Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wróbel zastąpi Streżyńską w ministerstwie?

Wróbel zastąpi Streżyńską w ministerstwie?

WitekT 10 Maja 2006 12:56

0 0
Według nieoficjalnych informacji, na stanowisku wiceministra odpowiedzialnego za łączność Annę Streżyńską zastąpi Eugeniusz Wróbel.Eugeniusz Wróbel urodził się w 1951 roku w Rybniku. Ukończył Politechnikę Śląską w 1974 r., a w 1980 r. został doktorem nauk technicznych (specjalność informatyka). Po ukończeniu studiów został pracownikiem naukowo – dydaktycznym na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W latach 1990 – 1995 był Wicewojewodą Katowickim. Pracował jako doradca w Gabinecie Politycznym Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej (1998 – 1999 oraz 2000 – 2001). W 2000 roku pełnił funkcję eksperta Sejmowej Komisji Transportu i Łączności. W latach 2003 – 2005 był doradcą w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wielokrotnie pełnił funkcję przewodniczącego oraz członka rady nadzorczej (m. in. PLL LOT., Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego w Katowicach, Górnośląskiej Agencji Przekształceń Przedsiębiorstw). Jest autorem licznych publikacji naukowych z zakresu informatyki oraz transportu.

O tym, że Anna Streżyńska przestała być wiceministrem pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: telekomunikacyjny.blox.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-163-124-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet