Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wraca promocja z 50-procentową zniżką w Play

Wraca promocja z 50-procentową zniżką w Play

WitekT 10 Stycznia 2008 15:33

0 0
Promocja Abonament 50% taniej w Play zostaje wznowiona od 11. stycznia i będzie obowiązywać do odwołania. Można z niej skorzystać podpisując umowę w dowolnym salonie sprzedaży.

W ramach tej oferty, klient otrzymuje 50% rabatu na comiesięczną opłatę abonamentową przez 6 pierwszych miesięcy od aktywacji. Przyznany rabat nie ma wpływu na Pakiet Złotówek, który klient otrzymuje standardowo co miesiąc.

Oferta skierowana jest do nowych abonentów, którzy w okresie jej trwania podpiszą umowę na 24 miesiące w ramach oferty Play Abonament: 50, 70 lub 40.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    30. ~pablo  2008-01-10 19:25:40  host: abao89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no wiem masz racje tylko to jest frustrujace ze wszyscy chwala playa,skoro nie jest najlepszy a to ktora siec jest najlepsza zalerzy od tego kto ilu ma znajomych w danej sieci.

  • 0

    31. ~LOLO  2008-01-10 19:31:25  host: 82.160.4.8

    pablo - czemu niby od tego to zależy?:) Ja mam Playa i mnie to naprawdę nie obchodzi kto w jakiej jest sieci:)

  • 0

    32.  2008-01-10 20:19:31

    Umowmy sie, ze play ma najlepsza oferte jezeli chodzi o cene telefonow i podstawowa stawke do wszystkich sieci. Natomiast przy intensywnym dzwonieniu na jeden nr badz grupe nr ma oferte najgorsza.

  • 0

    33. ~  2008-01-10 20:55:37  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    #32 masz troche racji ale poczekajmy co bedzie 16 marca.jak p4 bedzie jusz na rynku od roku

  • 0

    34.  2008-01-10 21:20:20

    @33 cudow bym sie nie spodziewal, chociaz chcialbym sie mylic :) Technicznie mogliby zrobic jakis sposob powiadamiania o polaczeniach wykonywanych w zasiegu swoich nadajnikow i wtedy obnizyc cene czy tez tak napisac managera polaczen z netem zeby na swoich nadajnikach dac dobra oferte netu a na plusie wyswietlac komunikat o dodatkowych oplatach. Wtedy wykorzystaliby potencjal wlasnej sieci - pomarzyc zawsze mozna :P

  • 0

    35. ~  2008-01-10 21:44:52  host: abam189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~LOLO no i dlatego płacisz 49gr za minute w palu a ludzie w orande do sieci 20 gr za minute a jak maja samych znajomych w orange to sie bardziej opłaca.Od co cała filozofia :)

  • 0

    36. ~bbart  2008-01-10 21:52:27  host: aedq22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czy ta 50% promocja dotyczy również przejścia z numerem z obcej sieci?

  • 0

    37.  2008-01-10 22:04:52

    @Vincenzo popieram !! i mam nadzieję że to zrobią. przecież w telefonie jest ikonka R oznaczająca roaming, powinni wprowadzić tańsze pakiety danych z zastrzeżeniem że oferta nie dotyczy roamingu. zdaje się że to jest dopuszczalne.

  • 0

    38. ~M. C.  2008-01-11 01:50:44  host: ip-99-243.ib.tcz.pl

    Weź pod uwagę, że Play daje dodatkowe premie przy doładowaniach oraz minuty za odebrane połączenia z innych sieci -> dlatego realny koszt minuty (do wszystkich sieci) dla wielu użytkowników to 25-30 gr a nie 49. Ja wolę 30 gr do wszystkich niż 75 gr do wszystkich i 20 gr w sieci, bo dzwonię na różne numery i nie jestem w stanie przewidzieć ile do jakiej sieci będę dzwonił.

