Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wracają stare plany taryfowe w Play

Wracają stare plany taryfowe w Play

WitekT 30 Czerwca 2008 08:52

0 0
Od 1. lipca do oferty Play wracają… 2 stare plany taryfowe. Będzie je można kupić razem z telefonem.

2 plany, które wracają, to Play 50 i Play 70. Będą działały identycznie, jak do momentu wycofania - czyli w abonamencie za 50 zł będzie do wykorzystania 70 zł, a za 70 zł - 100 zł. Bonus za minuty przychodzące będzie działał do wszystkich sieci.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 97
  • 0

    79. ~mirekb  2008-06-30 15:10:10  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    pierwsze kontrakty zaczna sie konczyc w marcu 2009 i wtedy byc moze abo z samym simem bedzie sensowne.idalna oferta bylaby taka:bez tela abo 50%taniej we wszystkich planach taryfowych.proste-jak stare dobre taryfy

  • 0

    80. ~Alienus  2008-06-30 15:16:34  host: ip-89.171.19.118.crowley.pl

    #75 Ruch plusa ma być podobno już 7 lipca... Sam jestem ciekaw co za taryfy pokażą.... Tym bardziej że kończy mi się umowa...

  • 0

    81.  2008-06-30 15:18:20

    mnie sie wydaje ze bedzie mozna przejsc z 50 lub 70 wzietej po 1.07 na wyzsze taryfy 100 lub 150, mirekb z pewnoscia cos w tym kierunku powinno byc zrobione np 50% wiecej minuty do tych podstawowych.

  • 0

    82. ~kwistas  2008-06-30 15:22:36  host: w3cache.wignet.pl

    Sprzedaż jest minimalna wiec trzeba było wrócić do starych taryf... Powinni wszystkie taryfy powrócić widocznie Abo 50 i 70 im się opłaca reszta jak widać nie koniecznie.

  • 0

    83. ~pytajnik  2008-06-30 15:47:28  host: fge218.internetdsl.tpnet.pl

    #82 Dlatego czekam bo uciekam z Ery i nie wiem czy do Plusa czy Playa.

  • 0

    84. ~wojjjtek  2008-06-30 16:24:02  host: k011-174-48-80.flash-net.pl

    to sobie przeczytajcie: 1 lipca PLAY wprowadza ponownie do oferty taryfy Play Abonament 50 i Play Abonament 70 oraz obniża ceny wybranych abonamentów do końca roku, dla nowych klientów W nowej ofercie PLAY każdy klient może znaleźć coś dla siebie. Operator sprofilował swoją ofertę w 3 podstawowe grupy: * SMS-uj i rozmawiaj - taryfa Play Abonament 40 dla klientów, którzy dużo rozmawiają i często SMS-ują * Największe Pakiety Minut - taryfy Nowy Play Abonament dla tych, którzy dużo rozmawiają * Wielkie Pakiety Złotówek - taryfy Play Abonament 50 i Play Abonament 70 dla tych, którzy sami chcą zdecydować na co przeznaczą złotówki z abonamentu. W ramach wakacyjnych promocji nowi klienci wybierający taryfę Play Abonament 40 do końca roku zapłacą za abonament miesięcznie tylko 1 zł. W taryfach Nowy Play Abonament 30. Nowy Play Abonament 50 i Nowy Play Abonament 65 klienci zostaną zwolnieni z opłat abonamentowych do końca roku. Taryfy Play Aboanament 50 i Play Abonament 70 to jedne z najlepszych taryf na polskim rynku, potwierdza to roczny raport UKE, niezależni eksperci i rankingi publikowane przez prasę branżową. W ramach taryfy klienci otrzymają dodatkowe pakiety złotówek, dla Play Abonament 50 - 20 zł, dla Play Abonament 70 - 30 zł do wykorzystania na rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci oraz na transmisję danych. Klienci korzystający z tych taryf korzystają z darmowego dostępu do usługi „Zbieraj Minuty", dzięki której za każde 2 minuty odebranego połączenia spoza sieci PLAY klient trzymuje jedną minutę do wykorzystania do wszystkich krajowych sieci. Obie taryfy proponują klientom jedną płaską stawkę za minutę 49 groszy, SMSa 15 groszy i MMSa 15 groszy.

  • 0

    85. ~:))  2008-06-30 16:33:09  host: chello089076161248.chello.pl

    do 79 - no ja mam 200 sms do wszystkich za darmo, przedtem był pakiet 1000 za ileś tam, itd... a teraz jest (łapcie się) pakiet za 10gr do wszystkich - dziś ostatni dzień na aktywację

  • 0

    86. ~:))  2008-06-30 16:34:30  host: chello089076161248.chello.pl

    te 200 to każdego miesiąca chyba przez rok

  • 0

    87. ~tedi  2008-06-30 16:46:55  host: chello087206071217.chello.pl

    1 lipca PLAY wprowadza ponownie do oferty taryfy Play Abonament 50 i Play Abonament 70 oraz obniża ceny wybranych abonamentów do końca roku, dla nowych klientów. W nowej ofercie PLAY każdy klient może znaleźć coś dla siebie. Operator sprofilował swoją ofertę w 3 podstawowe grupy: * SMS-uj i rozmawiaj - taryfa Play Abonament 40 dla klientów, którzy dużo rozmawiają i często SMS-ują * Największe Pakiety Minut - taryfy Nowy Play Abonament dla tych, którzy dużo rozmawiają * Wielkie Pakiety Złotówek - taryfy Play Abonament 50 i Play Abonament 70 dla tych, którzy sami chcą zdecydować na co przeznaczą złotówki z abonamentu. W ramach wakacyjnych promocji nowi klienci wybierający taryfę Play Abonament 40 do końca roku zapłacą za abonament miesięcznie tylko 1 zł. W taryfach Nowy Play Abonament 30. Nowy Play Abonament 50 i Nowy Play Abonament 65 klienci zostaną zwolnieni z opłat abonamentowych do końca roku. Taryfy Play Aboanament 50 i Play Abonament 70 to jedne z najlepszych taryf na polskim rynku, potwierdza to roczny raport UKE, niezależni eksperci i rankingi publikowane przez prasę branżową. W ramach taryfy klienci otrzymają dodatkowe pakiety złotówek, dla Play Abonament 50 - 20 zł, dla Play Abonament 70 - 30 zł do wykorzystania na rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci oraz na transmisję danych. Klienci korzystający z tych taryf korzystają z darmowego dostępu do usługi „Zbieraj Minuty”, dzięki której za każde 2 minuty odebranego połączenia spoza sieci PLAY klient trzymuje jedną minutę do wykorzystania do wszystkich krajowych sieci. Obie taryfy proponują klientom jedną płaską stawkę za minutę 49 groszy, SMSa 15 groszy i MMSa 15 groszy. Źródło: komunikat prasowy Play

  • 0

    88. ~jls  2008-06-30 16:51:24  host: jsl-catv-user-247-197.streamnet.pl

    opad szczeny konkret propozycja i juz nie wiadomo czy wybrac stara czy nowa taryfe. placic do konca roku abonament czy wybrac pakiet zlotowek.

  • 0

    89. ~jls  2008-06-30 16:52:26  host: jsl-catv-user-247-197.streamnet.pl

    miało być nie płacić do końca roku abonamentu czy wziąć stara taryfę

  • 0

    90. ~buran  2008-06-30 18:46:31  host: nat-pra.aster.pl

    Mama stara taryfe 100 i jestem zadowolony nie zmienił bym na nowe taryfy,bo stare byłe zaj....

  • 0

    91. ~klient  2008-06-30 21:39:07  host: dkq165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zapraszam do złotych tarasów w warszawie! tam mają wszystkie modele telefonów i można szybko załatwic sprawę

  • 0

    92. ~frytko  2008-07-01 03:24:53  host: apn-77-112-175-43.gprs.plus.pl

    MIALO BYC W PLAY, ZE WSZYSTCY MAJA ROWNO. A JEST NOWA OFERTA, STARA OFERTA, zaczyna mi sie przypominac reklama heyah z czerwonym kapturkiem...... i na koncu i tak wilk zjada kapturka

  • 0

    93. ~denis  2008-07-01 11:51:57  host: nat.mtk-tv.pl

    ...i tak jak napisałem w innym wątku zatrzymanie klientów po zakończeniu umów szczególnie w orange i erze stanie sie priorytetem...powrót dobrych abo w play ,pakiety wartościowe, 6 miesięcy abo za 1 zł,bezkonkurencyjne ceny teli...#84 KWISTAS może nawet i Ty się skusisz,co?

  • 0

    94. ~skalarek  2008-07-02 07:32:28  host: nat10.siec.alfa.pl

    aż żal nie wziąć sobie jednego zwłaszcza że pół roczku za darmo :) straci na tym Era bo jesienią nie będzie po co przedłużać a jeszcze i tak 3 miesiące darmowego będą :D

  • 0

    95. ~dzidu  2008-07-02 13:16:35  host: 198.giga.com.pl

    a co z cennikami telefonow? na stronie Play sie nie zmienily...;/;/;/ jesli w reklamie ceny sa przekreslone na 1zl a w cenniku nie to co to ma byc? a co do nie placenia to 6 miesiecy czy 5? Play pisze ze 5 ale mnie wychodzi 6;) jesli ma ktos nowy cennik to prosze o odpowiedz.

  • 0

    96. ~marti  2008-07-02 14:40:51  host: ars158.internetdsl.tpnet.pl

    A karte olali całkowicie, nie ma żadnych pakietów sms/mms choćby jak to jest w orange. Chyba wyrzuce karte playa i przejde do orange.

  • 0

    97. ~faz  2008-07-06 13:49:07  host: admq191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    uff dobrze ze bedzie po staremu :)

  • 0

    98.  2008-07-08 08:16:02

    Za kartę też się wezmą bo chyba nikt tego nie kupuje:)

Dodaj swoją opinię