Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości wRodzinie dalej mierzy w pół miliona

wRodzinie dalej mierzy w pół miliona

WitekT 17 Października 2011 13:42

0 0

wRodzinie nie rezygnuje z celu 0,5 mln użytkowników w przyszłym roku lub później - zapewnia Włodzimierz Plewczyński, dyrektor ds. sprzedaży i obsługi klienta w CenterNecie, cytowany przez serwis rpkom.pl.

Obecnie wRodzinie ma około 160 tys. aktywnych użytkowników, czyli takich, którzy wykonują połączenia i wysyłają SMS-y. Ponad 50% klientów regularnie doładowuje kartę. To, jak zapewnia Plewczyński, sprawia, że projekt jest dochodowy, szczególnie przy uwzględnieniu asymetrycznych stawek MTR.

Sądzę, że nasza mocna strona, to relacje budowane z użytkownikami. Nie bombardujemy ich co rusz promocjami, nie wymagamy od nich wzmożonej aktywności. (...) Nasza strategia, to edukowanie grupy docelowej, której wielkość szacujemy na kilka milionów osób - mówi Plewczyński.




Według niego, mimo ograniczonych działań promocyjno-reklamowych, baza użytkowników sieci wRodzinie rośnie. Także dzięki akcji dodawania kart do specjalistycznego czasopisma Działkowiec oraz akcji edukacyjnej prowadzonej wśród studentów uniwersytetów trzeciego wieku.

Przypomnijmy, że sieć wRodzinie wystartowała w lipcu 2009 roku. Pierwotnie plany zakładały pozyskanie pół miliona klientów w ciągu pół roku. O stu tysiącach aktywnych kart SIM CenterNet poinformował w marcu 2010 roku. Pod koniec 2010 roku oficjalnie rozeszły się drogi fundacji Lux Veritatis należącej do ojca Tadeusza Rydzyka i CenterNetu - projekt MVNO pozostał przy tym drugim.

Źródło tekstu: rpkom.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~  2011-10-17 14:29:22  host: ip-78-30-122-19.free.aero2.net.pl

    jak by mi dali za darmo to moze i by gdzies polezal w szufladzie :)

  • 0

    10. ~  2011-10-17 15:09:08  host: gaja.tpnet.pl

    Przede wszystkim powinni zmienić nazwę.

  • 0

    11.  2011-10-17 15:18:00

    @3 - właśnie o to chodzi, że ta mała garstka poinformowanych wie, że wRodzinie nie jest już telefonią Rydzyka. Moim zdaniem zmiana nazwy byłaby korzystna.

  • 0

    12. ~???  2011-10-17 15:29:40  host: bor251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na jakiej sieci komórkowej to działa?

  • 0

    13.  2011-10-17 15:41:23

    Przyszedł komuś ten darmowy starter z formularza na Facebooku?

  • 0

    14. ~  2011-10-17 15:48:31  host: z31-02.opera-mini.net

    do 13: a do czego Ci taki starter potrzebny? no chyba ze kolekcjonujesz karty sim...?

  • 1

    15. ~hfhf  2011-10-17 15:48:50  host: apn-95-41-127-233.dynamic.gprs.plus.pl

    powinno byc nie mierzy w 0.5 miliona a wierzy i nie wkrotce a znacznie pozniej albo nawet wcale. teraz naprawde trudno zeby mvno cos zawojowalo skoro oferty mno sa juz ok. kiedy cos nowego w sim+ ? np. roczna waznosc konta? tak pytam dla smiechu. :)

  • 1

    16. ~  2011-10-17 16:46:35  host: 89-69-77-226.dynamic.chello.pl

    @12, T-Mobile i Orange @15, CenterNet operator wRodzinie jest operatorem infrastrukturalnym i ma koncesję na 1800MHz. To, że jeszcze nie mają wybudowanej swojej sieci, to insza inszość ;)

  • 0

    17. ~  2011-10-17 17:04:02  host: user-31-174-152-76.play-internet.pl

    #2, #11: I co w związku z tym? Gdyby właściciele mieli takie plewy w głowie to pewnie by zmieniali nazwę. Nawet w takim przypadku zmiana nazwy byłaby kosztowna. No i zasadnicze pytanie-po co niby mieliby zmieniać nazwę? Twoja argumentacja jest tak niedorzeczna, by nie rzec głupia, że szkoda jej nawet komentować. Poza tym jeśli już coś to O. Rydzyk, a nie Rydzyk, bo to świadczy tylko o twojej ignorancji lub arogancji bądź też o jednym i drugim.

