Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Współpracownicy poszukiwani

Współpracownicy poszukiwani

WitekT 13 Lipca 2007 16:28

0 0

Poszukujemy współpracownika (bądź współpracowników), którzy pomogą nam prowadzić serwis.

Kogo szukamy?

Osoby (bądź osób), które dostarczą nam około 150 newsów miesięcznie. Tematyka powinna obejmować głównie gadżety, a praca opierać się będzie na tłumaczeniach z zagranicznych serwisów. Dobrze byłoby, gdyby trafił się jakiś maniak telefonii, bo będzie potrafił wyczuć, które tematy są warte uwagi, a które nie. Szukamy osób pełnoletnich.

Czego wymagamy?

Przede wszystkim - umiejętności pisania po polsku i wyciągania wniosków. To są dwie bardzo ważne rzeczy. Angielski (bądź niemiecki czy rosyjski) wymagany jest w stopniu umożliwiającym rozumienie tłumaczonego tekstu, w końcu zawsze można podeprzeć się słownikiem. ;-)

Jeszcze jedna, bardzo ważna rzecz - wymagamy sumienności. Nie ma różnicy, czy ktoś nam będzie dostarczał 5 wiadomości codziennie, czy może 20 co cztery dni. Ważne jest jednak, żeby to było systematyczne i uzgodnione z nami. 2-3 dni przerwy nie robią problemu, w końcu Internet to nie gazeta, gdzie jest zamknięcie o konkretnej godzinie…

Co oferujemy?




Pracę w młodym, dynamicznym zespole… ;-) A tak mówiąc zupełnie serio, chyba całkiem niezłą pracę, którą można wykonywać naprawdę w wolnej chwili i niekoniecznie codziennie - pod tym względem pełna elastyczność. Po małej wprawie 5 newsów dziennie to około 2 godzin pracy, a może nawet i mniej. Na dodatek można całkiem przyzwoicie zarobić…

Oferujemy także (chyba niezłą) szkołę dziennikarstwa internetowego, która wbrew pozorom nie jest taka łatwa. W dzisiejszych czasach może być to całkiem przydatny dodatek w CV.

Praca w formie umowy o dzieło z regularną, comiesięczną płatnością.

Ostatnie słowo

Zgłoszenia proszę przysyłać na adres z koniecznym tytułem Praca. W mailu proszę napisać kilka słów o sobie, o dotychczasowym doświadczeniu (dla nas, orientacyjnie) i aktualnej pracy. Można załączyć także zdjęcie siostry. ;-)

Bardzo prosimy dobrze się zastanowić przed napisaniem do nas - czy po pierwszych dniach pracy nie opadnie zapał i nagle przestanie się odpowiadać na nasze maile czy telefony. Szukamy solidnych i konkretnych ludzi, na których słowie i pracy można polegać.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane maile w ciągu kilkunastu dni. Wtedy też ustalimy wszelkie szczegóły współpracy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 100
  • 0

    81. ~Miki  2007-07-15 16:53:16  host: 196.50.jawnet.pl

    Ja chyba zrobiłem błąd, że wysłałem zgłoszenie bo nie dość, że mam jedną sis to jeszcze do szkoły nawet nie chodzi :) Zachciało się dzieci na starość, ech...

  • 0

    82. ~ee  2007-07-15 20:48:51  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    80 - WitekT oj nie obrażaj sie to już taka branża ze jak sie ludzie nie pocą na forum ze od poniedziałku nowa promocja to w weekendy mało sie dzieje :)

  • 0

    83.  2007-07-15 21:25:39

    ***issa*** dzięki za podpowiedź :D:D

  • 0

    84.  2007-07-15 23:41:35

    ee: prawda jest taka, że teraz nic się nie dzieje w swiecie telekomunikacji... więc oczym tu pisac?

  • 0

    85. ~mlody  2007-07-16 01:15:52  host: w3cache1.icm.edu.pl

    To ja jeszcze pomarudzę o tym pisaniu raz na jakiś czas, rzadko się tu udzielam, ale czytam Was codziennie, czasami jak szperam po sieci to coś fajnego się znajdzie o czym sam mógłbym napisać, bo lepszego vortalu o telekomunikacji w Polsce nie ma, a jak coś jest dobre to z chęcią się człowiek dołoży ku dobru ;). Ktoś chce na siłę pisać, a nie może ;). Np. tak jak ja wyżyłbym się pisząc o telekomunikacji, a moja praca mi nie pozwala się do Was zgłosić ;). Wiem - marudzę ;).

