Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wracają "Minuty za zakupy" w Carrefour Mova

Wracają "Minuty za zakupy" w Carrefour Mova

WitekT 5 Maja 2010 13:45

0 0

Od 5. maja sieć Carrefour wprowadza w swoich supermarketach (oferta nie dotyczy hipermarketów) specjalną ofertę Minuty za zakupy. Wszyscy klienci otrzymają Minuty na rozmowy, które będą mogli doładować na swoje konto natychmiast po zrobieniu zakupów w supermarkecie Carrefour.



"Minuty za zakupy" nie są nowością w ofercie Carrefour Mova. Klienci, którzy korzystają z naszych usług dłuższy czas, doskonale pamiętają tę ofertę, o czym świadczą liczne sygnały, jakie od nich otrzymujemy. Dlatego zdecydowaliśmy się wzbogacić i przywrócić ją w jeszcze bardziej atrakcyjnej formie. "Minuty za zakupy" przedłużają ważność konta na wykonywanie połączeń. Dzięki temu, klient robiący zakupy w supermarketach Carrefour właściwie nie musi doładowywać konta, ponieważ otrzymuje minuty na rozmowy, które dodatkowo przedłużają jego ważność. Kolejną dobrą wiadomością jest fakt, że osoby korzystające z programu Rodziynka i będące jednocześnie użytkownikami Carrefour Mova, mogą wymieniać punkty z kart Rodziynka na minuty - mówi Tomasz Gniewek, dyrektor zarządzający Carrefour Mova.

Minuty będą naliczane na podstawie paragonu i przekazywane Klientom w postaci specjalnego wydruku, na którym znajdą się następujące informacje: liczba minut, kod zasilenia (analogicznie, jak przy każdym doładowaniu prepaid), termin ważności paragonu oraz informacja jak doładować minuty (wprowadzając kod *101*KOD ZASILENIA#).




Paragon będzie drukowany automatycznie i następnie wręczony klientowi przez kasjera z paragonem za zakupy oraz ewentualnym potwierdzeniem płatności kartą płatniczą.

Minuty za zakupy będą wydawane wg następującego schematu:

powyżej 25 zł - 2 minuty,
powyżej 40 zł - 4 minuty,
powyżej 70 zł - 8 minut,
powyżej 100 zł - 13 minut.

Minuty można wykorzystać na połączenia krajowe do wszystkich operatorów bez Play, CenterNetu i Cyfrowego Polsatu.

Źródło tekstu: Carrefour Mova     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 1

    1.  2010-05-05 14:02:35

    Krótko: lipa!

  • 1

    2.  2010-05-05 14:04:20

    Hmm... w sumie otrzymywanie minut za nic jest dobrym rozwiązaniem, ale Carrefour powinien ich zaproponować więcej. Za wydanie 100 złotych 13 minut, w czasach, gdy w Tak-Taku za wykorzystane 6 zł otrzymuje 1000 minut, nie wydaje mi się być wielką promocją. Jeśli Carrefour chce cokolwiek zdziałać na rynku telekomunikacji to powinien bardziej się postarać.

  • 1

    3. ~  2010-05-05 14:06:44  host: aehc161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kerfur ma o wiele lepszą ofertę niż sraktak, brakuje tylko reklamy

  • 1

    4.  2010-05-05 14:14:41

    moim zdaniem promocja jest ok, pod warunkiem że ktoś robi często zakupy w tych sklepach... lepsze to niż nic

  • -1

    5. ~Nicki  2010-05-05 14:25:19  host: 188.146.48.59.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @3 jak doladujesz w tak taku 50 zł z abonamentu, to nie wydając na twoja sieć kerfur, dostaniesz 25 minut. I tez nie ma do tego reklamy. Naucz się koleś, ze jak ktoś o obraza to znaczy, ze brak mu argumentow. TAK TAK ma najlepsza oferte. Kup sobie w kerfurze kalkulator. Bo z telefonu nie potrafisz korzystac, jak widac. Take ker.

  • 1

    6.  2010-05-05 14:36:26

    W Carrefour jest drogo, wiec nie oplaci sie tam isc nawet dla tych minut...

  • -1

    7. ~mcluki  2010-05-05 15:03:20  host: chello089076180247.chello.pl

    Moim zdaniem jak ktos ma pod nosem taki sklep i sytstematycznie do Niego smiga to jako drugi numer idealnie sie nadaje. 400zł i już mamy prawie godzinke.

  • 2

    8.  2010-05-05 15:19:41

    1. Oferta przedluza waznosc konta to fajne ale pytanie jest o ile? 2. ilosc minut za wydane pieniazki to bida z nedza... 3. Zakupy w supermarkecie sa pzewaznie drobne a na wieksze sie jezdzi do hipermarketow gdzie jest po prostu taniej... wiec 4. ...w dobie 19gr/min to troche smiech na sali...

  • 1

    9.  2010-05-05 15:40:48

    bedac rano na zakupach sie zdziwilem-teraz juz wiem o co chodzi. Szkoda, ze nie mozna sobie wybrac sieci, z jakiej dostawaloby sie doladowanie gdyz mam PF a nie CN

  • 0

    10. ~  2010-05-05 16:51:34  host: t14-11.opera-mini.net

    W C4 Mova jest 25gr/mín do w3 czyli nieźle,fakt brak tanich wewnatrzsieciówek ale tych minut mozna sporo nazbierac bo malo kto bierze te kody. Wystarczy dogadac sie z kasjerka zeby nie wyrzucala kodów :d i mozna nie doladowywac. To cos jak 1za2 w Play. Owszem oferta gorsza od GA

  • 0

    11. ~  2010-05-13 16:36:22  host: public-gprs43789.centertel.pl

    10, ale też komu potrzebne tanie wewnątrzsieciowe. A tu biedronka ile ma za minute? W Play jest 1za2, ale to oferta wzięta z TT- z usługi bonus. I w TT jest naliczanie sekundowe. Poza tym- kto spoza play będzie chciał dzwonić do Play przy takich stawkach? Na bonusie w TT można znacznie więcej ugrać, tylko odbierając rozmowy.

  • 0

    12.  2010-05-24 23:30:13

    Nikogo nie znam kto ma Movę, więc zwyczajnie wyrzucam te kody. Kiedyś był temat na forum gdzie można było te kody podarować, ale widziałem, że też umarł... Nikt tego nie używa chyba.

  • 0

    13. ~martinezowiec  2010-05-24 23:55:24  host: c78-142.icpnet.pl

    Ja używam! Jako drugi numer... Więc gdyby ktoś miał jakieś kody to bardzo proszę wpisać je np. w tym temacie. Teraz niestety nie wpisują na paragonach do kiedy kod jest ważny i nie wiem czy to oznacza, że są ważne bezterminowo?

Dodaj swoją opinię