Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wracają laptopy za złotówkę w Erze

Wracają laptopy za złotówkę w Erze

WitekT 2 Sierpnia 2007 16:52

0 0

Od 3. sierpnia w Erze wraca oferta blueconnect z laptopem. Tak, jak w poprzedniej edycji, nie będzie to rozwiązanie oparte na ratach 0%, jak u konkurencji, a na jednym abonamencie płaconym Erze.

Promocja będzie dostępna do 28. września tylko dla klientów biznesowych. W ofercie będzie notebook Fujitsu-Siemens Amilo Pro V3525 oraz jeden z trzech modemów do wyboru: Huawei E620 oraz E630 lub GlobeTrotter GT Max. Limit transmisji danych - 4 GB.

Cena zestawu to 1,22 zł, aktywacja 100,04 zł, miesięczny abonament 195,20 zł. Umowa na 36 miesięcy, kara za zerwanie - 3,5 tys. zł. W wypadku, gdy klient nie był do tej pory abonentem Ery, będzie musiał wpłacić kaucję w wysokości 999 zł.




Promocja będzie oferowana tylko i wyłącznie przez doradców biznesowych i handlowych PTC.

Dane techniczne laptopa: Intel Core2 Duo T5300 (1,73 GHz), 1 GB RAM, dysk 120 GB, TFT 15.4" WXGA, DVD/+R/+-RW DLL, WiFI a/b/g, XP Home PL.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~konsultant  2007-08-02 20:10:58  host: byc249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Orange maja laptopa o tych samych parametrach, ale nie ma kaucji. Rata+abonament to 189 zB na 36 m-cy aktywacja 1 zl. Cos era nie dba o klientow, zwlaszcza biznesowych(w orange laptop jest dla firm i indywidualnych osob)

  • 0

    13. ~  2007-08-02 20:15:09  host: ip-89-174-123-80.multimo.gtsenergis.pl

    Szalny, wyemigruj do GB. Tam masz wypasik. Lapcio w podobnej ofercie wychodzi za 60 GBP. Twoja emigracja mialaby jeszcze jeden walor: pisalbys o czyms nowym, a tak ciagle to samo.... jak Ci zle z sieciami PL ;-P

  • 0

    14. ~~  2007-08-02 20:54:27  host: inet20909na-1.eranet.pl

    13 - ja nie pisze ciagle to samo , nie dokladnie czytasz me komentarze :-)

  • 0

    15. ~  2007-08-02 21:00:29  host: inet20908na-3.eranet.pl

    jesli ciagle nie piszesz, ze jest zle i drogo to ja jestem chinska krolowa :-) aleksandrowem i brakiem edge spamowales wszystkie wortale telco,,,

  • 0

    16. ~biniek  2007-08-02 21:22:00  host: 87-205-202-229.adsl.inetia.pl

    jak napisal konsultant w orange maja prawie identiko laptopy ale na korzystniejszych zasadach.Juz nie mówie o tej darmowej torbie i innych bajerach ale w orange biorąc laptop automatycznie płaci się za internet nie 120zl tylko 90zl przy limicie 4gb, zawsze jest to taniej

  • 0

    17.  2007-08-02 21:23:56

    Jak pisze na temat to jest spam ? To jednak jestes chinska krolowa :-) a co ze nia mam edge i to w miescie a nie na "zadupiu" to mialem pisac na stronach Radia Maryja ? :) widac pisalem gdzie trza bo juz mam wszystko :) Czep sie Pan kogos innego jak me komentarze Pana denerwuja ...

  • 0

    18. ~dzodzo  2007-08-02 21:25:15  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    oferta jest niezla jesli sie potrzebuje np internetu gdzies gdzie nic nie dochodzi no i laptopik niezla sprawa

  • 0

    19. ~  2007-08-02 21:29:25  host: ip-89-174-123-80.multimo.gtsenergis.pl

    Stary jestem i leniwy... I tu Twoje szczescie ;-) bo bym poszukal w Klilkopolis.pl postow pod jakimi pisaleas acan o tym EDGE. Jak to bylo na temat to rzeczywiscie jestem chinska krolowa ;-) A jesli nie bylo to byl to spam. Co do tego, ze masz wszystko, to moge Ci tylko powiedziec, ze ja mam NodeB na wylacznosc ;-P I to dopiero jest frajda ;-)

  • 0

    20.  2007-08-02 21:31:36

    W ALEKSANDROWIE L. nie dziala prawidlowo nadajnik Orange gsm900mhz w edge ma stale 1-5kB/S- oczywiscie zglosilem to i maja to poprawic ale nie gwarantuja tego bo stacja jest przeciazona ... To takie male ostrzezenie ze przed podpisaniem 2-3letniej umowy trzeba lacze przetestowac w swojej okolicy ... I co to takze jest spam ? Znow sie mnie czepiaja ... Mam tego dosc - co ja bede pisal ja mam ok teraz to znikam i nie bede sie stresowal ...

  • 0

    21. ~mirekb  2007-08-03 07:44:20  host: bmw239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fantastyczna promocja ;-))ciekawe czy w reklamie powiedza ze znowu za 1pln i moze ktos sie przyczepi jak do plusa

  • 0

    22. ~  2007-08-03 07:53:41  host: 217.98.38.3

    To maja myc iMACi

  • 0

    23. ~thunder  2007-08-03 08:25:49  host: abuq41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ Szalony - nic się nie martw!!!! "Chińska królowa" chyba się nie wyspał!!! Po za tym zwraca uwagę Tobie że spamujesz a sam już nasmarował z 3 posty o Tobie w temacie promocji Blue w Erze!!! I kto tutaj spamuje!!! A Szalony to niby gdzie miał pisać o tym, na forum o fotografii cyfrowej???:):):) Wyluzuj:):):)

  • 0

    24. ~Tuptus  2007-08-03 09:42:45  host: ip-81-210-3-229.netia.com.pl

    a nie wiecie czy Era bedzie niedlugo zmieniac regulamin? bo bym wzial sobie wtedy takiego lapka :)

  • 0

    25. ~senior  2007-08-03 09:54:02  host: dfl49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a co ze sprawą uzupełnienia regulaminu w PTC, dostali niewielką karę i co już nie muszą rozesłać nowych regulaminów, wszystko przycichło?

  • 0

    26. ~bartoldoo  2007-08-03 11:20:36  host: aans107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cenowo nic ciekawego :) orange ma taniej! ale napewno dla klientów ery bedzie to wygodne jeden rachunek bez żadnych rat bez zbednych formalności itp

  • 0

    27.  2007-08-03 13:17:19

    era podlizuje sie biznesowi; nie tedy droga - droga ero droga równiez przywileje dla biznesu w telefonach uwazam za skandal i dyskryminacje

  • 0