Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wrocław przedłużył umowę z Crowley

Wrocław przedłużył umowę z Crowley

WitekT 6 Października 2004 11:22

0 0

W wyniku wygranego przetargu, Crowley będzie dostarczał łącza transmisji danych o przepustowości 2 Mb/s do dwóch kolejnych lokalizacji, znajdujących się na obszarze gminy. W ten sposób kontrakt został poszerzony o dwie siedziby.

Łącza transmisji danych znajdujące się w ofercie Crowley Data Poland są wykorzystywane do tworzenia infrastruktury przekazu informacji w obrębie dużych korporacji. Umożliwiają połączenie wielu sieci komputerowych Klienta dedykowanymi łączami o indywidualnie dobranych parametrach. Prawidłowość działania usługi jest monitorowana przez całą dobę przez Centrum Zarządzania Siecią, co minimalizuje ryzyko wystąpienia ewentualnych problemów i zapewnia szybkie rozwiązywanie usterek.
Zdecydowaliśmy się na wybór Crowley Data Poland ze względu na najkorzystniejszą ofertę, którą złożył operator. Nie ukrywam, że wpływ na naszą decyzję miała również dotychczasowa współpraca z firmą, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo istotnym elementem jest także wysoki standard usług świadczonych przez Crowley oraz gwarancja bezpieczeństwa, której udzieliła nam firma, jak i całodobowy monitoring transferu informacji. Zależy nam na tym, by przepływ danych był nie tylko szybki, ale przede wszystkim bezpieczny - komentuje Rafał Hanys, Dyrektor ds. Informatyki Gminy Wrocław.

Zawsze staramy się dostarczać rozwiązania ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dla Urzędu Miejskiego we Wrocławiu dokonaliśmy wdrożenia usług transmisji danych łącząc w jedną sieć, cztery rozproszone placówki. Dzięki temu rozwiązaniu obieg informacji w Urzędzie będzie znacznie szybszy oraz w pełni bezpieczny, a jednocześnie obniżeniu ulegną koszty przesyłu danych - mówi Michał Badylak, Dyrektor Regionu Zachód w Crowley Data Poland.

Źródło tekstu: Crowley     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-49-216.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet