Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wróbel zastąpi Streżyńską w ministerstwie?

Wróbel zastąpi Streżyńską w ministerstwie?

WitekT 10 Maja 2006 12:56

0 0

Według nieoficjalnych informacji, na stanowisku wiceministra odpowiedzialnego za łączność Annę Streżyńską zastąpi Eugeniusz Wróbel.

Eugeniusz Wróbel urodził się w 1951 roku w Rybniku. Ukończył Politechnikę Śląską w 1974 r., a w 1980 r. został doktorem nauk technicznych (specjalność informatyka). Po ukończeniu studiów został pracownikiem naukowo – dydaktycznym na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W latach 1990 – 1995 był Wicewojewodą Katowickim. Pracował jako doradca w Gabinecie Politycznym Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej (1998 – 1999 oraz 2000 – 2001). W 2000 roku pełnił funkcję eksperta Sejmowej Komisji Transportu i Łączności. W latach 2003 – 2005 był doradcą w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wielokrotnie pełnił funkcję przewodniczącego oraz członka rady nadzorczej (m. in. PLL LOT., Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego w Katowicach, Górnośląskiej Agencji Przekształceń Przedsiębiorstw). Jest autorem licznych publikacji naukowych z zakresu informatyki oraz transportu.
O tym, że Anna Streżyńska przestała być wiceministrem pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: telekomunikacyjny.blox.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-248-112.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet