Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wspólna oferta Siemensa i COLT-a

Wspólna oferta Siemensa i COLT-a

WitekT 18 Kwietnia 2005 12:34

0 0

Siemens Communications został wybrany przez COLT - europejskiego usługodawcę w komunikacji biznesowej - jako partnera w telefonii opartej na protokole internetowym (IP).

Uruchomiona COLT IP Voice jest pierwszą w branży usługą telefonii IP dla europejskich firm, dostępną w 13 krajach. System ten jest pierwszym, który umożliwia ryczałtowe rozliczanie rozmów z przedsiębiorstwami, a ponadto redukuje wydatki operacyjne, gdyż wszystkie zaawansowane funkcje centralowe przyjmuje na siebie rozległa, europejska sieć firmy COLT.

COLT IP Voice spełnia potrzeby firm w zakresie usług głosowych, które łączą szeroko znane zalety technologii VoIP z prostym, przewidywalnym rozliczaniem i gwarantowaną jakością. W usłudze tej wykorzystuje się platformę IP Siemensa Surpass. Wśród zalet usługi można wymienić:
zmniejszone koszty operacyjne. Korzystając z COLT IP Voice, można zredukować całkowite koszty operacyjne o około 20%. Usługa ta udostępnia wszystkie połączenia lokalne, regionalne, krajowe i międzynarodowe po ryczałtowej stawce miesięcznej za użytkownika w wysokości 24,50 euro i umożliwia redukcję wydatków kapitałowych, ponieważ nie jest wymagana żadna centrala, natomiast aparaty i funkcje są objętą dodatkową stawką miesięczną za użytkownika w wysokości 20 euro,
większa uniwersalność i funkcjonalność dla użytkowników. Użytkownicy usługi mogą przemieszczać się wraz z numerem - w biurze, na mobilnym stanowisku pracy czy pracując zdalnie - i korzystać ze zunifikowanych usług przesyłania wiadomości oraz zaawansowanych funkcji konferencyjnych,
wyjątkowe narzędzia do zarządzania umożliwiają samodzielną administrację oraz łatwe przenoszenie, dodawanie i zmianę terminali przy użyciu przeglądarki internetowej lub bezpośrednio u użytkownika.
Telefonia IP to kolejna ważna pozycja w naszej ofercie zaawansowanych usług, które pomagają naszym klientom biznesowym w łatwej i niedrogiej realizacji swoich planów. Dzięki bezpośredniej integracji technologii Siemensa z naszą siecią możemy oferować firmom pełną gamę funkcji telefonii IP o bardzo wysokiej niezawodności, podobnie jak w rozwiązaniach klasy operatorskiej - mówi Andy Irvine, dyrektor ds. usług głosowych w firmie COLT.

Cieszymy się, że możemy wesprzeć COLT swoim doświadczeniem w dziedzinie komunikacji opartej na protokole IP. Nasze przełączniki typu softswitch oraz powiązane z nimi technologie umożliwią firmie COLT wprowadzanie na rynek atrakcyjnych, nowych funkcji, takich jak portale internetowe, za pomocą których użytkownicy mogą łączyć się i samodzielnie administrować systemem - mówi Christian Unterberger, prezes ds. sieci stacjonarnych Siemens Communications.

Źródło tekstu: Siemens     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet