Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wraca podwójne doładowanie w TakTaku

Wraca podwójne doładowanie w TakTaku

WitekT 24 Lipca 2007 10:45

0 0

Wraca podwójne doładowanie w TakTaku oraz TakTak Fon. Promocja obowiązuje od 24. lipca do 23. września, jednak z pewnym ograniczeniem, którego nie było w poprzednich edycjach.

Tradycyjnie już podwojone zostanie drugie doładowanie, oba muszą być wykonane na kwotę co najmniej 25 zł, drugie nie może być wykonane później niż 5 dni po pierwszym. Gratisowa kwota zostanie przyznana automatycznie na konto, maksymalnie w ciągu 72 godzin od spełnienia warunków promocji. Promocyjne doładowanie nie zawiera Erajednostek.




Ograniczeniem jest maksymalna kwota gratisowego doładowania. Wynosi ona maksymalnie 150 zł dla drugiego doładowania o wielkości od 150 zł do 500 zł.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 317
  • 0

    298. ~konsul  2007-07-30 23:55:57  host: gco58.internetdsl.tpnet.pl

    tak czytam te wasze kłutnie i nie widze jednej informacji tt play i heyah to jest jeden i ten sam wlaściciel, a chodzi w tym wszystkim o to zeby młodzi żucili się na nową sieć a za rok będzie tak samo jak w innych i powstanie coś nowego. zjednym się zgadzam żadnych abonamentów mam tt i popa i korzystając z promocji przez pół roku mogę rozmawiać ze wzsystkimi za darmo a do plusa za to co załadowałem, od dwóch lat tak robię i jestem zadowolony .

  • 0

    299.  2007-07-31 13:18:39

    289 - a co stoi na przeszkodzie, aby Twoja koleżanka załadowała TT znowu i załapała się na promocję? Ja mam na koncie ponad 100 zł, ale nie widzę powodu, aby nie skorzystać z tej promocji i po doładowaniu (25+150) będę mieć ponad 430 i spokój z doładowywaniami na jakiś rok. A w przeciągu roku na pewno pojawi się ponownie ta promocja i znów z niej skorzystam. Nie rozumiem, czemu ludzie sami wyszukują sobie problemy...

  • 0

    300. ~  2007-07-31 13:29:20  host: nat-dom.aster.pl

    ja też wolę prepaid akurat jestem od kilku juz lat w tak taku i jak do tej pory jestem zadowolona z tego wybory. przecież nie byłabym od 5 lat gdyby było źle? większośc znajomych jest także w erze e ci ktorzy wolą prepaid maja tak taka, jakoś tak się zgraliśmy!

  • 0

    301. ~korsarz  2007-07-31 13:51:58  host: arkady.indymedia.org

    no właśnie jeden93 masz rację ludzie sami szukają dziury w całym, dobrze myślisz ja tez mam taki plan żeby zrobić większe doładowanie i mieć święty spokój na jakiś czas, a może niektórzy tacy złośliwi bo nie są w tak taku i im najlepsze promocje koło nosa przechodzą???he he

  • 0

    302.  2007-07-31 19:11:00

    @296-wlo-ja mam dokładnie taką samą sytuację. W miesiącu wydaję na telefon około 130 zł i daltego mam abonament, a nie kartę. Szczerze mówiąc to wali mnie to czy wysyłam sms-a za 10 gr czy 20 gr. Cena minuty też mi zwisa, zwłaszcza, że 90% czasu połączeń wykonuję do Orange i na stacjonarne. No teraz się to trochę zmieniło bo mam częstszy kontakt z koleżanką, która ma telefon w Erze :)

  • 0

    303. ~n  2007-07-31 22:01:35  host: eeu173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 302. To trzeba zmienić formę kontaktu z koleżanką z telefonicznego na... :) connecting people!

  • 0

    304.  2007-08-01 07:56:32

    @303-hahaha, dobre, ale się uśmiałem :D Ale co prawda to prawda, kasy na rozmowy nie wydam a i większa przyjemność będzie.

  • 0

    305. ~Grzehu  2007-08-01 12:54:36  host: abyo217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobry interes zrobiłem na tym doładowaniu. W sumie wydałem 175 zł ale zyskałem 170 zł. Prosty rachunek wyłozyłem 175 zł (25 zł na pierwsze doładowanie nastepnie 150 na drugie) Miła Pani z ery powiedziała ze dorzuci jeszcze 35 min(równoważność ok 20 zł z groszami po staweczce 59 gr za min) gratis to mnie zaskoczyło i jeszcze 150 zł. Heheheh i co? Dalej piszcie ze Pomarańcza jest najlepsza buuuu heehehhehe . Pozdro dla ludzi z TT.

  • 0

    306.  2007-08-01 14:10:55

    Do doładowania elektronicznego 150 zł zawsze dostaniesz 35 erajednostek, a do kuponu za 150 zł - 30 erjadnostek.

  • 0

    307.  2007-08-01 14:12:51

    I jest to raczej koło 10 zł bo minuta do Ery kosztuje 29 gr (erajednostki są do wykorzystania na połączenia do Ery i na stacjonarne).

  • 0

    308. ~n  2007-08-01 19:46:12  host: eel157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 305. Te dodatkowe 35 min. = EJ dostaje się z automatu przy doładowaniu konta kwotą 150 zł i + 6 mcy na wychodzące. Żadna łaska już teraz.

  • 0

    309. ~ Roman  2007-08-01 20:58:21  host: 81.219.140.2

    mam jeszcze 600 zł z poprzedniej promocji chm... mam dylemat doładować na zapas czy też olać sprawe

  • 0

    310. ~marcin  2007-08-03 09:37:55  host: eaa63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***291 bonus w Play nie jest korzystny. Sekundy nie sumują się. Rozmawiam z kimś 1min i 55 sek. I nie mam nic. W mojej obecnej pracy moje rozmowy trwają po ok 30, 40 sekund, czasem po minucie. Codziennie ok 15 połączeń. W TT wszystko mi się sumuje, a w PLAY wątpie czy dostał bym choćby jedną minute z tego tytułu. Prawde mówiąc PLAY w niczym nie jest lepsze poza TT za wyjątkiem niższej o 10 groszy stawki za połączenia do wszystkich. Jedynie abonament mają ciekawy.

  • 0

    311.  2007-08-03 20:01:39

    No ja dzisiaj musze sie pochwalic, doladowalem sobie konto za 150 i drugie tyle dostalem gratis. Dobrze ze jest to ograniczenie, bo przynajmniej nie bede załował ze mogłem za wiecej doladowac;-). Teraz troszku ceny w roamingu spadna, na szczescie, bo normalnie to byl by koszmar. Udanych Wakacji Redakcji i czytelnikom Telepolis zycze. Do uslyszenia za dwa miesiace:D:/

  • 0

    312. ~hmm  2007-08-03 20:09:15  host: gw-147-37.siec.alfa.pl

    To ja się też pochwalę. Nie pożałowałem sobie dzisiaj 9 :) Witaj PLAY.

  • 0

    313.  2007-08-03 22:58:36

    WitAM Mam pewien dylemat, chce przejsc do innej sieci>era-play. Czy warto?? Telefony samsung e250 dla dziewczyny, to dobry wybor?? pozdro.

  • 0

    314. ~hmm  2007-08-03 23:03:15  host: gw-147-37.siec.alfa.pl

    jarecki_wa musisz podać nam więcej szczegółów: z Ery do Play ? Ty się chcesz przenieść ? a gdzie jest dziewczyna ? zależy Ci na częstym kontakcie telefonicznym z Nią ? Skąd ten E250 ? Z umowy w Erze ? itp itp. W PLAY możesz dostać "czekoladkę" na warunkach lepszych niż E250 w Erze :D

  • 0

    315. ~ziom  2007-08-05 08:41:42  host: ip-217-98-6-109.static.xcore.pl

    a to trzeba jakiś pakiet

  • 0

    316. ~kamil  2007-08-08 17:04:45  host: dpj165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    heh, niech jeszcze te podwójne doładowania staną się wieczna tradycją, a będę szczęśliwy. a zadowolony i tak jestem, bo nie ma jak dwa razy więcej kasy :)

  • 0

    317. ~z  2007-09-09 22:05:10  host: ega16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już skorzystałem 2*150 (2 karty sim), szybko wszystko poszło i razem dodatkowe 300 zł extra przyszło. Oby tak dalej :) Nie ma to jak 30 gr. brutto za minutkę do wszystkich !!! Reszta ofert niech spada do muzeum :) no może poza Play - ewentualnie ale tam z kolei trzeba w miesiąc wykorzystać dodatkowe środki żeby uzyskać tanią minutkę a w TT NIE trzeba od razu wykorzystać Podwójnego Doładowania, gdyż jest na to 6 mcy ! Mi pasuje.

Dodaj swoją opinię