  • 0

    21. ~dziewiętnasty  2011-10-17 18:24:13  host: 80.50.133.230

    Kultury nikt Tobie nie sprzeda, tego trzeba nauczyć się. Pozdrawiam szanujących poziom dyskusji, w tej grupie nie odnajduje chłystków plujących na RM. Wg mnie, źle stało się że to przedsięwzięcie nie wypaliło - CenterNet i LuxVeritatis słabo na tym wyszli, a lepiej gdyby rośli w siłę czyniąc mocniejszą konkurencję na rynku - tego małolateria nie zauważyła w swoich komentACH.

  • -1

    22.  2011-10-17 18:48:52

    #21 To, czy wR istnieje, czy nie niczego nie zmienia. Nie stanowilo zadnej konkurencji dla pozostalych, gdyz grupa docelowa dla pozostalych graczy nie ma wiekszego znaczenia. Co do Twojej uwagi na temat RM, to.. kto czym wojuje itd.

  • -1

    24. ~cbr600  2011-10-17 18:59:30  host: dtd126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16- a kto Ci tak powiedział, że wRodzinie działa na zasięgu T-Mobile i Orange ? Mylisz Cyprowy Polsat z tą siecią.

  • 0

    25. ~  2011-10-17 19:05:35  host: 89-69-77-226.dynamic.chello.pl

    @24, nikt nie musiał mówić ponieważ używam więc wiem

  • 0

    26. ~  2011-10-17 19:08:19  host: t13-11.opera-mini.net

    22, dodam ponadto jak to pisze wlo: chwilowe urozmaicenie krajobrazu nie mające żadnego wpływu na ekosystem.

  • 1

    27. ~lady_bird  2011-10-17 19:15:02  host: 78.8.105.50

    po 1.-nie ma gdzie zarejestrować ich startera bo brak punktów obsługi, po2.- nie da rady zadzwonić na numery zaczynajace się choćby na 801 (np na infolinię tp ;))Poza tym nie narzekam, zasięg dobry, ważność konta 2 lata po doładowaniu,rozsądny cennik.Mms-ów nie wysyłam i brak tej opcji mi nie przeszkadza.

  • 0

    28. ~  2011-10-17 19:23:30  host: t13-11.opera-mini.net

    23 tylko mnie utwierdzasz w przekonaniu że skoro najpierw narkotyki, później alkohol, za chwile będą papierosy to nastepna prohibicje zrobią na religie-wszystko urojeni fałszywi przyjaciele wywołujący lęk że się ich straci i którzy rzekomo pomagają w problemach choć wszystko jest na zasadzie iluzji i nakręcania koła. Piszczysz z afganistanem jakby ci działke ktoś zabierał.

  • 0

    29. ~Rafiki  2011-10-18 11:00:03  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    wRodzinie to taka swojska nazwa, gdybyśmy byli we Włoszech to nazwaliby ją laMafia, ale w PL jest wRodzinie ;) A po wynikach ostatnich wyborów sądzę, że te pół miliona łykną dosyć szybko, a nawet mogą dobić do 5 mln :)

  • 0

    30. ~AMSQ  2011-10-18 13:02:41  host: dbk129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @17 [...]Poza tym jeśli już coś to O. Rydzyk, a nie Rydzyk[...] Rydzyk nie jest dla mnie żadnym O, ani U, ani HU, ani PI.

  • 0

    31. ~  2011-10-18 22:27:53  host: user-31-175-72-82.play-internet.pl

    #30: Ale ja nie do ciebie lemingu kierowałem tę uwagę tylko do leminga nr #2, #11 czy #22. Przecież wiem doskonale, że dla ciebie O, U, HU czy PI jest Janusz Palikot czy Anna, Rysiu Grodzka.

  • 0

    32. ~jerry  2011-10-19 08:49:58  host: 193-106-245-140.noc.fibertech.net.pl

    dobra prosta usługa bez zbędnych bajerów i naciągania.Niestety zrezygnowałem z nich ponieważ nie rozwijali się w tak podstawowej sprawie jaką jest dostęp do internetu.A teraz to rzecz nieoceniona np.info o korkach a Nokia maps

Dodaj swoją opinię