Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości wRodzinie niższe ceny

wRodzinie niższe ceny

sirmark 27 Listopada 2009 16:39

0 0

Od 28 listopada klienci wRodzinie za minutę połączenia do innych krajowych sieci komórkowych (oprócz Play i Cyfrowego Polsatu) zapłacą 0,27 zł za minutę połączenia, a za połączenia na telefony stacjonarne i za rozmowy w sieci wRodzinie - 0,19 zł. Koszt minuty połączenia do sieci Play oraz Cyfrowego Polsatu wyniesie 0,69 zł.



Marka wRodzinie zaoferuje swoim klientom nowe, atrakcyjne ceny bez żadnych warunków. Od początku istnienia wRodzinie obiecywaliśmy, że będzie to marka rodzinna, łącząca pokolenia, przyjazna i konkurencyjna cenowo. Jak widać konsekwentnie dotrzymujemy tej obietnicy - mówi Grzegorz Tomczyk Wiceprezes Zarządu CenterNet.




Wprowadzone przez operatora "Taryfy specjalne" gwarantują wszystkim dotychczasowym i nowym użytkownikom bezwarunkowe korzystanie z niskich stawek za połączenia.
Chcemy by nasi klienci mieli jak najprostszy dostęp do atrakcyjnych cen. By nie musieli się martwić, że coś ich ominie. Taryfy specjalne są skonstruowane tak, że to my troszczymy się by zapłacił mniej - mówi Arkadiusz Sugier Prezes Zarządu CenterNet. Cena jest ważnym elementem, jednakże dopiero w połączeniu z naszym sposobem myślenia o kliencie stanowi ofertę do, której chcemy przekonać nabywców - dodaje.

Oferta wRodzinie dostępna jest na terenie całej Polski. Najprościej jest stać się klientem wRodzinie dzwoniąc na infolinię i zamawiając starter. Startery można też kupić w sieci Teletorium, sieci Żabka i placówkach, których adresy można znaleźć na naszej stronie www.wRodzinie.com.pl

Źródło tekstu: CenterNet     

Dodaj do:
w sumie: 267
  • 0

    249.  2009-12-07 19:08:21

    @Petroniusz czy Ciebie naprawdę nie zastanawia sytuacja w której ktoś jest w stanie zebrać 27 mln. na kopanie dziury w ziemi z niepewnym skutkiem gdy inni np. WOŚP zbiera 32 mln. na sprzęt do ratowania życia dzieci. Ogólnie chciałbym zobaczyć sprawozdania finansowe z osiągnięć i porażek ojca dyrektora. Dysponujesz źródłem ? Może jak będzie przewaga sukcesów sam wesprę ten szczytny cel i przy okazji odlicze sobie od podatku ;)

  • 0

    250. ~Selim MIRZA  2009-12-07 19:16:52  host: 75-207-149-91.cpe.marton.net.pl

    A co to jest ta "Gazeta Wyborcza" – zydokomunistyczna propaganda – organ polonofobów, prowokatorów, żydów, dywersantów i zdrajców, redaktor naczelny polonofob, renegat, fanatyczny komunista, dywersant i zdrajca, żyd Aaron Szechter vel Adam Michnik, syn żydowskiego komunisty ukraińskiego, zbrodniarza, polonofoba i polakożercy, agenta i kata NKWD Ozjasza Szechtera, brat żydowskiego zbrodniarza i kata UB Stefana Szechtera vel Szwedowicza(do dziś w Szwecji dostaje od polskiego podatnika emeryturę) – mordercy żołnierzy AK, WiN, NIE, ZWZ, pupil zbrodniarza, agenta NKWD Bolesława Bieruta. "Jest to gazeta – mówię to z pełną odpowiedzialnością – w specyficznym i pełnym tego słowa znaczeniu – żydowska. Od redagowania, od – powiedzmy sobie – sposobu podawania informacji, od sposobu układania informacji itd. itd. , ona doskonale odzwierciedla mentalność żydowską." ks. prof. Waldemar Chrostowski "Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny." Zbigniew Herbert A czemu akurat WALTERA KOMUNIŚCI w STANIE WOJENNYM zrobili prezesem programu 2, co za WRONY tam wtedy pokazywał, i tak stworzył TVN ??? I tylko tych LEWAKÓW i ATEISTÓW mam obowiązek SŁUCHAĆ ?? I oczywiście na PO (ew. LEWICE)głosować ?? Bo inaczej jesteś MOHEREM ;)) Hehehhe

