Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wraca "Ryczałt SMS" w Heyah

Wraca "Ryczałt SMS" w Heyah

sirmark 6 Lutego 2007 17:03

0 0

Od 7 lutego użytkownicy Heyah będą mogli ponownie korzystać z usługi "Ryczałt SMS" i wysyłać SMSy za 0 groszy do wszystkich sieci komórkowych, w ramach tygodniowej zryczałtowanej opłaty 5 zł brutto. Usługa umożliwia wysłanie do 1000 SMSów w ciągu tygodnia.

Aby skorzystać z usługi "Ryczałt SMS" wystarczy wysłać bezpłatny Ekspresowy Kod Aktywujący *110*4# lub skontaktować się z telefonicznym Biurem Obsługi Użytkownika Heyah. Uruchomienie usługi potwierdzone będzie SMSem. Ryczałt ważny jest przez 7 dni od chwili aktywacji. Z oferty można skorzystać ponownie po upływie ostatniego dnia obowiązywania poprzedniej. SMSy wykupione w ramach usługi "Ryczałt SMS" wykorzystywane są w pierwszej kolejności. Dopiero po ich wykorzystaniu rozliczane są SMSy z aktywnej oferty Magiczne Pakiety.




Z usługi "Ryczałt SMS" można korzystać od 7 lutego do 20 marca 2007. W tym czasie użytkownik może wykupić dowolną liczbę usług "Ryczałt SMS".

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27. ~andrew  2007-02-07 11:19:55  host: doz239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    obok tak-taka to drugi najrozsądniejszy prepaid.

  • 0

    28. ~  2007-02-07 11:20:24  host: games.wlb.vectranet.pl

    Szkoda ze nie jestem w heyah tylko w marnym simplusie :/

  • 0

    29. ~andrew  2007-02-07 11:21:11  host: doz239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mają Podwójne doładowanie m.in i ciągle jakieś pakiety obniżające koszty obsługi telefonu. Polecam!!!

  • 0

    30. ~dejtrejder  2007-02-07 11:22:04  host: bkf26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No tak, heyah jest druga po tak-taku. Kiedy się stanie pierwszą??? :)

  • 0

    31. ~andrew  2007-02-07 11:23:32  host: doz239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy muszą?Dobrze jest jak jest.Myśle, że nigdy nie będą pierwsi. Ta pozycja nie od dziś należy do Ta-Taka, a do Heyah ta druga. I tyle.

  • 0

    32.  2007-02-07 11:57:33

    co prawda klikanie wychodzi z mody i wygody, ale taki pakiecik zawsze się przyda.

  • 0

    33. ~dejtrejder  2007-02-07 12:03:47  host: bkf26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niektórym się ten pakiecik przyda. Mnie nie. Może jakby na cały miesiąc był ważny to bym skorzystał.... Za mało wysyłam poza sieć, więc dla mnie ta promocja całkiem zbędna. Ważne, że innym na zdrowie wyjdzie!

  • 0

    34.  2007-02-07 12:10:50

    no wyjdzie, bo jednak możliwość klikania mesków w ilości nie ograniczonej bardzo ułatwia komunikowanie.

  • 0

    35. ~  2007-02-07 13:11:24  host: eds139.internetdsl.tpnet.pl

    A jakby nie bylo tego pakietu...to rozumiem ze juz nie mozecie klikac poza siec? Wezcie pod uwage ze Wy macie za "free" ale druga strona buli 20 gr!!!. Pozdro:).

  • 0

    36. ~dejtrejder  2007-02-07 14:23:19  host: bkf26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hehe, to zapraszamy "drugą stronę" do heyah :)

  • 0

    37.  2007-02-07 14:59:27

    no wiesz, nikt ci nie każe być u operatora, któy ściąga z ciebie całe 20gr za jednego meska. W TakTaku o ile wiem meski są po 16 gr, a jak zamówisz pakiecik to i po groszu.

  • 0

    38.  2007-02-07 15:00:48

    no ale takie promo jak ta tylko w Heyah jest, fakt niepodważalny.

  • 0

    39. ~nicram  2007-02-07 19:41:54  host: eds139.internetdsl.tpnet.pl

    *36 Ja jestem w TT, tak wiec do Heyah mam po 5 gr sms (Megapakiet), i nie musze przechodzic do Heyah. Zauwazylem tylko pewna zaleznosc u ludzi w Plusie, i Heyah, ze jak im przyjdzie pisac do innych sieci to maja wielki bul..... Mi osobiscie nie przeszkadza (w granicach rozsadku) kto ma w jakiej sieci, i jak ktos potrzebuje odpowiedzi, to nie ma sytuacji zebym sie nie odezwal...a nie jak to ma miejsce u nie ktorych ze jak ktos ma juz w innej sieci to ciezko otrzymac jakikolwiek info. Pozdrowiam.

  • 0

    40.  2007-02-08 14:08:06

    dobre zagranie, że przywrócono te promocje.W obliczu wejścia Playa na rynek ludzie będą wybierali, gdzie mniej zapłacą.Walke przegra na pewno Pop-z ich 80gr. za minute, bezmiennie od 2at:}

  • 0