Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wspólny program Nokii i MTV

Wspólny program Nokii i MTV

WitekT 10 Lutego 2005 13:31

0 0

Kultowy program o sportach miejskich i ekstremalnych, o najciekawszych koncertach i trendach w doskonałej oprawie muzycznej, z dodatkiem interaktywnej rozrywki i multimediów w MTV Polska zyskał nowego sponsora.

Od lutego br. będzie powstawał przy współpracy z producentem telefonów komórkowych, firmą Nokia. Współpraca obu partnerów potrwa do sierpnia 2005 roku. W tym czasie zostanie nakręconych kilkadziesiąt odcinków programu.

N-Style zadebiutuje w ramówce stacji MTV Polska 11. lutego i będzie pojawiał się dwa razy w tygodniu: we wtorki o 21:30 i w piątki o 21:00.

Program MTV N-Style jest dedykowany dla młodzieży i ma stanowić inspirację aktywnym stylem życia, prezentować nowe trendy w modzie, muzyce i sporcie. Oferuje swoim widzom rozrywkę na najwyższym poziomie: relacje z największych imprez sportowych, muzycznych w kraju i za granicą, bliskie spotkania z mistrzami tych w tych dziedzinach oraz porady dla amatorów, szukających ekstremalnych wrażeń. Magazyn promuje aktywne sposoby spędzania wolnego czasu wśród widzów stacji muzycznej.
Program MTV N-Style jest kolejnym punktem współpracy MTV Polska i Nokia. 7. lutego wystartowała innowacyjna usługa MMS o nazwie moBlog.pl, czyli elektroniczny pamiętnik, jaki użytkownicy telefonów komórkowych wyposażonych w aparaty cyfrowe mogą prowadzić w Internecie. Każdy zainteresowany po zarejestrowaniu się w witrynie www.moBlog.pl może publikować tam zdjęcia i umieszczać swoje komentarze oraz – co najważniejsze – udostępniać je innym osobom. Jest to pierwsze tego typu wspólne przedsięwzięcie MTV Polska i Nokia Poland. Dotychczas producent telefonów komórkowych był jednym z reklamodawców stacji muzycznej.

Komentuje Izabella Miejłuk, Business Development & Communications Director w MTV Polska: MTV nieustannie stara się proponować swoim widzom nowe programy, pokazywać ciekawe zjawiska muzyczne, być blisko młodych ludzi i zawsze zaskakiwać nowymi rozwiązaniami. Program N-Style ma w sobie sporo nowości, pokazuje wielu fantastycznych młodych ludzi, którzy wolny czas spędzają niebanalnie i bez kompleksów korzystają z najbardziej zaawansowanych gadżetów technologicznych. To wspaniałe środowisko dla takich marek jak Nokia i MTV, bardzo cieszymy się, ze będziemy razem tworzyć ten program.

Jesteśmy przekonani, że formuła programu N-Style pozyska sobie fanów wśród grupy docelowej, a użytkownicy moBloga będą zadowoleni z odkrywania nowych możliwości komunikacji. Serwis moBlog.pl już spotkał się z dużym zainteresowaniem - powiedziała Hanna Viita, Marketing Manager w Nokia Poland.

Nokia nieprzypadkowo została sponsorem programu MTV N-Style. Marka Nokia na całym świecie zaznaczyła swoją obecność wśród młodzieży za poprzez sponsoring sportowy np. Pucharu Świata Nokia FIS w Snowboardzie. W Polsce Nokia jest sponsorem imprez Polskiego Związku Snowboardu oraz Nokia Oops Cup, międzynarodowych regat trimaranów, które po raz pierwszy odbyły się w 2004 r. w rejonie Morza Bałtyckiego. W Polsce Nokia sponsoruje również najlepszą polską snowboardzistkę, Jagnę Kolasińską – Marczułajtis, zawodniczkę Nokia Riders Team.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-226-179-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.