  • 0

    251. ~Petroniusz  2009-12-07 19:45:32  host: 75-207-149-91.cpe.marton.net.pl

    Powiedz jak to jest że w Niemczech GEOTERMIA jest wspierana( w samej BAWARII 17 takich projektów już realizują-wiem bo ostatnio czytałem w Monachium), rząd daje na to ogromną kasę, byle tylko ktoś chciał robić , a u nas ten jedyny akurat projekt uwalili ?? I co okazuje się że POLSCY Profesorowie (ś.p. SOKOŁOWSKI, czy KOZŁOWSKI) mieli rację, bo TORUŃSKA GEOTERMIA odniosła sukces i będzie nią cały TORUŃ ogrzewany !!+SOLANKI i inne pożyteczne dla zdrowia rzeczy !!! A i energie elektryczną możnaby wytwarzać gdyby wykorzystać energie geotermiczną(ciepłych skał), lub gdyby KONCESJA pozwalała wiercić GŁĘBIEJ !!! I wg ww. PROFESORÓW 80% powierzchni POLSKI ma takie możliwości !! A u nas CO robi rząd ?? Finansuje ZDEZELOWANE WIATRAKI(produkowane za granicą, zabijają KRAJOBRAZ i PTAKI) i chce wchodzić w ATOM gdy POLSKA nie posiada złóż URANU(w jakimś periodyku czytałem że zapasy światowe starczą na góra 80 lat) ?? Czemu inne kraje z ATOMU się wycofują(Niemcy likwidują swoje ELEKTRWONIE atomowe, inne kraje jak Grecja,ustawowy zakaz budowania)?? A POLSKIE TECHNOLOGIE choćby CZYSTEGO SPALANIA WĘGLA idą w ODSTAWKĘ ??? (węgla mamy na kilkaset lat) Cieszę się że GEOTERMII TORUNSKIEJ się udało zebrać te pieniądze i mimo WROGOŚCI obecnego rządu 2 ODWIERT się udał !! Nie doceniacie środowiska RODZINy RADIA MARYJA, na ten odwiert złożyło się kilka milionów słuchaczy. MINISTER ŚRODOWISKA na ODNAWIALNE ŹRÓDLA ENERGII ma pare MILIARDÓW i na co wydaje ?? Na WIATRAKI z ZACHODU i ELEKTRWONIE JĄDROWE(technologie kupi od FRANCUZÓW, URAN od ROSJAN) ?? A POLSKIE TECHNOLOGIE UWALA ???

  • 0

    252.  2009-12-07 19:46:45

    do Petroniusza: caps lock ci się włącza samoczynnie chyba, zrób coś z klawiaturą, bo strasznie niewygodnie się to czyta... co do RM: czy to nie jego słuchacze zwyzywali kamerzystę TVN? samo z siebie to się nie wzięło. i nie jest tak, że uważam tę rozgłośnię za siedlisko zła. coś dobrego jednak robi, nawet Rydzyk. nie podoba mi się jednak, że pod maską patriotyzmu i religijności człowiek ten zbił potężne pieniądze. to chwyt poniżej pasa, bo to gra na uczuciach, które z pieniędzmi nie powinny być w żaden sposób związane. i jestem zdania, że skoro nie chcesz, Petroniuszu vel Selimie Mirzo vel Polaku, słuchać innych mediów, uważanych przez ciebie za żydowskie (wiem, że w to, co sensacyjne - jak spisek żydów czy masonów przeciwko Polsce - najłatwiej uwierzyć; ale ja w to nie wierzę), to nie zabraniaj tego innym, bo nie żyjemy w totalitaryzmie i nikt nie ma prawa mówić mi, co jest dla mnie dobre, a co nie. nie chciałbym, żebyśmy z jednej skrajności (komunizm) wpadli w drugą skrajność (fanatyzm religijny)

