

  • 1

    20. ~regs  2013-02-04 17:03:54  host: 89-71-137-178.dynamic.chello.pl

    Jak UKE sama grała na czas ile się dało, żeby było tylko na rękę Tepsie... Zresztą z gnębieniem mniejszych operatorów i wymyślonymi karami było tak samo, byle tylko Tepsa/Orange nie straciła monopolu za szybko...

  • 1

    21. ~  2013-02-11 11:02:17  host: 81-210-106-138.ip.netia.com.pl

    Szanowne Orange, kiedy zamierzacie obniżyć ceny połączeń do Play? Jak MTRy rosły to od razu podnieśliście stawki, a teraz od 01.01 są obniżone i co? Nawet nie piśniecie słowem. Już mam tego dość, poczekam do końca tego tygodnia i jeśli nic się nie zmieni to przenoszę się do Plusa lub Play.

Dodaj swoją opinię