Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wraca netbook HP za złotówkę w Erze

Wraca netbook HP za złotówkę w Erze

WitekT 25 Lutego 2009 16:31

0 0

hp mini bcmOd 2. marca wraca w Erze netbook za złotówkę w promocji z blueconnect. Będzie to znów HP Mini-Note 2133 - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

W nowej ofercie każdy klient podpisując dwuletnią umowę na usługę blueconnect z abonamentem w wysokości 99 zł brutto otrzyma netbook HP Mini-Note 2133 za 1 zł oraz modem USB Huawei E160 HSDPA. Limit w usłudze blueconnect wynosi 1 GB - po jego przekroczeniu prędkość transmisji może zostać ograniczona. Koszt aktywacji w niniejszej promocji będzie wynosił 99 zł.




Netbook HP waży 1,27 kg przy wymiarach 3,3x27x16,5 cm, wyposażony w procesor o prędkości 1,6 Ghz, 1 GB pamięci oraz dysk twardy o pojemności 120 GB. Przekątna matrycy to 8,9 cala (rozdzielczość 1024 x 600). HP Mini-Note 2133 posiada interfejs WLAN obsługujący standardy 802.11 b/g oraz Bluetooth. Netbook pracuje w systemie operacyjnym Windows XP Home PL.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 55
  • 0

    36.  2009-02-26 10:08:58

    35: ale on BYŁ dostępny w aneksach! Wiem, bo sam ściągałem PDFy z cennikami ze strony Ery. Więc o co chodzi?

  • 0

    37. ~  2009-02-26 10:24:47  host: p07-16.opera-mini.net

    Witek a masz tego pdf albo jakis zrzut ekranu?

  • 0

    38.  2009-02-26 10:34:52

    37: czyli nie wierzysz mi w to co mówię?

  • 0

    39. ~  2009-02-26 10:38:58  host: p03-14.opera-mini.net

    No na 100% napewno nie wierze bo mam watpliwosci jesli to prawda to co najwyzej byl w tym cenniku od 24 listopad 2008r do max 1 luty 2009r bo pdf od 2 lutego mam i tam go niema

  • 0

    40. ~  2009-02-26 10:41:23  host: p03-14.opera-mini.net

    Chyba ze byl to cennik dla rynku biznes albo przedluzajacych aneksy dla BC

  • 0

    41. ~Pu94  2009-02-26 10:42:05  host: aems183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No 1.6 na via i co z tego ? ludzie co wy byscie chcieli robic na maszynie z 9calowym ekranem ? w gry grac ? glowa boli ? Ten 1.6 styka tam w zupelnosci jak na winde zp lub ubuntu. Atomy fakt sa lepsze moj sasid kupil msi z atomem 1.6 no ale co z tego ? zawsze znajda sie lepsze. Ty lko tutaj oprucz samego hardwaru zerknijmy na wykonanie obudowy

  • 0

    42. ~dodek  2009-02-26 10:48:40  host: dqg190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ot i prawda. Biorąc pod uwagę zastosowanie 9 calowego netbooka, lepszy procesor nie jest konieczny. taki spokojnie wystarcza,a aluminiowa obudowa może go uratować w podróży, bo takie to maleńkie :)

  • 0

    43.  2009-02-26 10:49:27

    39: czyli na podstawie cennika od 2 lutego twierdzisz, że wcześniej nie było? No gratuluję. Był na pewno na rynku biznesowym w wymianie i chyba też w detalicznym. Zniknął, o ile dobrze pamiętam, pod koniec zeszłego roku. To, że Ty tego nie znalazłeś nie oznacza, że tego nie było - tym bardziej, że masz komentarze innych, że nie masz racji. A już bardzo Cię proszę, żebyś się zastanowił, zanim każesz nam coś prostować...

  • 0

    44. ~  2009-02-26 10:54:44  host: p03-14.opera-mini.net

    Witek w miare na biezonco przegladam pdfy z cennikiem dla prywatnych i jakos nie kojaze a co do cennika dla biznesu to owszem mogl byc bo nieprzegladalem nigdy tego cennika ot podales info a ja poprosilem o zrodlo tego info i tyle w temacie

  • 0

    45. ~  2009-02-26 11:00:52  host: p03-14.opera-mini.net

    A co do kometarzy sirmark tez twierdzil ze nie pisaliscie o tym a jednak odkopalem link a 2 inne kometarze i twoj za wiele w tej kwesti nie wyjasniaja

  • 0

    46.  2009-02-26 11:32:48

    45: akurat dokładnie pamiętam, że było, bo to był okres, w których mieliśmy wymiany telefonów i doskonale pamiętam, że było. Więc źródło jest jedno - PTC. Czy wyjaśniają, czy nie, to w tej dyskusji nie jest ważne, bo Ty autorytatywnie stwierdzisz, że CHYBA nie widziałeś (bo wszystkiego nie przeglądasz) i każesz poprawiac. Więc mówię - nie ma co poprawiać, bo Ty mówisz "chyba", a ja mówię "na pewno".