  • 0

    253.  2009-12-07 19:59:29

    my tu gadu-gadu na poważne tematy, jakby to było do tego miejsce. proponuję, żeby skończyć z wykazywaniem, jaki to Rydzyk jest zły/dobry (niepotrzebne skreślić) i zająć się samą ofertą wRodzinie. ja w każdym razie skończę i wypowiem się o tej obniżce. uważam, że ta oferta jest bardzo dobra dla ludzi starszych. moja babcia ma jakiegoś starego Simplusa i czasem ktoś z rodziny aktywuje jej darmowy numer, ale nigdy nie odbywa się to tak, żeby miała go ciągle włączonego. no i w efekcie wydaje na telefon znacznie więcej niż ja, a mam TT (trochę przymusowo). zatem płaska stawka do wszystkich (prawie) bardzo by jej odpowiadała, bo nie trzeba byłoby nic aktywować. nie ma sensu ogólne porównywanie ofert różnych operatorów w oderwaniu od grup docelowych, do jakich dana oferta może być skierowana. ta w kategorii dla ludzi starszych jest, jak dla mnie, jedną z najlepszych, o ile nie najlepszą. minusem jest jednak fakt, że jest to tylko czasowa promocja...

  • 0

    254. ~Petroniusz  2009-12-07 19:59:37  host: 75-207-149-91.cpe.marton.net.pl

    Jeśli chodzi o WOŚP to dziękuję wolę dać na CARITAS. "Caritas" nie waha się część swoich wydatków przeznaczać na walkę z alkoholizmem i narkomanią wśród młodzieży, ale Owsiak ten problem widzi inaczej("róbta co chceta, pijta chlejta, ćpejta, narkotyzujta się..........."). No co się dziwić - SYN UBeka w końcu !!! Czy tylko drogą aparaturą medyczną można uratować młode pokolenie? Od chorób i wad fizycznych może tak, ale od patologii na pewno nie! OWSIAK przez wiele lat przekonywał, że kolejne finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to stuprocentowo charytatywne imprezy, z których cały dochód jest przeznaczany na pomoc chorym dzieciom. W tym roku oficjalnie przyznał, że 1 mln 200 tysięcy przeznaczył na sfinansowanie tylko jednej imprezy rockowej "Przystanku Woodstock". Z oświadczeń finansowych fundacji wynika z kolei, że co roku blisko milion złotych wydawany jest na wynagrodzenia pracowników, a kolejnych kilka milionów pochłania funkcjonowanie fundacji i organizacja samych finałów. I czy na ostatnim PRZYSTANKU JEZUS – BOJÓWKARZE OWSIAKA nie zniszczyli przypadkiem ANTYABORCYJNEJ wystawy "WYBIERZ ŻYCIE"????

  • 0

    255.  2009-12-07 22:14:28

    @Petroniusz rada dla Ciebie, zacznij myśleć sam a nie używaj wklei kopiuj !

  • 0

    256. ~Petroniusz  2009-12-07 22:39:21  host: 75-207-149-91.cpe.marton.net.pl

    Do SHOOTEM "Zbił potężne pieniądze" ??? Przecież to dobrowolne ofiary ludzi na nową formę EWANGELIZACJI, jaką jest głoszenie SŁOWA BOŻEGO przez media. Przecież wspierają te dzieła tylko osoby wierzące w BOGA i CHRYSTUSA, który ZMARTWYCHWSTAŁ :)) Wiem że pożytecznie są wydawane (radio Maryja, TV TRWAM, WSKSiM(już najlepsza w regionie i czołowa w POLSCE wg rankingu Perspektyw), NASZ DZIENNIK, GEOTERMIA..). Ależ ja nie "zabraniam" nikomu słuchać innych mediów(w którym to niby miejscu "ZABRONIŁEM" ;)), odpowiadam tylko na BEZARGUMENTOWĄ krytykę tej rozgłośni !! Jakimi to argumentami posługują się Ci wypowiadający swoją NIENAWIŚĆ do RADIA ?? I pokazałem manipulacje jakich dokonuje TVN-WALTERA, czy GW-Schechtera. Piszesz że słuchacze "zwyzywali" dziennikarzy TVNu. Jeśli widzą na antenie tej stacji ciągłe oszczerstwa i szkalowanie RADIA, widzą manipulacje, i bezwstydne kłamstwa(np. KŁAMCA Durczok mówiący że Radio Maryja, kazało na jakiś LIBERTAS głosować i mimo to klęska :)), gdzie na antenie w swych felietonach prof. NOWAK przedstawiał sylwetki wszystkich posłów(PO, SLD, PiS) i wskazywał na wg niego NAJLEPSZYCH, czyli tych z PiSu niekoniecznie JEDYNKI na liście). Gdy słuchacze którzy kochają tę stację są nazywani MOHERAMI, CIEMNOGRODEM, to jak mają reagować na TVN ?? Ktoś nie wytrzymał takich zaczepek, i tylko jego jednego pokazali !!! Ja nie mam zamiaru i nie chcę mówić co dla Ciebie jest dobre, sam wiesz najlepiej -odpowiadam tylko na BEZARGUMENTOWĄ krytykę radia, bo przykładu np. jakiegoś kłamstwa w TV TRWAM mimo codziennych WIADOMOŚCI o 20:00, 21:25 nie widzę !! I mam też prawo napisać że większość wydawnictw prasowych(co można łatwo sprawdzić choćby w internecie) jest obcego KAPITAŁU, przecież w innych krajach jest to nie do pomyślenia !!! A kim jest Walter-ITI,TVN, Michnik-Schechter-GW, Solorz-SB-ŻAK-Polsat -przecież to ateiści zydowskiego pochodzenia, sami o sobie tak mówią, czy tym stwierdzeniem "ZAKAZUJ

  • 0

    257. ~Petroniusz  2009-12-07 22:43:59  host: 75-207-149-91.cpe.marton.net.pl

    No to merytorycznie do artykułu: - 19groszy w sieci WRODZINIE i do stacjonarnych, - 27groszy dla pozostałych sieci, - doładowanie każdą kwotą(25, 50, 100zł) przedłuża ważność konta o rok na rozmowy wychodzące i przychodzące. Muszę powiedzieć, że jak dla mnie nie ma lepszej oferty na rynku i za 2 miesiące po wykonaniu umowy abonenckiej z siecią PLUS, przejdę do sieci wRODZINIE. Najlepsza wg mnie oferta dziś na rynku + mogę pomóc RADIU MARYJA, TVTRWAM i dziełom przy nim powstałym i powstającym!!! Pozdrawiam wszystkich słuchaczy naszej kochanej stacji i do zobaczenia wRODZINIE ;)))

  • 0

    258. ~Petroniusz  2009-12-07 23:04:37  host: 75-207-149-91.cpe.marton.net.pl

    http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=102017 Tutaj macie wypowiedzi słuchaczy RADIA MARYJA. Tacy są oni dla was groźni, czemu ich tak NIENAWIDZICIE ??? Tylko dlatego, że są katolikami, nie boją się przyznać do swej wiary w CHRYSTUSA UKRZYŻOWANEGO ??? Rozumiem KOMUNISTÓW, LEWAKÓW, ATEISTÓW-dla nich "wiara to opium dla ludu", ale czy Ci ludzie-SŁUCHACZE RADIA MARYJA komuś szkodzą ?? Chcą mieć swoje MEDIA, niech mają, przecież nikt nie musi słuchać RM, oglądać TV TRWAM, czytać Naszego Dziennika !! Macie swoje MEDIA "LEWACKO-LAICKIE" !! O nich się WYPOWIADAJCIE !!

  • 0

    259. ~Petroniusz  2009-12-07 23:14:57  host: 75-207-149-91.cpe.marton.net.pl

    MEDIA KATOLICKIE mają prawo powiedzieć NIE -BEZBOŻNEMU LIBERTYŃSTWU królującemu dziś w Europie, i wskazywać na zagrożenia dla człowieka płynące z tej IDEOLOGII !! Przecież RADIA "M", JÓZEF, JASNA GÓRA też nie słuchacie, bo "obciach" , co nie ;)) http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=102014

  • 0

    260. ~Petroniusz  2009-12-07 23:16:11  host: 75-207-149-91.cpe.marton.net.pl

    Ojciec Rydzyk ma dar od Boga TOMASZ ADAMEK, bokser Ojciec Rydzyk to kozak. (…). Zbudował imperium medialne, jego radia słuchają miliony Polaków na całym świecie, ma dar od Boga i wie, jak z niego korzystać i go pomnażać. Radio Maryja jedynym przejawem wolności radiowego słowa Jan PIETRZAK, satyryk, aktor Jest to jedno, jedyne radio, które wymknęło się cenzurze III Rzeczypospolitej. Mówi własnym, odrębnym głosem. Fenomen Radia Maryja polega na tym, że wszystkie pozostałe sieci, radiostacje, nadajniki zostały dokładnie pozbawione własnego rysu społecznego, kulturowego i religijnego (…). Jedynie Radio Maryja mówi własnym głosem (…). Na razie w wolnej Polsce jedynym przejawem wolności radiowego słowa jest Radio Maryja. Stąd jego sukces (…). (Cyt. za: J. Pietrzak: Wolność radiowego słowa, “Tygodnik Solidarność” z 16 grudnia 2005 r.).

