Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "wRodzinie" liczą do piątego

"wRodzinie" liczą do piątego

WitekT 22 Lipca 2009 19:28

0 0

Na razie oferta wRodzinie jest prosta, obejmuje głos i SMS. W niedalekiej przyszłości będzie transmisja danych i MMS-y, a później pojawi się poczta głosowa oraz doładowania przez Internet - zapewnił na antenie telewizji Trwam Włodzimierz Plewczyński z CenterNetu.

W tej chwili dostępnych jest tylko kilka punktów sprzedaży. Jak zapewnia Plewczyński, jeszcze w tym tygodniu spółka poinformuje o kolejnych kilkuset miejscach.

Ci, którzy prowadzą kasy fiskalne i działalność gospodarczą, są bardzo mile widziani. Ale chcemy współpracować ze wszystkimi ludźmi dobrej woli - mówi Plewczyński dodając, że firma chce budować tanią sieć sprzedaży.




Szerzej o ofercie wRodzinie pisaliśmy w tej wiadomości, wygląd startera pokazywaliśmy w tej wiadomości.

Nasi konkurenci rozliczają koszt połączenia do czwartej liczby po przecinku, a my do piątej. Taka ciekawostka - dodał Plewczyński.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~despera  2009-07-22 21:41:14  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    a będą "stringi" on-line w komórce z Częstochowy???:D:D:D:D:

  • 0

    16. ~Kruk  2009-07-22 21:48:51  host: t01-16.opera-mini.net

    Idzie o to,by gadzine wyborcza usunac z Ziemi Polskiej!.jezeli pomoga w tym ,,moherki,, czy Karkosiki,to tylko wspierac.po drugie pogarda zms,owych mutantow dla Rodzicow obnaza istotne moherstwo w prozni po neucranium!(tacy przy portkach obnosza fony z glosnikami na max,z ktorych hukaja wyjce z kakafonia wyzwisk itp).To GADZINA wyborcza shechtera osmiesza Polakow-w interesie sharonow niszczy fundamenty Polski.powodzenia Karkosik&wRODZINIE!!!

  • 0

    17. ~  2009-07-22 22:11:31  host: c189-28.icpnet.pl

    16. ~Kruk Co za bełkot.

  • 0

    18. ~sympatyczny  2009-07-22 22:27:30  host: chello087206026073.chello.pl

    oo, chyba juz wRodzinie testuja mobilny dostep do internetu ;) (sorry gregory Kruk, ale sam sie prosisz)

  • 0

    19.  2009-07-22 22:29:32

    Taaa.. Ludzie dobrej woli za darmo sprzedający doładowania - bo przecież i operator jest w tym przypadku filantropem dla mas spod znaku moherowej plakietki ;-) Doładowanie przez Internet??

  • 0

    20.  2009-07-22 22:30:38

    Czyli w prepaidzie za całkiem sporą ilość połączeń nie kasują klienta?

  • 0

    21. ~jojo  2009-07-22 22:41:24  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    A tak swoją drogą to ja się po prostu coraz bardziej o CenterNet boję. Jak oni mają zamiar odnieść jakikolwiek sukces, skoro zachowują się jak jakiś operator wirtualny? Czy oni nie mają zamiaru w ogóle posiadać salonów, punktów, tak jak inne sieci MNO? NO ja sobie tego nie wyobrażam.

  • 0

    22.  2009-07-22 22:56:27

    No i jeszcze trochę i zaczną się SMS-y premium:) Na kwiaty, na parafię, na KUL, na remont, na stocznię. Nie. Na stocznię już było:)

  • 0

    23. ~Kruk  2009-07-22 23:14:40  host: t01-16.opera-mini.net

    Extreme International Limited.Midas,to nie belkot towarzyszu ,,iceknet,,

  • 0

    24.  2009-07-23 01:30:41

    ja osobiscie oddzielilbym sfere wyznaniowa od calej tej szopki pod nazwa 'wrodzinie'. z calym szacunkiem dla wszystkich wierzacych, ale to juz jest lekkie przegiecie. we Wloszech byly prostesty, gdy jeden z operatorow (sprzedawcow content'u?) sprzedawal via sms premium obrazki swiete Jezusa, Papieza itd., natomiast u nas wszyscy uwazaja, ze przedsiebiorczy duchowny moze jawnie robic wiernym wode z mozgu namawiajac ich (a takze poprzez brata urzadujacego prezydenta - wiekszosc z tych ludzi i tak ich nie rozroznia) do zakupu swojego nowego tworu... naprawde nisko upadl ten czlowiek tak wykorzystujac swoje jak to nazywa 'owieczki'. patrzac na to ze strony biznesowej - to ma duze szanse powodzenia, stale dochody, w razie klopotow zrzuta na siec. wcale sie nie zdziwie jak beda namawiac do rezygnowania ze stacjonarnego na rzecz tej sieci. zycze im jaknajlepiej, byle by nie odbywalo sie to kosztem zaslepionych/nieswiadomych wyznawcow biznesmena z Torunia...

  • 0

    25. ~sympatyczny  2009-07-23 05:14:59  host: chello087206026073.chello.pl

    @thonka: pierwsze primo:ja tez nie rozrozniam... drugie primo: znani mi klienci na przyklad POPa sa podobnie nieswiadomi.

  • 0

    26. ~sympatyczny  2009-07-23 05:16:29  host: chello087206026073.chello.pl

    "Nasi konkurenci rozliczają koszt połączenia do czwartej liczby po przecinku, a my do piątej. Taka ciekawostka." - Chcialoby sie powiedziec, ze naliczaja dokladnie, jak za przeproszeniem Zydzi. :)

  • 0

    27. ~Moher  2009-07-23 11:11:46  host: gaja.tpnet.pl

    Bracia i Siostry. Niezwykle wartościowe Rozmowy niedokończone z wczoraj są dostępne dla ogółu słuchaczy jako wkład Ojca Dyrektora w edukację teleinformatyczną społeczeństwa: http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2009/07/2009.07.22.rn01.mp3 Jest to zaiste kopalnia wiedzy dla każdego pasjonata nowoczesnych technologii.

  • 0

    28.  2009-07-23 12:40:17

    Dzięki za linka. Poważnie wróżę im wyrównaną walkę co najmniej z Play o udział w torcie telekomunikacyjnym. Może nawet atak na "trójce". .

  • 0

    29. ~jojo  2009-07-23 12:47:18  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    Oni mają "to" zamiar rozkręcać co najmniej kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat!? Plewczyński chyba się lekko przejęzyczył.

  • 0

    30. ~sympatyczny  2009-07-23 13:07:12  host: chello087206026073.chello.pl

    @Piotrek: jasne, co tam atak na trojce nie ograniczajmy sie. Polski rynek telekomunikacyjny A.D. 2012: 50% wRodzinie, po 15% Era, Orange, Plus, 5% Play. :)

  • 0

    31.  2009-07-23 15:54:40

    ~jojo - czytać nie umiesz? czekają na ludzi dobrej woli...

  • 0

    32. ~jojo  2009-07-23 17:22:14  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    wlo - przesłuchałem całą audycję więc wiem dokładnie o czym mówił Plewczyński. Ludzie dobrej woli być może pasują do MVNO "wRodzinie" ale nie pasują do operatora infrastrukturalnego jakim jest CenterNet. Rozumiesz to? Podobnie jak Plus, Era, Orange, Play nie korzystają wyłącznie z usług ludzi dobrej woli, a przede wszystkim mają własne punkty obsługi klientów.

  • 0

    33. ~  2009-07-26 16:44:54  host: ip-89-174-127-203.multimo.pl

    Ketman z Michnikiem się zezłościli na o. Rydzyka i uruchamiają nowe sieci: wKonkubinacie i wGejostwie. Oj, będzie się działo!

  • 0

    34. ~  2009-07-26 16:50:26  host: ip-89-174-127-203.multimo.pl

    24, co się tak bardzo martwisz? A może przedawkowałeś michnikówkę? Benedyktyni też handlują.

Dodaj swoją opinię