Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wspólne promocje sieci Plus i Cyfrowego Polsatu

Wspólne promocje sieci Plus i Cyfrowego Polsatu

LuiN 11 Kwietnia 2012 15:08

0 0

Cyfrowy Polsat i Plus uruchamiają wzajemną sprzedaż usług i promocje specjalne dla użytkowników produktów obu firm.

11. kwietnia startuje wzajemna sprzedaż usług i oferty specjalne Cyfrowego Polsatu, największej grupy medialnej w Polsce, oraz Plusa, obejmujące dodatkowe korzyści dla abonentów usług obu firm. Klienci Cyfrowego Polsatu oraz Plusa będą mogli skorzystać z promocji kierowanych do osób korzystających aktualnie z produktów tylko jednej firmy lub posiadających już dwie usługi i przedłużających umowę na co najmniej jedną z nich. Jeśli konsument zdecyduje się na zakup obu usług, dostanie podwójne prezenty - zarówno od Cyfrowego Polsatu, jak i od sieci Plus.

plus polsat Otrzymać można do 100 minut więcej do wszystkich sieci w Plus Abonament lub do 8 zł do każdego minimalnego doładowania w Plus Mix, jeśli jest się już klientem Cyfrowego Polsatu i podpisze się umowę z Plusem o świadczenie usług telefonicznych.

plus polsat Dla klientów indywidualnych Plus Abonament oraz Plus Mix wybierających operatora telewizji, Cyfrowy Polsat także przygotował niespodziankę - Filmowy Bon Plus o wartości nawet 40 zł. Przydzielany jest on w prezencie co miesiąc przez cały okres umowy i upoważnia do skorzystania z zasobów VOD Domowej Wypożyczalni zarówno "na telewizor", jak i "na komputer". Wielkość przyznanej kwoty zależy od tego, na jaki pakiet telewizyjny klient zawarł umowę. Bon łączy się z pozostałymi promocjami dostępnymi w ramach VOD Domowej Wypożyczalni, np. "Pakiety VOD" czy "Pierwszy film za 1 zł".




plus polsat W tym samym czasie startuje promocja dla klientów, którzy są uprawnieni do przedłużenia umowy z platformą i równolegle korzystają z usług telefonicznych w Plusie. W takiej sytuacji mogą oni liczyć na dodatkowy pakiet minut w ofercie Plus Abonament lub ekstra kwotę do wykorzystania w ofercie Plus Mix.

plus polsat Kolejna oferta promocyjna jest kierowana do grupy klientów, którym kończy się umowa w sieci Plus i są abonentami pakietu telewizyjnego w Cyfrowym Polsacie, a jednocześnie nie są zainteresowani zakupem nowego aparatu telefonicznego za symboliczną złotówkę. Zamiast nowego sprzętu w promocyjnej cenie mogą otrzymać Bon Rabatowy o wartości nawet 60 zł do wykorzystania na dowolnie wybrane usługi telewizyjne Cyfrowego Polsatu, w tym pakiety dodatkowe, Multiroom czy filmy z VOD Domowej Wypożyczalni. Bon jest przyznawany co miesiąc przez kolejnych 12 miesięcy, a jego wartość zależy od rodzaju taryfy i wielkości abonamentu opłacanego w Plusie.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    10. ~marek  2012-04-11 17:32:43  host: apn-77-115-248-3.dynamic.gprs.plus.pl

    Pisali już o tym na plusblog.pl http://www.plusblog.pl/juz-11-kwietnia-wspolna-oferta-cyfrowego- polsatu-i-plusa/

  • 0

    11. ~grumpy  2012-04-11 23:42:39  host: abmn160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niech spadaja z takim promocjami, gratulacje... promocja musi byc prosta bo inaczej staje sie lamiglowka a ludzie nie maja czasu na lamiglowki

  • 0

    12. ~grumpy  2012-04-11 23:45:08  host: abmn160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyli generalnie promocja skierowna glownie dla glupkow, przedluz umowe a my ci damy poogladac film, ktory za darmo mozesz sciagnac z neta w jakosci hd, lol!

  • 0

    13. ~misterek  2012-04-12 08:04:31  host: ip-94-42-48-64.multimo.pl

    @12 - legalność i prestiż się liczy. pamiętaj :)

  • 0

    14. ~^^  2012-04-12 14:58:45  host: d12-58.static.icpnet.pl

    #12 same here... Nie dosc ze tragicznie sie to czyta, to takie warunki ze hoho, nic tylko przedluzac. Zalosna oferta.