  • 0

    39. ~play  2008-01-11 02:11:04  host: xdsl-2514.wroclaw.dialog.net.pl

    ale to nie jest problem playowcow tylko twoj ze jestes w tak drogiej sieci

  • 0

    40. ~fatamorgan  2008-01-11 02:20:09  host: xdsl-2514.wroclaw.dialog.net.pl

    M.C I tu jest caly myk. Ja dzieki bonusowi I minutom od dzwoniacych zaplacilem 56 zl za 139 minut wychodzacych. Policzcie sobie ile by wyszlo w innych sieciach. I co najfajniejsze dzwonie do wszystkich I nie mysle za ile !

  • 0

    41. ~fatamorgan  2008-01-11 02:28:24  host: xdsl-2514.wroclaw.dialog.net.pl

    aha I zapomnialem ze w tych 56 sa 3 smsy extra platne za 3.60 czy jakos tak. A co bede sobie zalowal. W koncu w Playu jestem :)

  • 0

    42.  2008-01-11 11:17:03

    Jeżeli ktoś potrzebuje rozmawiać z jednym nr i ma go za free to Play mu się nie opłaca ale jeżeli rozmawia ze wszystkimi to niestety (dla ludzi w Play stety:)) Play jest najtańszy. Jeżeli ktoś ma "wszystkich" w Orange i min. po 20 gr. to ma tanio ale znowu w Play realna min. to 35 gr.+ min. z odebrany połączeń i tu już cena min. spada do 20-25 gr.czyli niewiele więcej niż w Orange ale do wszystkich. Wszystko musimy dopasować do swoich potrzeb i tyle. Dobrze że mamy taką alternatywę.

  • 0

    43. ~DejwiD  2008-01-11 11:47:16  host: public-gprs67695.centertel.pl

    tak trochę przesadzacie, że jak dzwonię do wszystkich to tylko play :) zamierzam rodzicielce swej wziąć mixa 30 w orange bez słuchawki, bo ma już 'wszystkomającą' N1600. faktyczna cena za minutę wyjdzie jej 30gr i dodatkowo 60 minut w PiW. ale niech mnie ktoś przekona że jest lepsza alternatywa w tym przedziale cenowym.

  • 0

    44. ~GM  2008-01-11 12:27:17  host: w3cache.zetosa.krakow.pl

    ~DejwiD Polecam Ci Ere. Za 20 zł miesiecznie dostaniesz: 40 minut do wszystkich i 40 do Ery i stacjonarnych. Minuta wychodzi po 25 gr i do tego mozna dobrac jakas sluchawke.

  • 0

    45. ~pablo  2008-01-11 13:06:54  host: abar117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a powiedzcie jaki sens ma barnie wogole abonamentu?Taka jest prawda ze ludzie leca na telefony po złotowce albo po 99 zł bo jest taniej ale p[otem płacic trzeba rachunki.Bardziej sie opłaca kupic oddzielnie telefon na allegro nowy za mniejsze pieniadze i karte a nie abonament.PS:w erze dostajesz drugie tyle za ta sama cene

  • 0

    46. ~aron  2008-01-12 16:25:37  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    heyah przedluzyla 'magiczne pakiety', pewnie sporo osob sie zalapie

  • 0

    47. ~MM  2008-01-13 04:42:01  host: 15-pra-22.acn.waw.pl

    @ 40. ~fatamorgan: To teraz Ty sobie policz: mam telefon w Erze, w listopadzie faktura na 49,50 zł, 991 wydzwonionych minut. Ile by wyszło w Play?

  • 0

    48.  2008-01-15 04:28:40

    @ 47. ~MM: Ja swojego czasu w erze wydzwaniałem 2000 minut przy abonamencie nie przekraczajacym 20 kilku zloty ;) ale to wszystko zasluga pakietu do przyjaciela czy coś w ten deseń. Ale gdy minuty się skończyły to płaciłem za każdą dodatkowa po 72gr. I nie dało sie tego już obniżyć...

  • 0

    49. ~Lucjusz  2008-01-16 00:29:19  host: acfd42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mamy 15 stycznia, a ja nie widzę w promocjach PLAY tej oferty 50%. Czyżbym coś przeoczył?

Dodaj swoją opinię