Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wraca promocja gigabajtów za gole w Orange

Wraca promocja gigabajtów za gole w Orange

orson_dzi 27 Marca 2017 09:24

11 4
orange gole

Orange ponownie rozdaje darmowy pakiet danych za bramki strzelone przez polską reprezentację piłki nożnej. Tym razem w stosunku 1:1.

Aby otrzymać pakiet 2 GB należy wysłać SMS o treści BRAWOBRAWO na numer 277. Koszt SMS-a zgodny z posiadaną taryfą, w ofertach na kartę 0,20 zł.

Z promocji można skorzystać do 28 marca, a pakiet jest ważny przez 5 dni. Promocja jest dostępna dla klientów indywidualnych w ofertach abonamentowych i na kartę.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | gigabajty za gole

w sumie: 27
  • 0

    8. ~As  2017-03-27 10:06:00  host: 212.180.203.6

    @1 Większość i tak ma no-limit, albo jakiś pakiet. Nie wspominając już o wypieraniu tej usługi przez wszelkiej maści "mesendżery".

  • 1

    9.  2017-03-27 10:06:39

    @7... Kup sobie starter Red Bull z puszką Za 9 zł na stacji CPN, wszystko. Ps. Darmowy internet jest tylko na LTE więc Upewnij się czy tam gdzie mieszkasz Masz LTE Play.

  • -1

    10. ~Cosik  2017-03-27 10:18:10  host: n05-07-08.opera-mini.net

    @9. Okey dzieki. Ja mam down/uo 40/15 przeciętnie w Play już od roku.

  • 0

    11. ~Onn  2017-03-27 10:21:26  host: asw37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No spoko tyle, że ten DIL od RBM chodzi jakby chciał a nie mógł....

  • 0

    12. ~QwerTy  2017-03-27 10:28:05  host: 91.229.82.9

    Orange - sieć która traktuje swoich starych klientów jak klientów drugiego sortu. Orange lepsze oferty promocyjne ma tylko dla klientów przenoszących numer niż dla tych którzy są z nimi od wielu lat. Wieloletni klient orange nie włączy oferty: "Rozmowy i SMS-y bez limitu + 18 GB za 28 zł na 30 dni".

  • 0

    13. ~Bukas  2017-03-27 10:29:07  host: ejl165.internetdsl.tpnet.pl

    Cosik-wejdź sobie na forum bez-kabli i tam znajdziesz informacje na temat RBM

  • 0

    14. ~Cosik  2017-03-27 10:36:22  host: n05-07-08.opera-mini.net

    *13. Bukas. Oczywiście że wejdę. Te 79 zł co płace teraz to zlikwiduję.

  • 0

    15. ~  2017-03-27 11:35:13  host: user-94-254-227-138.play-internet.pl

    Chwalcie się dalej tym rbm to wam wyłączą ten net bez limitu w lte. Ja też z tego kożystam i sie nie chwale.

  • 0

    16. ~p4 klakiery  2017-03-27 11:35:42  host: public-gprs350899.centertel.pl

    chamy z p4 już naganiają za dolary kłamstwa ile to mają w pały4 szybkośc i lte za darmo....
    wstyd za takie chamstwo opisujace kłamstwo za kasę ! żalP4.pl

  • 0

    17.  2017-03-27 11:46:43

    @11. Sorki ale chyba nie używałeś i nie masz. Mam ściąganie 1,5 do 3,5 MB s więc jest dobrze.
    @15... Na razie nie włączają więc po co takie głupie gdybanie.
    @16. Nie wiem dlaczego mnie obrażasz wyzywasz od chamów. Co ja ci zrobiłem.
    Piszę jak jest może ktoś o tym nie wie i będzie zadowolony nielimitowanego lte w Red Bull. Chyba od tego jest wymiana informacji żeby się dzielić. Ogarnij się bo się kompromitujesz i Pokazujesz swoje chamstwo.

  • 0

    18. ~czytelnik  2017-03-27 12:12:46  host: 8.37.234.246

    @17 Wspaniały komentarz!!! Tacy koledzy jak Ty ( udzielasz info ) powinno być więcej na Telepolis. GRATULACJE KOLEGO!!!

  • 1

    19. ~Onn  2017-03-27 12:40:03  host: asw37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @100000 Mam i przestałem korzystać bo: sesje się "zamrażały" i tylko reset pomagał. DL od 0,6- 2,5 Mb/s w weekendy nawet poniżej 0,6. A na tym samym sprzęcie karta Play ale abo: zadnych zwiech, DL min 10-15 Mb/s a max do 130, więc nie mów mi że nie wiem co to DIL w RBM. Gdzie - Wrocław centrum i pod miastem.

  • 0

    20. ~Onn  2017-03-27 12:50:39  host: asw37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I jeszcze jedno nie myl MB z Mb bo to mało konkretnie wygląda.

  • 0

    21. ~20.....  2017-03-27 13:01:40  host: n12-07-07.opera-mini.net

    20@ kol 19 pisze o prędkości a nie o ilości MB.

  • 0

    22.  2017-03-27 13:22:58

    @20... Piszę MB bo mam pokazaną taką " ściągalność" Weź to razy 8 i będziesz miał Mbit/s.
    @19... Ja używa., Moja mama, mam w domu, i 3 innych znajomych i wszyscy sobie chwalą.
    Tylko chciałem przekazać że takie coś jest, a obrywa mi się . Sorry ale chyba pass. Pozdrawiam wszystkich

  • 0

    23. ~pabloki  2017-03-27 13:25:50  host: 188.146.9.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ale czy to ma sens ? krótki termin ważności. dziś orange ma usługę z przelicznikiem 1 zł/1GB/ dzień. 20 gr za smsa, czyli jak dać i zarobić. zreszta automatycznie dostaje sie przy doładowaniu GB wiec po co to .

  • 0

    24. ~  2017-03-27 13:55:03  host: n12-07-07.opera-mini.net

    23 ale nie masz racji. Ja dostałem do telefonu z którego korzystam tylko do rozmów. Teraz przez 5 dni mogę równieź korzystać z Internetu za 20 gr

  • 0

    25.  2017-03-27 15:04:02

    Kurde no mam brak środków na koncie nie mogę tego włączyć. No nic trudno. Obejde się smakiem póki co

  • 0

    26. ~toto  2017-03-27 15:19:49  host: public-gprs215742.centertel.pl

    Sms na 277 jest bezpłatny, patrzyłem w mój orange.

  • 0

    27. ~  2017-03-27 16:40:07  host: user-94-254-130-134.play-internet.pl

    @5 nie tak całkiem za darmo, bo trzeba zapłacić 10 zł miesięcznie w przypadku starej taryfy, ale to i tak bezkonkurencyjna oferta o ile się jest w zasięgu LTE Play.

Dodaj swoją opinię