  • 0

    15. ~konrado7  2012-04-14 23:52:10  host: systemy130.toya.net.pl

    @5 Dlaczego piszesz, ze za 39,90 jest 100 minut, skoro jest 150 a dla przedłużających 170 - ktoś, kto czyta przyjmie to za prawdę. @9 Dlaczego nie napiszesz, że w Simplusie każdy może mieć 29gr za minutę(bez PLAY) a stały klient może bezpłatnie mieć wszystkie rozmowy w Plusie po minucie za darmo? Wiekszość komentujących tutaj często piszę, że jest dwa razy mniej niż jest i trzy razy drozej niż jest - przecież to nieprawda.

  • 0

    16. ~  2012-04-15 07:50:02  host: z43-16.opera-mini.net

    15, w Plusie za 39,90 jest 140min +2numery w Plusie a dla nowych 120min-oferta bez telefonu. W TM za 29,90zl jest 240min+5zl pakiet tys sms +5zl siec rodzinna-tez oferta bez telefonu.. W Play za 29zl jest 340min w ofercie bez telefonu. Plus ma beznadziejne niskie abonamenty. Co do Simplusa, to mozna to jeszcze wytrzymac jak ma ktos duzo osob w Plusie ale i tak jest to obecnie slaba oferta i bez dlugiej waznosci konta.

  • 0

    17. ~konrado7  2012-04-16 01:06:31  host: systemy130.toya.net.pl

    @16 jest tak jak napisałem w punkcie 15. A poza tym jeżeli za 29,90 byłoby 340 minut to kto by wziął abonament za 59,90 - prawie nikt a sprzedaż abonamentu 29,90 mnie nie interesuje, nawet nie chce mi się gadać z takim klientem. Jeśli ktoś chce mieć roczną ważność konta to nic nie stoi na jego drodze do szczęścia w PLAY czy innej sieci. Przecież jeśli jest tak dobrze w Play to po co te utyskiwania, że w Plusie nie ma rocznej ważności. Czy jeśli w Plusie będzie roczna ważnośc to masowo ludzie się przeniosą do Plusa? Pewnie nie, więc nie jest to takie konieczne. Plus na tym nie zyska, a tylko straci i to dużo straci. Jest więcej niż 1,5 miliona klientów stale doładowoująca konto 50zł na 3 miesiące, którzy nigdzie nie przejdą, bo na ich działkach dobrze działa tylko Plus, jesli by nie musieli ładować raz na 3 miesiące tylko raz na rok... nie, to się Plusowi nie opłaca chyba na razie.

  • 0

    18. ~  2012-04-16 05:42:51  host: z43-16.opera-mini.net

    17, prosze o link do tej oferty. W innym przypadku dyskusja jest jalowa. Po drugie rozmowa ze sprzedawcą jest bezcelowa, bo co mnie klienta obchodzi co jemu sie chce? Odpowiadam; nic mnie to nie obchodzi. Jak mu sie nie chce to niech zrezygnuje. Nie ja mu ustalilem, czym ma handlowac. Dla mnie to jest towar wiec mam prawo porownywac z innymi. Ja tez nie oczekuje zeby ktos ze mna rozmawial specjalnie dlugo. Nie ma oferty ide gdzie indziej proste. Zadnego kompleksu nie mam, ze potrzebuje abonament tylko za 30zl. To zaden wstyd dla mnie. Powtorze Plus ma beznadziene abonamenty a szczegolnie niskie. Teraz jest za 59,90zl 300 a za 79zl jest tez no limit. Jak widac wszystkie plany taryfowe wymagaja przebudowy, bo sa smieszne w porownaniu do konkurencji. Jak nie interesuja ich niskie abonamenty, to niech zlikwiduja. W Play za 39zl jest 550mib + free w sieci. Pewnie tez tak niski abo Cie nie interesuje? Ile za to zaplace w Plusie? Mnie nie interesuje, co Ty dostaniesz za sprzedaz tylko co ja dostane w tej cenie. Plus traci tylko dlatego malo klientow bo nie sa swiadomi innych ofert. TM czy Orange o Play nie wspominam miadzy w kazdym zestawieniy prepaid Plusa. SamiSwoi 67gr/min poza siec! Podczas kiedy mbank ma 19gr/min. Z simplusa odeszlo ponad 1;5mln w ciagu 2lat ale to i tak za malo w porownaniu z tym co oferuja w tej taryfie.

  • 0

    19. ~  2012-04-16 06:02:36  host: z43-16.opera-mini.net

    15, roczna waznosc jest nie tylko w Play ale takze w Orange a w T-Mobile waznosc jest w zasadzie wieczna. Jak widac innym sie oplaca tylko Plusowi nie, bo wtedy nawet wsrod nieswiadomych klientow spadlaby ilosc doladowan. Ale i tak beda musieli to zmienic, bo trendu odejsc abonentow inaczej sie nie zahamuje. Spojrz na oferte przez pryzmat klienta a nie swojej prowizji, to dostrzezesz jak daleko Plus odstaje od konkurencji. Firmowki sa dobre a indywidualne bardzo slabe. Jak ten segmet klienta ich nie interesuje podobnie jak Ciebie, to niech zostawia tylko no limit w ofercie. Beda wszyscy zadowoleni i Ty bedziesz mial spokoj w punkcie u siebie

