Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wstępne wyniki PTC po 1H2007

Wstępne wyniki PTC po 1H2007

sirmark 9 Sierpnia 2007 10:06

0 0
Z opublikowanego właśnie raportu Deutsche Telekom wynika, że PTC po I pólroczu posiadała 12,525 mln klientów (kart SIM) i zanotowała przychody na poziomie 932 mln euro (około 3,517 mld zł).

Baza abonencka w II kwartale powiększyła sie o 152 tys. kart SIM, czyli nieznacznie lepiej niż w I kwartale. Oznacza to, że PTC w dalszym ciągu zajmuje trzecie miejsce na polskim rynku pod względem liczby użytkowników.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~Pablo-1986  2007-08-09 10:23:44  host: apn-99-44.gprspla.plusgsm.pl

    Zanim będzie można oficjalnie zerwać umowy- to juz wielu ludziom po prostu same wygasną ;p. Mam nadzieję że bedzie je można rozwiązywać jeszcze w tym roku i to na legalu oraz bez ponoszenia kar. Mnie jeszcze umowa 3ma do końca lutego 2009r.Aby obniżyć koszty używam Play karty.

  • 0

    2. ~ksad  2007-08-09 10:32:08  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    To ty jesteś zwyczajny oszust: zaledwie od pięciu miesięcy jesteś w sieci, a już myślisz, jak się wyślizgać. Nie widziały gały, co podpisywały?

  • 0

    3.  2007-08-09 11:01:19

    ksad, właśnie jest "tylko" 5 miesięcy a już go oszukali na regulaminie więc czego się spodziewasz, każdy jest wierny firmie która dba o klienta, a powiedz mi że "uzupełnienie" regulaminu to było bardzo korzystne dla klienta ery i normalnie sr.. z radości z tego powodu

  • 0

    4.  2007-08-09 11:08:43

    Nie jestem przeciwnikiem ery, ale takich rzeczy się nie robi klientowi, nie zależnie czy jest tam 5 lat, 5 miesięcy, czy dopiero 2 godziny

  • 0

    5. ~  2007-08-09 11:18:30  host: roro.pol-levant.com.pl

    Najgorze jest to,ze stałym abonentom na przedłużenie umowy dają gorsze warunki ,niż nowym.

  • 0

    6.  2007-08-09 11:20:28

    PTC w końcu przychody trochę wzrosły po prawie 2 letniej stagnacji.

  • 0

    7. ~Lukas  2007-08-09 11:27:55  host: gniezno.serv-net.pl

    Jestem pracownikiem APS i stwierdzam,że jak ktoś nie patrafi zrozumieć,że może zmieniać sobie oferty w ciągu 60 dni od podpisania aneksu i ,że ma tansze telefony to niech sie nie wypowiada,iż dostaje gorsze warunki , bo dla mnie to wychodzi on na PŁYTKIEGO LAIKA który nawet nie pofatygował się aby wziąć kalkulator do ręki (lub nie umie go użyć). Natomiast co do zrywania umowy z powodu "uzupełnienia" regulaminu dla mnie jest to zwykłe cwaniactwo. Ktoś w ogóle czytał ten regulamin ? Nie ma tam nic istotnego, co by uzasadniało takie zachowanie.Inna sprawa,że tym Era "strzeliła sobie w stopę".

  • 0

    8.  2007-08-09 11:34:53

    Według mnie to nowy regulamin powinien być dla nowych abonentów a dla starych tylko wtedy kiedy zgodzi się sam nie niego. Jesli takiej zgody nie ma to pozostaje przy starym regulaminie.

  • 0

    9. ~kret  2007-08-09 11:43:47  host: roro.pol-levant.com.pl

    Do Lukasa. Bzdury pleciesz.Pracownicy ERA sami przyznają,że nie rozumieją,dlaczego stałych klientów gorzej się traktuje niż nowych.Na przedłużenie umowy ABO 40zl/80 minut, dostalem oferte ABO 43zl/80 minut,albo ABO 20 zł i 40 inut, gdy dla nowych jest 120 minut za 45 zł ! Totalna żenada ta ERA!!!

