Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości wRodzinie nie ma jednak patriotycznego telefonu

wRodzinie nie ma jednak patriotycznego telefonu

LuiN 17 Lipca 2009 18:02

0 0

maxcom voxtel w rodzinie Sieć wRodzinie wybrała na polecany użytkownikom "polski" telefon dla seniorów MaxCom MM500. Z komentarzy i opinii, jakie przetoczyły się przez media wynikało, że wybór podyktowany był patriotyzmem: "MaxCom to konstrukcja polska, a odpowiadający mu myPhone 1050 simply jest rodem z Chin". Jak się jednak okazuje MaxCom pochodzi z Rosji.

Konkurencyjny model myPhone 1050 simply również dedykowany jest osobom starszym, ale dodatkowo wyposażono go w odbiornik radiowy. myPhone 1050 simply to polska nazwa chińskiego telefonu HoTop 008.




Również wybrany przez sieć wRodzinie MaxCom MM500 nie ma polskich korzeni. To odpowiednik rosyjskiego modelu Voxtel RX500. Sieć wRodzinie oferuje w/w urządzenie w cenie 330 zł.

Źródło tekstu: fortel.info, wł     

Dodaj do:
w sumie: 121
  • 0

    102. ~  2009-07-19 17:00:09  host: chello087207224188.chello.pl

    Ktoś już napisał 19gr/min. to jest obecnie najtańszy prepaid czyli bez zobowiązań/umowy. Nie zawsze ilość minut jest istotna, bo po co płacić za coś, czego nie wykorzystamy. Ja potrzebuję m-cznie około 200min. czyli około 38zł. więc nie byłbym nawet zainteresowany ofertą za 120zł i rozmowami bez limitu, co nie zmienia faktu że oferta crickiet jest dobra.

  • 0

    103. ~  2009-07-19 17:13:32  host: chello087207224188.chello.pl

    @99,- czy takie oferty jak ma crickiet mają też inni operatorzy w USA, czy odbiegają od niej?

  • 0

    104. ~  2009-07-19 17:56:38  host: 83-168-82-169.static.espol.com.pl

    Czy te minuty w Cricket są tylko w sieci? Czy do wszystkich sieci USA? A może też za ocean :>?

  • 0

    105. ~ahahah  2009-07-19 20:59:51  host: chello089074077126.chello.pl

    W stanach nie płacisz nic bo pewnie pracujesz tam na czarno.......hahaha......zęby leczę prywatnie, bo polaków stać na wydanie 80zł , czyli 25 dolarów za najwyższej jakości plombe....teraz pochwal się wszystkim jełopie ile ciebie kosztuje ta usługa w USA......LOL.....a co będzie paróweczko, jak okaże się ,że potrzebn ci operacja i dłuuuugotrwałe leczenie ? Zdechniesz w tych twoich stanach biedaku, bo jesli przeliczysz to co zarabiasz na koszt usług medycznych, to jesteś dziadem człowieku !!! Pytasz dlaczego ropa prawie za darmo w USA ??? Poczytaj trochę to się dowiesz.Usa tanio tankuje na koszt przyszłych pokoleń !! W litrze benzyny podatek to coś z 11% tylko, a dług publiczny urósł już do rozmiarów surrealistycznych !! Kalifornia już zgłasza akces do ogłoszenia niewypłacalności, a taka sytuacja jest w większości stanów......ale co tam, nadrukuje się dolarów....LOL....Tak czy inaczej, ropy starczy jeszcze tylko max na 30 lat, a że ma ona dla tego bankrutującego państwa znaczenie strategiczne ,to towar pierwszej potrzeby. Konsumuje ono aż 25% jej światowej produkcji, za te circa 30 lat będziemy świadkami spektakularnego upadku tego pseudo imperium opartego na drukowaniu pieniądza i stosowania wymyślnej inżynierii finansowej przez tamtejsze instytucje finansowo-bankowe.

  • 0

    106. ~ahahah  2009-07-19 21:18:35  host: chello089074077126.chello.pl

    dług publiczny USA wynosi 10 bilionów dolarów !!! daje to w przeliczeniu około 34 tysięcy dolarów na głowę mieszkańca !!! Tak na prawdę to państwo już zbankrutowało....gdyby nie dolar którego zrobili towarem i którego cały świat kupuje i gromadzi w formie rezerw walutowych....gdyby nie ich toksyczne aktywa które udało im się upchnąć w ręce całego świata.....

  • 0

    107. ~Merlin  2009-07-19 22:43:56  host: korp14.avistamedia.pl

    A ode mnie pytanie, czy kolega z USA nie pracuje czasem przy azbeście?

