Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wstępne wyniki Polkomtela po 3Q2009

Wstępne wyniki Polkomtela po 3Q2009

WitekT 10 Listopada 2009 13:31

0 0
30. września Polkomtel obsługiwał około 14,149 mln kart SIM - wynika z danych opublikowanych przez Vodafone. Oznacza to, że w III kwartale stracił aż 316 tys.

Ze wstępnych szacunków TELEPOLIS.PL w oparciu o kwartalny raport Vodafone wynika, że w III kwartale Polkomtel pozyskał około 22 tys. klientów abonamentowych, a stracił 338 tys. klientów prepaid.

Split bazy (udział procentowy prepaida w całości) różni się od pewnego czasu w raportach Vodafone od danych prezentowanych przez Polkomtel - w danych Vodafone baza prepaid jest większa, a postpaid mniejsza, całkowita liczba kart SIM jest identyczna.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28.  2009-11-10 14:53:19

    kmis - w Plusie jest tak samo - numer przenoszą do simplusa. Podejrzewam, ze pozostali robią to samo.

  • 0

    29. ~edi  2009-11-10 14:55:35  host: aamc144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 27 - dodaj w Nowym TT darmowe smsy do wszystkich w sieci bez żadnych warunków, net 2gr/100kb bez pakietów i najtańsze rozmowy do UE również na komórki...

  • 0

    30. ~  2009-11-10 15:00:44  host: 188.33.24.204

    @29: No i co po darmowych sms-ach do wszystkich w heyah, jak prawie nikt nie ma heyah? Zresztą sms-y są dla dzieci... Net 2gr/100kB to nie jest żadna rewelacja, jest co najmniej kilka lepszych ofert. A te rozmowy do UE to potrzebne jak zęby przy d..ie :-D Szkoda, że jeszcze nie napisałeś, że mają tanio również do Wietnamu czy tam gdzieś :-)

  • 0

    31. ~edi  2009-11-10 15:04:06  host: aamc144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 30- mają to prawda :) dla niektórych tanie rozmowy do UE jak i darmowe smsy są bardzo potrzebne, więc nie generalizuj

  • 0

    32.  2009-11-10 15:15:36

    ~edi - no to też ta wąska grupa zapewne korzysta z Heyah ;-)

  • 0

    33. ~grzesiek  2009-11-10 15:23:19  host: 093105086098.legnica.vectranet.pl

    mam 2 kart sim plusa od maja nie ladowane. kiedy oni je wylączą. po roku czasu dopiero?

  • 0

    34. ~RANKING PREPAID  2009-11-10 15:24:27  host: v03-02.opera-mini.net

    Najepsze oferty: 1. Play fresh, 2. GaduAir, 3. Heyah, 4. Orange Pop

  • 0

    35. ~  2009-11-10 15:44:17  host: v05-04.opera-mini.net

    ad 29. Chyba cos ci sie pomieszalo. 2gr za 100kb w Nowym TT - moze za 5 lat to bedzie. rcicho

  • 0

    36. ~  2009-11-10 15:47:37  host: v05-04.opera-mini.net

    Wychodzi na to ze Play i inni mniejsi operatorzy zdobyli w 3 kwartale ponad 300 tys klientow. Popraw mnie Witek jesli sie myle. rcicho

  • 0

    37.  2009-11-10 15:50:12

    rcicho: około 410 tys, z czego P4, według moich szacunków, jakieś 340-350 tys.

  • 0

    38.  2009-11-10 16:25:13

    34 o mBank mobile zapomniales

  • 0

    39.  2009-11-10 16:27:35

    A tacy byli pewni swego... Warto sobie w Polkomtelu przypomniec czy klient jest dla nich czy oni dla klienta. Jak milo.

  • 0

    40. ~Luks  2009-11-10 17:24:51  host: 94.254.195.100

    Przyszła kryska na matyska...

