Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wraca podwójne doładowanie w TakTaku

Wraca podwójne doładowanie w TakTaku

WitekT 12 Listopada 2006 14:47

0 0

Wraca podwójne doładowanie w TakTaku i - prawdopodobnie - także w Heyah. Nowa, trzecia już edycja rusza 16. listopada. Promocja będzie obowiązywała do końca stycznia przyszłego roku.

Dla numerów aktywowanych do 15. listopada włącznie, podwojone zostanie drugie doładowanie, o ile pierwsze będzie na kwotę nie mniejszą niż 20 zł.




Dla numerów aktywowanych od 16. listopada, podwojone zostanie pierwsze doładowanie, o ile dokonane zostanie w ciągu 5 dni od wykonania pierwszego połączenia.

Podwojona (dodatkowa) kwota doładowania pojawi się na koncie użytkownika w ciągu 72 godzin. Nie zawiera Erajednostek i nie przedłuża ważności konta.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 234
  • 0

    215. ~piotrek  2006-11-19 12:11:28  host: egv223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A na Funa to juz nie mogli zrobić podobnej promocji... :-(

  • 0

    216.  2006-11-19 13:53:52

    Czy ktos moze wie czy ta promocja dziala w ofercie FUN ?? bo caly czas gadaja ze fun to to samo co taktak tylko ze na okreslony czas umowy wiec chyba powinno dzialac . . .

  • 0

    217. ~noname  2006-11-19 20:34:00  host: ees203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    216. Jak masz w funie jakiś tel za 1 zł jeszcze chcesz Podwójne Doładowanie - nie za dużo trochę? Ja mogę sobie na to pozwolić bo mam TakTak-a i fon bez simlocka :) Mam wszystko co dobre w Erze i nie jestem uwiązany umową na abo i mi to pasuje.

  • 0

    218. ~Swistak  2006-11-19 20:59:57  host: h-82-177-157-234.dolsat.pl

    ja tak samo zemigrowałem do tak-taka.podwójne doładowanie to lada gratka dla każdego.w orange było tak sobie.a w tak-taku jest zaje******.szkoda ze moi rodzice musza byc w orange.a ja pól roku temu byłem przekonany co do orange i niestety namówiłem starszą na podpisanie u nich umowy.głupi byłem oj głupi

  • 0

    219. ~  2006-11-20 08:31:51  host: proxy-14.tvk.torun.pl

    hmmmmm a kiedy jakies nowe taryfy dla TAKTAKa ???

  • 0

    220. ~rychu  2006-11-20 09:13:44  host: ii114.internetdsl.tpnet.pl

    Miałem jakieś durne plany we wrześniu..wymienić całą kasę z konta na megapakiety i przejść do Fun by zakupić SE k750 z umową na 3 lata.Boże dziękuję ci ,że wróciłeś mi rozum.Ale bym teraz żałował :)

  • 0

    221. ~zb  2006-11-20 14:58:06  host: dos130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czasami warto zaczekać.Nie spodziewałem się tej promo w tym roku.Niezła niespodziana.

  • 0

    222. ~  2006-11-20 18:27:23  host: acqs177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jestem w stanie zrozumiec wiele rzeczy m.in.minute video-call za ponad 1zl w orange,ale tego co oni teraz zrobili nie jestem w stanie zniesc! W orange world wprowadzili...oplate za ogladanie przedstawianych tam kanalow i programow,oplaty,ktorej kiedys nie bylo. I to jakiej oplaty! 60 gr za minute i do tego jeszcze dochodzi oplata za pobrane bity z internetu wap! To jest zlodziejstwo,rabunek w bialy dzien! Co wy uwazacie na ten temat?czy to nie lekka przesada?

  • 0

    223. ~xxx  2006-11-20 23:21:35  host: eeq3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #222: Tu jest temat o TakTak-u i nie ma tu problemów jakie opisujesz, że są w orange :)

  • 0

    224. ~  2006-11-21 11:00:00  host: 80.51.255.69

    a ładujac TT z mbanku z przedzialu 50-100 zl dostajemy 10 % extra :)

  • 0

    225. ~  2006-11-21 11:03:08  host: 80.51.255.69

    sorki że 2 razy

  • 0

    226. ~  2006-11-21 16:58:37  host: ii114.internetdsl.tpnet.pl

    a jak jest ładując z INTELIGO?

  • 0

    227. ~ania  2006-11-21 17:22:59  host: 116.57.rev.vline.pl

    Ta promocja dotyczy tylko klientów mBanku i trwa do końca tygodnia.

  • 0

    228. ~monia  2006-11-22 14:19:49  host: eus81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    looo swietnie :)taka promocja to tylko w erze :D

  • 0

    229. ~Heyka  2006-11-22 17:40:13  host: eaz73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    HEyAH tez comeback :)

  • 0

    230.  2006-11-23 15:41:50

    bo prepaidy PTC są najlepsze i już.Podobno w TT wycofano się z haczyka, iż odstęp czasowy pomiędzy jednym doładowaniem a drugim musi wynosić 5h został usunięty.Może ktoś potwierdzić?

  • 0

    231. ~ania  2006-11-23 18:27:45  host: 116.57.rev.vline.pl

    W regulaminie w dalszym ciągu jest ten zapis.

  • 0

    232. ~ania  2006-11-24 19:48:00  host: 116.57.rev.vline.pl

    pojawił się nowy regulamin i faktycznie znieśli pięciogodzinny odstęp miedzy doładowaniami

  • 0

    233. ~Kornel  2006-12-29 22:56:49  host: bzl244.internetdsl.tpnet.pl