  • 0

    108. ~  2009-07-20 00:44:33  host: p05-07.opera-mini.net

    Jest jedna zaleta usa, bo mają dolar, a dolar to kasa międzynarodowa, a więc usa bierze sobie wszystko za darmo, wystarczy tylko trochę dolarów dodrukówać. ;) usa to kraj wolny, lata 80 były piękne, żyło się tam super, a ta muzyka, te samochody, ten styl, szkoda że te czasy nie wrócą. A kryzys finansowy to tylko pretekst do dalszego wyzyskiwania ludzi, bo pracować trzeba, a podwyżki nie będzie, bo przecież kryzys jest. Ludzie to naiwna materia, manipulacja ludźmi przez media jest tak duża że wystarczy puścić plotkę, a można doprowadzić do wolny światowej. Radzę większego dystansu do siebie, znawcy za dyche ;)

  • 0

    109. ~  2009-07-20 00:56:28  host: p05-07.opera-mini.net

    Całe Wtc było zbudowane na azbescie, taniej było wzburzyć wieżowce niz je pozbywać normalnie. Osoby pracujące 11 września przy Wtc już praktycznie 70% nie żyje przez azbest, następne 30% umiera w meczarniach w tym mój przyjaciel Piotrek, lekarze mówią że nie ma szans, a do dzisiaj on żałuję że nie poszedł na urodziny znajomego tylko akurat poszedł na ta zmianę. Żeby założył maskę dzisiaj by żył normalnym życiem, sam pracowałem przy Wtc parę miesięcy po 2 latach znajdowały się kości, czaszki, różne nagrania, teraz jestem w Polsce, ale i tak zamierzam wracać do usa tam po prostu dobrze się żyje, w nowym yorku to inne życie, prace przy Wtc trochę stanęły, ale Wtc 1 się jakoś buduje bo miasto daje pieniądze, Wtc 4 kumple sobie daja radę, ale z Wtc 2 i 3 nic nie wiadomo. Może będę pisał wam więcej jak będę miał czas. Tak czy inaczej usa to wolny kraj, do którego zawsze wracam. Pozdrawiam

  • 0

    110. ~ahahah  2009-07-23 10:31:44  host: chello089074077126.chello.pl

    http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/rydzyk-steruje-poslami-pis_1028 75.html

  • 0

    111. ~Greg  2009-07-23 14:54:40  host: aek54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    weź.. niech ten rudy Rydz się schowa z ta siecią z całą ta resztą nawiedzonych moherów!

  • 0

    112.  2009-07-24 16:55:34

    a tak intopic to uważam, że sprzedawanie seniorom takich telefonów to dobry pomysł. stworzyli dla nich sieć- mogli poprostu w normalnych sieciach dodać do oferty seniorfony ale ok. teraz czy wydać 300zł na maxcoma czy na myphona. radziecki i chiński... ja tam nie patrze gdzie się produkuje telefony. połówa czy nawet więcej światowej produkcji to chiny więc czemu mam dyskwalifikować jakiś produkt tylko dlatego, że jest z chin czy z rosji. stawiam, że MyPhone 1050 simply będzie popularniejszy od maxcoma

  • 0

    113. ~tomala  2009-07-25 14:52:28  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    WRodzinie się rozwija a to oznacza ze jest zapotrzebowanie na tego typu usługę. Nie widzę w tym problemu. Niech działają.

  • 0

    114. ~wtf?  2009-07-26 13:41:42  host: 77-253-140-207.adsl.inetia.pl

    Człowiek sobie zagląda w jakiś średnio-stary wątek, chce sprawdzić opinie ludzi a tu jakieś brednie o WTC? PANIE ADMIN, PRZYWOŁAĆ TOWARZYSTWO DO PORZADKU

  • 0

    115. ~Kleryk  2009-07-26 22:57:40  host: ebb166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żal mi naszych Babć i Dziadków - teraz to dopiero nie starczy im emerytury na lekarstwa. Zacznie się dzwonienie "W rodzinie" i wysyłanie sms, ale chyba przez wnuków, bo jak seniorzy mają obsługiwać takie telefony. Już niedługo pewnie otrzymają nakaz płacenia abonamentu za 50 pln.

  • 0

    116. ~  2009-07-27 07:50:54  host: chaos.tpnet.pl

    A Ketman z Michnikiem zezłościli się na o. Rydzyka i zakładają telefonie wKonkubinacie i wGejostwie.

  • 0

    117.  2009-07-28 00:35:06

    co do idei sieci to uważam, że jest słuszna. co do załozyciela i pomysłodawcy już mam pewne obiekcje. ale nie zmienia to faktu, że wielu ludziom ułatwi to życie

  • 0

    118. ~sasiad  2009-07-29 22:23:56  host: 74-moc-1.acn.waw.pl

    Skoro Maxcom klamie ze jest z Polski, a jest z Rosji, to dla mnie to jest juz marka spalona. Nie mozna klamac swoich klientow, bo to oni daja nam zarobic. totalna porazka.w myPhone simply pewnie sa jakies czesci chinskie, ale teraz wszedzie tak jest. myslicie ze siemensy niemcy skladaja a nokie finlandczcy?

  • 0

    119.  2009-07-31 00:33:30

    to siemens jeszcze robi komórki?! ich napewno nie będzie w wRodzinie bo to krzyżackie nasienie :) nie ma co spisywać ich na straty. ale MyPhone osiągnął tym znaczną przewage

  • 0

    120. ~sasiad  2009-08-04 00:14:12  host: 74-moc-1.acn.waw.pl

    klamcy! Dlatego kazdemu odradzam zawsze MaxComa. Nigdy nie wiedzialem dlaczego mi ten telefon nie pasuje i w koncu wyszlo szydlo z worka. A co do Siemensa, to oni polaczyli sie z jeszcze jedna firma.

  • 0

    121.  2009-08-04 23:09:26

    tak z benq. maxcom to moze i jest polska marka. ale nie produkują w polsce. kupują gotowe produkty. duży minus za oszukiwanie

Dodaj swoją opinię