  • 0

    41. ~bambo  2009-11-10 17:59:59  host: 94.254.155.234

    tak się kończy jak się nie ma nic ciekawego do zaproponowania. Klienci wybierają konkurencję. Co i ja uczyniłem. A wybrałem fresza, tanio prosto i bez komplikacji. Doładowuję kiedy wykorzystam środki. A cenę za minutę mam w porównaniu z abo plusa o połowę niższą i bez żadnych dziadowskich umów na rok. Sentymentów nie ma w biznesie polkomtelu drogi. Bye bye ;-)

  • 0

    42. ~bambo  2009-11-10 18:02:38  host: 94.254.155.234

    i nie musicie już wydzwaniać z tym tysiącem minut w dziadoskim pakiecie po minutach z abo. Mnie to nie rusza, ja chcę mieć tanio w podstawie.

  • 0

    43. ~  2009-11-10 19:16:21  host: inet20909nb-1s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Oj dokladnie dokladnie musza sobie uswiadomic ze to oni sa dla klienta a nie klient dla nich. Oferty mieli i maja przecietne do tego pamietam ich oferte urodzinowa chyba z 5 wypuscili ale juz pomine ich atrakcyjnosc zas Era jedna a porzadna. Era jednak faktycznie moze pochwalic sie najlepszymi wynikami.

  • 0

    44.  2009-11-10 21:21:58

    No, to "ładne" wyniki osiągnął Plus. Ciekawe, gdzie jest większe zgrzytanie zębami, w Plusie czy w Orange ;-) Jako abonent Plusa (od '98 roku) wielokrotnie pisałem o wyższości starych taryf (Nowy Plus, Godziny) nad późniejszymi wynalazkami, których zwieńczeniem jest dla mnie totalne dno w postaci Rarki. To widać zwłaszcza w umowie na rok, bez telefonu, z czego korzystam od paru lat. Te stare taryfy to wciąż bardzo dobra oferta ale trzeba przyznać, że konkurencja cały czas zmniejsza dystans. W Polkomtelu, niestety, nie przyjmują do wiadomości, że ludzie będący w Plusie wcale nie muszą pozostać tam na wieki...

  • 0

    45.  2009-11-10 22:08:05

    tymis: ja tak samo jak ty mam abonament od 1998 roku i całkowicie się z Tobą zgadzam. Najlepsze taryfy jakie były to Godziny. Póżniej było coraz gorzej. Zrobili Kubali, gdzie osKubali ludzi z pakietów minut na stacjonarne, a zmniejszyli pakiety w sieci. Taryfy Syberyjskie to kontynuacja Kubali. Rarka to już całkowite dno. Poza tym jakość obsługi coraz gorsza i droższa. Dawniej z nr 2601 można było porozmawiać za darmo. Potem wprowadzili 0,78 zł netto za połączenie z konsultantem. Ostatnio to połączenie kosztuje już 1,95 zł netto, a ku mojemu wielkiemu zdziwieniu z automatycznym biurem obsługi 0,78zł netto (do tej pory za darmo). Coi gorsze na połączenie z konsultantem trzeba czekać bardzo długo. Ja już podpisywałem 3 lub 4 umowy na tych samych warunkach. Wczoraj dzwoniłem do BOK-u (oczywiście z nr innej sieci - lepiej się opłaca) i znowu ta sama oferta. Za 27,5 zł 90 minut do wszystkich. Umowa bez telefonu. Podziękowalem i zastanawiam się nad zmianą operatora na Erę lub Play.

  • 0

    46.  2009-11-10 23:18:03

    Pamiętam jak byłem w Plusie jakieś 4-5 lata temu i miałem Nowy Plus. To w zasadzie był pakiet kwotowy do dowolnego wykorzystania. Najlepsza rzecz dla świadomego klienta.

  • 0

    47. ~jan  2009-11-12 15:09:22  host: glp250.internetdsl.tpnet.pl

    ja tam miałem już komórki we wszystkich możliwych sieciach i plus jest bezapelacyjnie najlepszy

Dodaj swoją opinię