  • 0

    20. ~mantol  2012-04-20 13:53:21  host: fbd122.internetdsl.tpnet.pl

    Sam fakt połączenia sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu budzi zainteresowanie z uwagi na możliwości w zakresie oferty łączonej, jeśli zaś dochodzą do tego bonusy... wiadoomo

  • 0

    21. ~Addar  2012-04-21 10:41:14  host: c154-28.icpnet.pl

    Plus i CP pomyśleli o każdym wariancie klientów, nowych, przedłużających, mających jedną usługę, dwie. Generalnie każdy klient na tym skorzysta. A to zapewne dopiero przedsmak współpracy Plusa i CP.

  • 0

    22. ~Aster  2012-04-21 13:59:19  host: 093105173168.bielskobiala.vectranet.pl

    I jak Wam się podoba? Coś mi się zdaje, że niebawem przeniosę się na mobilny net. Raczej z CP, żeby połączyć sobie z tv, a z telefonem to się zobaczy, czy zostanę tam, gdzie jestem, czy skorzystam z możliwości przenosin. Dla mnie net LTE to rewelka.

  • 0

    23. ~Albin  2012-04-22 19:22:27  host: bob84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Uważam, że polsat i plus ze swoim internetem mobilnym LTE mają szansę na duży wzrost popularności. Takie połączone oferty i w szczególności multioferta polsatu to jest przyszłość.

  • 0

    24. ~nickodem  2012-04-23 11:27:55  host: fbd122.internetdsl.tpnet.pl

    Wspólne oferty i wspólne promocje Cyfrowego Polsatu i Plusa warto przejrzeć, bo to dzisiaj zdecydowanie najlepsza oferta multimedialna.

  • 0

    25. ~Gaugan  2012-04-29 08:43:54  host: cqz1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do tej współpracy musiało dojść i pewnie stosunki polsatu z Plusem jeszcze bardziej się zacieśnią. Jako jedyni operatorzy oferują LTE. Szkoda, że tak długo musimy czekać na urządzenia typu smartfony i tablety, które mają wbudowane modemy LTE.

  • 0

    26. ~ameryk  2012-04-30 09:38:02  host: fbd122.internetdsl.tpnet.pl

    Wspólnym mianownikiem dla wspólnych promocji Plusa i Cyfrowego Polsatu zdaje się być mobilność: mobilny telefon (tego pierwszego), mobilna telewizja (tego drugiego), mobilny internet LTE (obydwu firm). Wiele punktów z tej oferty jest unikalnych na skalę tego, co jest dostępne na rynku, zwłaszcza dotyczy to internetu LTE

  • 0

    27. ~Tytus  2012-05-05 06:34:11  host: aq02.aqua.com.pl

    Polsat gdy stał się właścicielem Plusa wprowadził do niego LTE. Teraz współpraca się zacieśnia i pojawiają się nowe oferty. Będzie coraz lepiej...

  • 0

    28. ~kombi  2012-05-28 10:35:21  host: fbd123.internetdsl.tpnet.pl

    Piszą dzisiaj, że jest czas na LTE, ale LTE jest właściwie tylko w Cyfrowym Polsacie, w Plusie tylko wtórnie, bo właściciel Cyfrowego Polsatu stał się właścicielem Plusa. Gdyby nie to, LTE kojarzono by tylko z Polsatem.

  • 0

    29. ~Aga  2013-06-18 20:53:08  host: apn-95-41-130-226.dynamic.gprs.plus.pl

    Filmowy bon plus to oszustwo!!! 2 miesiące temu zawarliśmy umowę z Polsatem właśnie dlatego, że mamy telefony w Plusie i mieliśmy dostać filmy "za darmo". Na początku na stronie internetowej, zgodnie z zaleceniami konsultanta, zajrzeliśmy do "portmonetki", gdzie mieliśmy rzeczywiście kasę i wybraliśmy kilka filmów, które można było za tą kwotę obejrzeć. Po ponad miesiącu Polsat stwierdził, że Plus nie "zweryfikował" numeru, bo za mały płacimy abonament i musimy ponadto ZAPŁACIĆ zaległość za filmy, które obejrzeliśmy - BANDA OSZUSTÓW!!! i oczywiście na ekranie nam się pokazuje od miesiąca, że mamy zaległą płatność w sytuacji gdzie za 3 pierwsze miesiące mieliśmy mieć telewizję za darmo. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! przed ponad miesiąc ŻADEN konsultant nie powiedział, że mamy coś zapłacić, a nagle okazuje się, że tego pakietu nie dostajemy. OSZUSTWO MARKETINGOWE I TYLE!!! odradzam

Dodaj swoją opinię