Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "wRodzinie" promuje rozmowy przychodzące

"wRodzinie" promuje rozmowy przychodzące

WitekT 18 Maja 2011 15:18

0 0

Od 17. maja w sieci wRodzinie trwa promocja, w ramach której za każde pełne 2 minuty połączenia przychodzącego od innych operatorów, klient otrzymuje minutę na połączenia wewnątrzsieciowe i stacjonarne.

Bonus przyznawany jest o północy w niedzielę - z rozmów odbytych w ostatnich 7 dniach. Minuty wykorzystywane są przed środkami z konta i ważne są 30 dni.

Promocja włączana jest automatycznie wszystkim klientom.




Jak oceniasz promocję "Minuty za minuty" w MVNO wRodzinie?

Bardzo atrakcyjna
15.94%
Atrakcyjna
17.39%
Nie wyróżnia się
17.87%
Mało atrakcyjna
11.59%
Bardzo mało atrakcyjna
29.47%
Nie mam zdania
7.73%

Wszystkich głosujących: 207




Zobacz: regulamin promocji Minuty za minuty (plik .pdf; 587 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 2

    4. ~razdwatrzy  2011-05-18 15:37:40  host: public128700.xdsl.centertel.pl

    niestety tylko połączenia do tej sieci są bardzo drogie

  • 2

    5. ~  2011-05-18 15:42:34  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Tymczasem usługi typu roaming, MMS, transmisja danych, poczta głosowa są ciągle niedostępne. Pewnie też mało ludzi dzwoni na nr wRodzinie. CenterNet chyba nikomu nie zdezaktywował jeszcze karty SIM i utrzymuje wirtualną bazę ponad 100 tyś. numerów...

  • 2

    6. ~pino inowroclaw  2011-05-18 15:48:09  host: host-89-230-138-11.inowroclaw.mm.pl

    to w play fresh jest lepiej bo te minuty mozna wykorzystac do wszystkich sieci

  • 3

    7.  2011-05-18 15:48:38

    "Bonus przyznawany jest o północy w niedzielę" brzmi groźnie :D

  • 2

    8. ~  2011-05-18 15:50:00  host: 77-254-67-208.adsl.inetia.pl

    Jaki jest sens robienia ankiety dla tak niszowej sieci? Co do promocji - w końcu dzielą się MTR, mimo wszystko w Play znacznie lepiej. Sam od dawna jadę tylko na przedłużanych zebranych minutach - taki mam profil dzwonienia, jestem co miesiąc do przodu o kilkadziesiąt minut, tak więc wyśmiewane tutaj przez wielu 5 zł na rok w moim przypadku jest faktem :-). Szkoda, że wRodzinie nie daje do wszystkich sieci.

  • 1

    9.  2011-05-18 15:51:35

    Rydzyk zaszalał...

  • 2

    10.  2011-05-18 16:11:25

    Patrząc całościowo na sprawę, trzeba stwierdzić, że z porównaniu z Freszem ma swoje plusy i niestety minusy. Plusem jest niewątpliwie automatyczna aktywacja i brak opłaty za włączenie. Przypominam, że Fresz pobiera 3 zł za KAŻDE włączenie, ponadto przy zmianie profilu "Zbieraj Minuty" są każdorazowo WYŁĄCZANE (dlatego z nich nie korzystam). Minusem bonusa oferty wRodzinie, jest ograniczenie do rozmów wewnątrzsieciowych i stacjonarnych. Ale - jak zwykle - coś za coś.

  • 2

    17. ~  2011-05-18 17:18:08  host: abai252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co za oferta śmiać mi się chce, niedługo wszystkie sieci padną bo niesprostają konkurencji sieci jaką jest Play.

  • 2

    18.  2011-05-18 17:27:48

    Ja tam nabijam minuty z VoIP i nieźle na tym wychodzę.

  • 1

    19. ~Arti  2011-05-18 17:31:37  host: 178235210186.unknown.vectranet.pl

    @17 A co Ty chcesz od Play? W Era tt też zbiera się minuty i dostaje się do tylko do sieci i jakoś nikt się nie śmieje. Mnie to nie przeszkadza. Pasuje komuś sim+ czy tt, czy play, to jest sprawa indywidualna każdej osoby.

  • 1

    20. ~Zmyslowa Susanna  2011-05-18 17:33:02  host: doz160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ten bonus jest dluzszy niz w Orange

  • 1

    22. ~pp.  2011-05-18 17:59:56  host: host-80-238-107-62.jmdi.pl

    W kwestii formalnej: czy wRodzinie jest (kiedykolwiek był) MVNO? Przecież użytkownik zawiera umowy bezpośrednio z CenterNetem.

  • -1

    23. ~darek  2011-05-18 18:00:33  host: 86-tor-8.acn.waw.pl

    to samo jest w tak-taku i wrodzinie laski nie robi bo kozysta z nadajnikow t-mobile wie bez lachy

  • 1

    24. ~mirekb  2011-05-18 20:05:03  host: apn-77-112-114-37.dynamic.gprs.plus.pl

    moze i rentowni sa ale dla ptc w zakresie roamingu krajowego..81 gr/min to czasy jednej idei w 2004/2005 roku.jaki byl wtedy mtr?o wiele wyzszy niz obecnie dla centernetu a stawki jakie sa widac.dobre i to

  • 1

    25. ~Andrzej  2011-05-18 22:28:13  host: public-gprs43645.centertel.pl

    Ja i moi rodzice mamy telefony wRodzinie i jestesmy zadowoleni. Nie dostajemy zadnych smsow z konkursami itp. A teraz ta promocja, to mile, bo nawet nie trzeba aktywowac jej, poprostu jest i tyle. Dostalem smsa o ankiecie, ze jak sie zadzwoni do BOKu i odpowie na kilka pytan, to jest doladowanie za 5 zl :-)

  • -1

    26. ~  2011-05-18 22:48:08  host: p21-02.opera-mini.net

    Jaki prefix ma wRodzinie, 666?

  • -1

    27. ~  2011-05-18 22:54:59  host: p21-02.opera-mini.net

    A czy prokuratura wyjaśniła już sprawę z przekretem dorabiania się na asymetrii? W jakim czasie trwal proceder? Ile za połączenia przychodźące dostaje mvno a ile idzie do mno. Liczę że ktoś mi udzieli konkretnej odpowiedzi.

  • 1

    28. ~Johnny  2011-05-18 23:15:11  host: 94.75.114.233

    @26 wRodzinie ma prefiks 720, ale jak ktoś przeniósł numer, to prefiks tutaj niczego nie mówi :-) Równie dobrze 601 może być wRodzinie, a 720 w Plusie :-) Ogólnie ofertę mają spoko, a promocja lepsza taka niż żadna. Poza tym każde doładowanie u nich przedłuża ważność konta o 12 miesięcy.

  • 1

    29. ~jejeje  2011-05-19 08:55:53  host: 195.8.220.207

    *5 ----> akurat roaming działa już w tej sieci, może warto najpierw sprawdzić dostępne oferty, a później się wypowiadać

  • 0

    30. ~rodzinny  2011-05-24 12:50:37  host: 195.8.220.207

    Ja tam jestem zadowolony. Promocja jest ok, fakt nie wszystkie usługi jeszcze dzialają ale koszt połączeń pomiędzy telefonami wRodzinie jest ok. Tylko Play ma lepiej. A koszt przychodzących. chm... no to Play też wygrywa :)

Dodaj swoją opinię