Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Współpraca Skype i Hutchisona

Współpraca Skype i Hutchisona

WitekT 14 Lutego 2006 15:54

0 0

Skype oraz Hutchison 3 ogłosili porozumienie mające na celu udostępnienie Skype w telefonii komórkowej 3G.

Obie firmy współpracują, by pozwolić użytkownikom na cieszenie się Skype w sieci Hutchison 3 gdziekolwiek są, w pracy, w domu czy w podróży. Hutchison postrzega Skype jako atrakcyjną wartość dodaną, pozwalającą swoim klientom na większy wybór, i w ten sposób na przyspieszenie rozpowszechnienia usług 3G grupy Hutchison.

Partnerstwo do pozwoli Hutchison na dotarcie do 75 mln użytkowników znajdujących na obszarach w zasięgu sieci Hutchison i promowanie wśród nich usług Skype w sieci Hutchisona.

Ze Skype na telefonach komórkowych, ludzie mogą pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi gdziekolwiek nie pójdą. Przenosi to Skype z PC-ów w świat komunikacji mobilnej. Wierzę, że przyspieszy to adaptację i użytkowanie Skype na nowym poziomie powiedział Niklas Zennström, prezes i współtwórca Skype.
Oczekuje się, że Hutchison pierwszy rozpowszechni telefony komórkowe kompatybilne ze Skype. Hutchison prowadzi testy użytkowe dla optymizacji oprogramowania i sprzętu. Po zakończeniu testów, nowe produkty będą dostępne najpierw w Austrii, Australii, Hong Kongu, Szwecji, Wielkiej Brytanii, i Włoszech. Testy zostaną przeprowadzone na dostępnym sprzędzie wiodących producentów aparatów telefonicznych.

Szwedzkie "3" już oferuje wspólną usługę Skype z abonamentem i kartami danych 3G. W ramach planu abonamentowego 3G, użytkownicy mogą wykonywać nieograniczoną ilość rozmów Skype.

Skype na telefonach 3G, karty danych oraz inne urządzenia to urządzenia, z których nasi użytkownicy będą chętnie używali. Dzięki Skype będą mogli rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi na świecie tak długo jak zechcą. Będzie to doskonały dodatek do naszej szerokiej palety usług multimedialnych. Uważamy, że Skype to jeszcze jeden powód, dla którego ludzie będą korzystać z 3G – klienci oczekują wyboru innowacyjnych usług. Dlatego jesteśmy zachwyceni, że możemy współpracować Skype. Chcemy oferować wspólne usługi dla naszych abonentów na kluczowych rynkach, zaczynając od Szwecji, a potem w innych krajach, jak tylko zakończone zostaną wszystkie testy - powiedział Christian Salbaing, z Europe Telecommunications w Hutchison 3.

Źródło tekstu: Skype     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~PiotreK  2006-02-14 16:04:45  host: gate1.dka.pl

  Sprzedać Plusa Hutchisonowi!!!

 • 0

  2.  2006-02-14 17:06:25

  albo P4, albo ERA, obojetniu ktora siec, H zrobi w nich mala rewolucje...

 • 0

  3. ~dobi  2006-02-14 17:54:30  host: nat-dz2.aster.pl

  a w oranzadzie pakiet miliarda smsow za 100.000 pln do wykorzystania w 15 minut:-)

 • 0

  4. ~oski  2006-02-15 14:53:02  host: abvw196.neoplus.adsl.tpnet.pl

  kiedy w koncu wejdzie ten hutchison???? juz sie nie moge doczekac, co ma byc??? podaj ktos date

 • 0

  5.  2006-02-15 15:50:03

  Mam pewna na 100% informacje dla Ciebie oskize hutchison wejdzie do Polski 30 lutego tego roku :P

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-17-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet