Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wraca "Zero Groszy po Trzeciej" w Tak Taku

Wraca "Zero Groszy po Trzeciej" w Tak Taku

sirmark 16 Kwietnia 2008 09:31

0 0

Użytkownicy Tak Taka oraz abonenci Tak Tak Fon znowu będą mogli prowadzić długie rozmowy płacąc tylko za pierwsze trzy minuty połączenia. W ramach tej propozycji krajowe połączenia od 4. do 30. minuty z numerami komórkowymi i stacjonarnymi sieci Era są bezpłatne.

Aby skorzystać z usługi Zero Groszy po Trzeciej wystarczy jednorazowe doładowanie konta kwotą 50 zł w czasie trwania oferty. Po doładowaniu konta określoną kwotą usługa zostanie włączona automatycznie, a aktywacja będzie potwierdzona SMSem. Od tego momentu klient będzie korzystał z promocyjnych połączeń przez kolejne 30 dni.




Z oferty można skorzystać dowolną ilość razy w okresie jej obowiązywania, tj. od 16 kwietnia do 31 maja. Po każdym doładowaniu konta za minimum 50 zł usługa zostanie automatycznie przedłużona o kolejne 30 dni. Informacje o aktualnym stanie usługi oraz terminie ważności można uzyskać w iTakTak oraz pod bezpłatnym nr 9797.

Zobacz: regulamin promocji Zero Groszy po Trzeciej.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    25. ~pytajnik  2008-04-16 15:27:18  host: fge218.internetdsl.tpnet.pl

    Może wkrótce pojawi się nowy TT???? Pożyjemy zobaczymy

  • 0

    26. ~jojo  2008-04-16 16:48:01  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    ŻADNEJ Sielanki! Cena ma być NORMALNIE obniżona. Jeszcze tylko brakuje tak lipnej oferty do obcych jaką mają w Heyah.

  • 0

    27.  2008-04-16 18:01:55

    Ja wybrałem MixPlusa, darmowy numer za 10zł, pakiet 50MB za 10zł, 100 minut za 5zł [w odpowiednich godzinach;)], 500 SMS-ów za 5zł, to jest to:-) i Nokia E50 w dość wysokiej cenie, ale rekompensuje mi to operator chociaż pakietami które mi się bardzo opłacają.

  • 0

    28.  2008-04-16 18:07:51

    O ja! nie długo stanie się tak jak jeden ze znanych mi i nie tylko mi użytkownik tego portalu, który nie da sobie powiedzieć złego słowa o Plusie;-):D. Szanuje każdy wybór ze strony użytkowników [czytaj "miłośników" telekomunikacji] którzy dokonują swoich wyborów pod kątem opłacalności [osiągnięcia minimalnych kosztów w korzystaniu z dobrodziejstw XXI wieku]...bo to wydaje mi się że jest najważniejsze.

  • 0

    29.  2008-04-16 18:08:27

    A mi brakuje takiego pakietu jak 100 minut do Ery i stacjonarnych za 10 zł z mozliwoscią zamówienia dowolnej liczby tych pakietów a nie tylko jednego w miesiacu.

  • 0

    30.  2008-04-16 20:47:36

    to sie przyda, wkoncu to gratis po 3 a te minuty leca szybko, szczegolnie ze sa to jeszcze na stacjonarne to juz w ogole super, bo te urzedy to zjadaja te minuty :) kolejny pakiet/opcja w tt niezle

  • 0

    31. ~Olsen  2008-04-16 21:33:06  host: apn-77-114-99-12.gprs.plus.pl

    *31: mylisz się. Nie podzwonisz do urzędów, niestety (przeczytaj regulamin)

  • 0

    32.  2008-04-16 21:47:23

    Stacjonarne to tylko era domowa o ile się nie mylę...

  • 0

    33. ~do Animatter  2008-04-16 21:52:08  host: cxf130.internetdsl.tpnet.pl

    Stacjonarne to stacjonarne. Mylisz się. Ja tę promocję kocham. Nawijam i nawijam przez 30 minut za drobne. Ci którym się to nie podoba, niech płacą w swoich mixach.

  • 0

    34. ~jojo  2008-04-16 22:01:10  host: eex64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 34 - to Ty się mylisz. Era Domowa to NIE wszystkie stacjonarne. Era Domowa, to TYLKO Era Domowa. ;-)

  • 0

    35. ~jojo  2008-04-16 22:03:33  host: eex64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2. Klientom korzystającym z OFERTY Operator nie nalicza opłat od 4 do 30 minuty (włącznie) połączenia krajowego do numerów NALEŻĄCYCH DO SIECI ERA: Abonentów sieci Era, Użytkowników systemu Tak Tak, Abonentów systemu Era Mix oraz numerów w usłudze Era Domowa i Era Firmowa.

  • 0

    36. ~09.09.2009  2008-04-17 00:28:52  host: ems95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli stacjonarne odpadają, szkoda, że tylko w sieci. Przy okazji te 3 pierwsze min. to schodzą z konta głównego (kasa) czy z pakietów jeśli się ma różne, jeśli tak to z których. Od tego zależy taniość usługi ale nawet jeśli z konta głównego a rozmowa potrwa 29 min. to i tak prawie jak za darmo. Co ja zrobię z kasą z podwójnego doładowania, starczy na rok przynajmniej przy szeregu bonusów. Ale OK gdyż właśnie dlatego korzystamy z 2 TakTak-ów.

  • 0

    37. ~dred  2008-04-17 09:01:07  host: dot199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    minuty schodzą z pakietów najpierw, zatem za 30 minut rozmowy przy korzystaniu z pakietu płaci się 42 do 60 groszy :) i dlatego uważam tą promocję za genialną, ostatnio TT ma co raz więcej ciekawych pakietów

  • 0

    38. ~mi  2008-04-17 09:44:25  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    czyli jak mam ej to jak dzwonie na stacjo/era zje mi za 3 ej i potem rozmowa za free??

  • 0

    39. ~donia  2008-04-17 10:48:00  host: doo130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na to wychodzi...po 3 ostatnich promocjach i po zmianach u innych opów, TT chyba jest teraz najciekawszym pre-paidem na rynku...a zarzuty,że nie ma pakietów na inne sieci - taki urok pre-paidów, wszystkie stawiają nacisk na rozmowy wewnątrzsieciowe, trzeba to przyjąc do świadomości

  • 0

    40.  2008-04-17 11:30:18

    donia - pakiety na rozmowy z innymi sieciami to największy syf, jaki stworzyli polscy operatorzy! Stawka poza sieć powinna być możliwie niska w podstawowym cenniku, bez żadnego kombinowania!

  • 0

    41. ~  2008-04-17 12:18:04  host: 195.117.179.5