  • 0

    86.  2007-07-16 02:25:56

    Zgadzam sie z kinem

  • 0

    87. ~mirekb  2007-07-16 07:58:25  host: blo139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdybym mial wiecej czasu..ale kolego z 85ladnie to napisal o telepolis..musza byc wysokie wymagania aby byl pewnien poziom ktorego na inych portalach gsm nie ma.tyle w tym temacie

  • 0

    88.  2007-07-16 09:43:38

    Mail wysłany... oby tylko siostra była wystarczająco ładna :D. Jak to dalej miałoby teoretycznie wyglądać?? Jakiś test pisania/tłumaczenia Newsów? Może już teraz coś dosłać?

  • 0

    89.  2007-07-16 12:16:25

    hmm chętnie bym wziął w tym udział, ale jest problem, do 18 lat brakuje paru miesięcy... Naprawdę nie da się z tym nic zrobić?:)

  • 0

    90. ~Eeee tam...  2007-07-16 12:42:42  host: fcy170.internetdsl.tpnet.pl

    Tyz robota... Stukanie w kolko po klawiaturze - dziecinada!

  • 0

    91.  2007-07-17 11:01:50

    Dziecinada ? To co powiesz o dwoch moim bylych znajomych, ktorzy pisza artykuly w necie (dla wp i onetu odpowiednio) o... GRACH komputerowych ? :> To jest dopiero dziecinada. Tutaj mamy do czynienia z nieco powazniejsza tematyka (choc gadzety ciezko uznac za temat polotu najwyzszego :)

  • 0

    92. ~xD  2007-07-19 15:23:53  host: 193.93.90.91

    no dokładnie no ... :D

  • 0

    93. ~Marci  2007-07-20 00:09:55  host: ayc172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek odpisywaliscie juz na emaile w sprawie tej pracy bo ja jakos odpowiedzi zadnej nie dostalem:(

  • 0

    94.  2007-07-20 00:29:46

    Marci: wyraźnie napisaliśmy, że odpowiadamy na WYBRANE maile. ;) Ale stricte nie będziemy się tego trzymać, każdy otrzyma wiadomość - myślę w ciągu dwóch tygodni. Bo nawet, jak nie weźmiemy do newsów, to na jakieś esktra roboty, też płatne oczywiście. :)

  • 0

    95. ~Eeee tam...  2007-07-20 11:07:39  host: fcy170.internetdsl.tpnet.pl

    A ile płacicie od słowa? - może i ja się jednak łapne na jakiś artykulik w wolnych chwilach... :-P

  • 0

    96. ~  2007-07-20 17:39:00  host: 196.50.jawnet.pl

    Jak od razu liczysz na kokosy to znaczy, że nie nadajesz się do tej roboty ;] Najpierw trzeba zostać przyjętym, potem dopiero rozmawia się o pieniądzach...

  • 0

    97.  2007-07-21 10:17:11

    @96 - jakaś nowa rewelacja anyway ja Cię chętnie zatrudnię u siebie - o pieniądzach porozmawiamy po podpisaniu umowy...

  • 0

    98. ~  2007-07-21 12:26:12  host: 196.50.jawnet.pl

    Jeszcze nie dostał maila o tym, że Witek chce z nim nawiązać współpracę a już o kasę pyta... Jak byś szedł do pracodawcy to pierwszym pytaniem byłoby ile dostaniesz pieniędzy? Zawsze można zrezygnować jeśli kwota nie będzie odpowiadała..

  • 0

    99. ~Mick  2007-07-21 12:55:55  host: chello089078148094.chello.pl

    Hej mam nadzieje ze jeszcze rozpatrujecie oferty bo dopiero dzisiaj zauwazylem wasze ogloszenie:P:)

  • 0

    100.  2007-07-23 13:06:01

    Prawde powiedziawszy wzmianka o pieniadzach wcale nie jest taka bezzasadna. W obecnych czasach pracodawcy coraz czesciej daja ogloszenia, w ktorych mozna wprost dowiedziec sie, ile sie dostanie netto (czyli na reke). Niemniej jednak, choc (i wlasnie dlatego) tego typu haczyk reklamowy stanowi wspanialy boost dla ilosci osob _realnie_ poszukujacych okreslonej pracy o okreslonych przychodach - jest on stosowany przede wszystkim w przypadku ogloszen nie cieszacych sie najwieksza popularnoscia (choc to stopniowo sie takze zmienia). A na popularnosc Telepolis jednak nie moze przeciez narzekac :)

Dodaj swoją opinię