  • 0

    261. ~Petroniusz  2009-12-07 23:19:42  host: 75-207-149-91.cpe.marton.net.pl

    O. prof. Mieczysław Albert KRĄPIEC, filozof, były rektor KUL "To jest jedyne radio polskie, bo sięga podstaw naszej kultury, wie, dokąd powinien dążyć nasz Naród. Istotą pracy Radia Maryja jest wieść do Boga najskuteczniej, przez Maryję, zgodnie z naszą tradycją narodową. Tak więc gromadząc się wokół Radia Maryja, budujemy nasz Naród. Nikt za nas Narodu Polskiego nie zbuduje. Radio Maryja w tym przewodzi. I dlatego trzeba, aby to Radio działało, bo działa nie dla siebie, ale dla nas, dla każdego. Każdy może powiedzieć: dla mnie ono istnieje, aby mi w życiu pomóc". (Cyt. za: M. A. Krąpiec: Radio Maryja – prawdziwie polskie radio, “Niedziela”, 3 sierpnia 1997). "Każdy dzień rozpoczynam od włączenia Radia Maryja". (O I. KWIATKOWSKIEJ, AKTORCE, żołnierzu AK, uczestniczce POWSTANIA WARSZAWSKIEGO w "Vivie" z 24 września 2007 r.). - Jak mam dość przyrody, to mogę słuchać radia. Jakiego radia? - Maryja. To radio pomaga mi spojrzeć w dobrą twarz Boga. Dobrą? - Tak. Same dobre rzeczy tam znajduję ". (Z wywiadu dla "Dużego Formatu" z 18 marca 2009 r.).

  • 0

    262.  2009-12-07 23:19:50

    Petroniusz - Nie chciałbym przywoływać Cię do prządku (bo właściwie to nie moja rola na tym portalu). Proszę jednak grzecznie - skup się na telekomunikacji, bo na razie zaśmiecasz ten Telepolis, pisząc "o wszystkim i o niczym". ;-)

  • 0

    263. ~  2009-12-07 23:20:08  host: f142-231.opera-mini.net

    Do 258:komu przeszkadzają sekciarscy słuchacze radia maryja?Wiesz nic bym nie miał do nich gdyby z samego rana nie puszczali na cały regulator radia maryja a jak się im zwróci uwagę żeby to ściszyli czasem bo niektórzy chcą spać to wezwa cię od diabłów wcielonych bo niby że słowo boże nam przeszkadza.Tak samo właśnie słyszę od nich że inne media to zło a szczególnie kłamliwy polsat tvn itp rzeczy

  • 0

    264. ~Petroniusz  2009-12-07 23:24:32  host: 75-207-149-91.cpe.marton.net.pl

    Oto wypowiedzi wielu znanych, ciekawych ludzi o RADIU MARYJA i TV TRWAM !!!!!!! http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=99722

  • 0

    265. ~  2009-12-07 23:26:06  host: f142-231.opera-mini.net

    263cd: nie wiem jak to nazwać już czy sektą czy społeczną psychoza na wielką skalę. Ale proszę was o jedno. ściszcie kapkę to radio z rana i nie przekonujcie nikogo na siłę do swoich racji bo to naprawdę zaczyna wyglądać jak sekta. A na dzisiaj na początek proszę o jedno. ściszcie rano swoje rm i dajcie się innym wyspać..

  • 0

    266.  2009-12-07 23:26:47

    Niniejszym informuję, że wszystkie kolejne wypowiedzi dotyczące Gazety Wyborczej, TVN-u, Polsatu, Radia Maryja, TV Trwam, Naszego Dziennika i temu podobnych będą przeze mnie usuwane.

  • 0

    267. ~  2009-12-09 12:57:00  host: p09-02.opera-mini.net

    Lol

  • 0

    268.  2010-01-07 03:11:01

    Co to znaczy "Taryfa specjalna", skoro jest na razie jedyna? Czy można się spodziewać jej odwołania? To jak a będzie obowiązywała? Jeżeli nie ma tu jakiegoś kruczka, to jest chyba najlepsza oferta na rynku: najniższe ceny połączeń i najdłuższa ważność doładowania.

Dodaj swoją opinię