Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wspólny portal TP i Orange - oficjalnie

Wspólny portal TP i Orange - oficjalnie

WitekT 24 Lipca 2006 12:06

0 0

Telekomunikacja Polska i PTK Centertel uruchomiły zintegrowany portal internetowy, prezentujący ofertę TP i Orange. Informacje o usługach telefonii stacjonarnej, komórkowej i dostępu do Internetu znajdują się teraz w jednym miejscu.

Nowy portal wyróżnia spersonalizowane podejście do oczekiwań i preferencji klientów. Ułatwia on dotarcie do informacji na temat oferty Grupy TP oraz zakup wybranych produktów i usług poprzez serwis internetowy.

Portal internetowy Grupy TP jest efektem strategii budowy operatora zintegrowanego. Wprowadzenie na polski rynek usług konwergentnych wymaga nowego sposobu prezentacji oferty. Dlatego stworzyliśmy narzędzie, które w wygodny dla klientów sposób łączy funkcjonujące dotychczas niezależnie serwisy TP i Orange – powiedział Marek Hancke, dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TP.

Nowy portal jest on zbudowany w oparciu o trzy kluczowe obszary:
telefon domowy,
telefon komórkowy,
Internet.




Wpisując jeden z adresów: www.tp.pl, www.orange.pl, www.neostrada.pl, użytkownik otwiera jedną z trzech podstawowych stron zintegrowanego portalu, dedykowaną interesującym go informacjom. Konstrukcja portalu pozwala jednak w każdej chwili w intuicyjny i wygodny sposób przejść do dowolnego zakresu oferty.

Zmianie struktury towarzyszą również zmiany w wizualizacji portalu, która łączy elementy charakterystyczne dla marek TP i Orange.

Jeszcze w tym roku zaproponujemy nowe funkcjonalności, między innymi tzw. powiązanie kont, umożliwiające dostęp do wszystkich kont użytkownika na portalu za jednym logowaniem, oraz skrzynkę multimedialną MultiBox dla klientów TP, obejmującą pakiet wiadomości e-mail, SMS i MMS, a także książkę adresową i kalendarz - dodał Hancke.

Zintegrowane portale funkcjonują już w Grupie France Telecom, m.in. w Wielkiej Brytanii (www.orange.co.uk) i Francji (www.orange.fr).

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~miniek  2006-07-24 12:16:56  host: h241-54.net.euron.pl

    niedorobione niestety... gdy idea zmienila sie w orange to hm zmienilo sie na dobre chociaz to ze pola edycyjne byly zaetykietowane i ja jako osoba niewidoma hm uzywajac nawet najstarszych programow wiedzialem ze tu jest taki przycisk czy inny a nie musialem sie domyslac... teraz znowu powrocilismy do niedorobionych elementow...

  • 0

    2. ~jarekt  2006-07-24 12:20:21  host: eda126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No moze dla odmiany ten portal bedzie dzialac. Od lat Idea proponuje usluge o nazwie MultiBox ktora wobec permanentnych problemow z portalem byla kompletnie bezuzyteczna. Proponowanie komus pelnowartosciowego PIMa i poczty do ktorych dostep jest ciagle ograniczany problemami z dostepem do portalu bawilo przez pierwszy rok. Zobaczymy jak teraz to bedzie wygladalo bo sama koncepcja wydaje sie poprawna.

  • 0

    3.  2006-07-24 12:27:15

    jarku T: permanentne problemy z portalem trwały rok, może półtora. Po tym czasie korzystanie z mBoksa było naprawdę wygodne. I nic się nie zmieniło po zmianie barw na Orange. Moim zdaniem MultiBox jest naprawdę bardzo funkcjonalny, korzystam z niego codziennie. I nie mam żadnych "permamentnych" problemów ;-)

  • 0

    4. ~panol  2006-07-24 12:49:46  host: 76-34.idc.net.pl

    moim zdaniem Orange traci na wizerunku wiążąc się ze znienawidzoną TP pomimo tego, że należą do tej samej spólki

  • 0

    5. ~  2006-07-24 14:43:12  host: dph37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na tej stronce jest wszystko i nic, zbyt duży kontrast kolorów, obok szarości ciemnej pomarańczy. Ogólnie działa, ale logo tp obok orange przyprawia mnie o zły humor.

  • 0

    6. ~KimdzonG  2006-07-24 15:08:40  host: dpa155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wszystko i nic:P czegoś więcej się spodziewałeś/-łaś po orange;)

  • 0

    7. ~Wojtas  2006-07-24 15:16:36  host: fp58.internetdsl.tpnet.pl

    MultiBox: Trochę irytuje mnie fakt, że inne serwisy udostępniają za darmo 3GB pojemności skrzynki e-mail i listy do 20MB, a Orange zatrzymało się na starożtnych jeszcze zasadach 10MB i wielkość listu do 4MB!!! Toż to porażka!!! Wykupienie jednej z dwóch droższych opcji (Gold lub Platinum - 6,10 lub 10,00 zł brutto/ miesiac dla indywidualnych) zmienia w tym przypadku tylko wielkość skrzynki do 20MB!!! Nawet nie można opżądnego zdjęcia wysłać! Poza tym zauważyłem w ostatnim czasie poprawę łącz. Rzadziej mam problem z dostaniem się do skrzynki, a było ich sporo. Jedyna zaleta portalu to sms bez reklam i przypomnienia (notatki) poprzez SMS! Korzystam też z 3 aliasów do konta i jak wyjeżdżam to włączam autoodpowiedź. Narzekam tylko na wielkość konta i pojedyńczego listu... Pozdrawiam

  • 0

    8. ~ezt  2006-07-24 15:40:36  host: rt21.dka.pl

    Ja zawsze wchodząc na tą stronkę wpisuje sobie idea.pl - w sumie nie wiem po co - może dla przekory, niech im statystyki pokazują, że jest jeszcze ktoś, kto nie wie o Orange :P

  • 0

    9. ~  2006-07-24 16:51:48  host: dpr200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    heh
    ezt, też miło wspominam Idee:(

  • 0

    10. ~Dina  2006-07-24 21:49:54  host: p01-02.opera-mini.net

    Ja również. Nawet korzystam z Jednej Idei na kartę. :)

  • 0

    11. ~Dina  2006-07-24 21:50:26  host: p01-02.opera-mini.net

    Ja również. Nawet korzystam z Jednej Idei na kartę. :)

  • 0

    12. ~~Dina  2006-07-24 22:00:42  host: p01-02.opera-mini.net

    Ech,podwójnie czekoladowy smak i podwójnie przekorna Operka...

  • 0

    13. ~  2006-07-25 00:42:37  host: dvw198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TP i strategia - jakoś trudno zauważyć związek ;)

Dodaj swoją opinię