  • 0

    10.  2007-08-09 11:48:06

    Krecie dostałem podobne warunki jak Ty.... nie wahałem się ... Play rulezzzz :)

  • 0

    11. ~soeone  2007-08-09 11:52:58  host: aamh242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~Lukas super że jesteś pracownikiem APS tylko jest jedno ale.... twierdzisz ze staly klient ma tak super... okej powiedzmy ze jestem stalym klientem za 120min. do wszystkich place 60,30 gr klient wziety "z ulicy" 45zl. i co moze mi powiesz ze mam lepiej... a co do cen telefonow to roznica jest mizerna... tylko przy wybranych modelach wiec slaby argument.. Pzdr.

  • 0

    12. ~Thunder  2007-08-09 12:25:28  host: abur136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Lukas - co Ty piszesz??!!!Ja mam 2 numery w Erze od 9 lat!!Rachunki 170pln non-stop i zaproponowali mi gorsze warunki niż dla nowych! Nie wspominając o cenach słuchawek niemal 2krotnie wyższych niż na wolnym i legalnym rynku!!Przedłużyłem umowy w Erze tylko dlatego że zostawiłem ładne numery i wziąłem po abonamencie 15 pln brutto i 40 minut do wszystkich. Taniej nie da się u3mać żadnego pre-paida. Ale przedłużyłem umowy pół roku wcześniej z czysto matematycznego punktu widzenia. Utrzymanie przez 2 lata tych numerów wyniesie mnie mniej niż u3manie jednego abo z dotychczasowej taryfy przez pół roku. Czysto matematycznie i tak wyszedłem na swoje. Co nie oznacza oczywiście że szanuję Erę - bo po tym co zrobiła i co zaoferowała ta sieć swoim wieloletnim dobrym abonentom to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć im powodzenia i sukcesów!!:):) Wziąłem Abo w PLAY i przychody w Erze ode mnie spadły o 140 Pln miesięcznie. Mimo wszystko liczę i czekam na to kiedy w końcu sprawa regulaminu zostanie wyjaśniona. Mimo tak niskiego abo i tak Erze podziękuję. Marketingowcy z Ery niech idą po rozum do głowy zanim będzie za późno, bo jak na razie to OFERTA ERY TO PASTISZ NA RYNKU TELEKOMUNIKACYJNYM!!!!A Lukas weź sobie ofertę konkurencji do ręki i zapoznaj się z nią!!! I nie bądź tak ślepo lojalny wobec swojej firmy bo na pewno Ci za to nie podziękują!!!!:):)

  • 0

    13.  2007-08-09 13:50:15

    ~Lukas - dokładnie tak nic istotnego jak przy zmianie regulaminu Plusa czy Idei ;-)

  • 0

    14.  2007-08-09 13:51:25

    rcicho - tak zrobiła Idea i nie miała problemów jakie miał Plus a teraz Era ;-)

  • 0

    15. ~hmm  2007-08-09 14:24:22  host: gw-147-37.siec.alfa.pl

    No jeśli prezes Ery mówi że dla spółki najważniejsze jest odzyskanie lidera pod względem przychodów to znaczy że... witaj PLAY. :)) Niech sobie Era zarabia na kimś innym (naiwnym) :D

  • 0

    16. ~r  2007-08-09 16:12:06  host: chello084010106085.chello.pl

    #12: mylisz się kolego co do jednego. Że nie da się utrzymać żadnego prepaida taniej niż 15 brutto miesięcznie. Czyżbyś zapomniał o Samych Swoich? Przypominam, koszt utrzymania 11,43 miesięcznie (wychodzące oczywiście cały czas aktywne).

  • 0

    17. ~PWK  2007-08-10 03:44:16  host: 15-pr2-10.acn.waw.pl

    @Lukas: właśnie dzisiaj na stronie iboa pojawiła mi się oferta przedłużenia umowy - warunki są gorsze niż dla nowych abo. Czekam do końca umowy i zwiewam do Play - niższy rachunek i lepsza słuchawka.

Dodaj swoją opinię