  • 0

    47. ~  2009-02-26 14:09:41  host: p03-14.opera-mini.net

    Witku wiec na przyszlosc w takich newsach podawaj ze oferta dotyczy np aneksow dla bizesu i wstaw np pdfa wtedy taki news bedzie bardziej rzetelny i niebedzie watpliwosci

  • 0

    48. ~mystic  2009-02-26 15:16:07  host: ejp134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Miałem ten szajs. Nie powiem mini-note od strony designerskiej to istne cudo. Jakość wykonania na wysokim poziomie. Jednak sam wygląd to nie wszystko. Jest tak ślimaczy, że aż dobijający. Procesor VIA to jakaś masakra, o baterii nie wspomnę, która starcza max na 1,5 godziny przy zwykłym przeglądaniu www. Co to za mobilność jeśli musisz siedzieć uwiązany do gniazdka. Teraz wciągam samsunga NC-10, ale wpad mi jszcze w oko wypasiny na maxa Asus U1E i mam zgrya co wybrać. Jakością samsung nie powala i nie ma slotu exprescard, a o modemie na usb nie chcę nawet słyszeć, bo się łatwo wyłamują. U1E/F mają wszystko co subnotebook mieć powinien, a w dodatku wygląda lepiej niż mini-note.

  • 0

    49.  2009-02-26 15:34:10

    47: czy będziesz łaskaw nie przekręcać moich słów? Mówiłem z pamięci, że NA PEWNO było w biznesie oraz CHYBA w prywatnych. Przed chwilą zadzwoniłem do znajomego dilera Ery - potwierdził, że HPek BYŁ w wymianie dla prywatnych. Coś masz jeszcze do dodania w tej sprawie?

  • 0

    50. ~dzetex  2009-02-26 20:01:42  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    48# nie przesadzaj az tak, pytalem sprzedajacych na jednym z serwisow aukcyjnych;) o baterie itd oraz widzialem testy tego laptopa wrac z Eee PC i NC10 oraz MSI (na benchamarku) i wcale nie wypadl tak zle jak to okreslasz. Jezeli Windows sie muli to lepiej i stabilniej przesiasc sie na Linuxa, nie dosc ze darmowy to jeszcze wszystko w sobie ma (oczywiscie zalezy ktora dystrybucja). Desing ma faktycznie rewelacyjny, aluminiowa obudowa itd.

  • 0

    51. ~mystic  2009-02-26 22:06:20  host: 79.162.176.161

    Ja się nikogo nie musiałem pytać, wiem bo miałem go przez 3 m-ce. Bateria jest tragiczna. Dodatkowo kata wifi też jest bardzo słabym punktem tego netbooka, traci zasięg już 10 m od AP. Mam parterówkę i AP stoi na strychu, strop nie jest betonowy tylko w lekkiej konstrukcji i powyżej 10 m już miałem problemy z zasięgiem.

  • 0

    52. ~szyderca  2009-02-27 01:06:03  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    48.~mystic stary, 1,5h to większość zwykłych notbooków pracuje na baterii, a chciałeś by 8-calowy pracował 8h? to stary musisz nosić z sobą akumulator z jakiegoś Lublina najlepiej...

  • 0

    53. ~Paulostan  2009-02-27 02:33:53  host: ip-91-192-3-247.techmedia.com.pl

    panowie mam tego HP od miesiaca dostalem go zamiast tel.z karta expres. w prestizu za 144zł,jestem zadowolony jest super,wi-fi dziala doskonale,bateria ok. 1,5-3godzin ,pracuje normalnie nie mam z nim problemow ,polecam!!

  • 0

    54.  2009-02-27 02:34:48

    48* a po co Ci ExpressCard/modem usb, skoro jest wbudowany? mówię o NC10 ;o) pzecież to najlepsza opcja, wbudowany modem.

  • 0

    55. ~PLANET  2009-02-27 06:40:10  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    #52: NC10 jakos pracuje nawet ponad 8 h (bez uzywania sieci)... a MINIMUM okolo 4 h badz niewiele mniej (aczkolwiek ponizej 4 h nie udalo mi sie nigdy zejsc). 4-5 h na wbudowanym modemie HSPA, 5-6 h na WiFi (mozna dodac z pol godziny przy wiekszym oszczedzaniu energii) Ciekawe, prawda ? Wlasnie dlugosc pracy na baterii to jeden z czynnikow BARDZO istotnych dla netbookow, bo maja byc tak jakby najbardziej MOBILNE (oprocz tego istotna tez jakby masa i wielkosc i pare innych rzeczy, takich jak wlasnie wbudowany modem)... Stacjonarny 'zwykly' laptop od biedy w ogole nie musi miec baterii, ale ty chyba pomyliles troche przeznaczenie - mowimy o NETbookach, a nie NOTEbookach, a o takich napisales. #50: wlasnie MSI, Samsung i niektore modele Asusa sa o wiele lepszym pomyslem. Stwierdzone praktycznie w KAZDYM tescie. A jak ktos chce ladnego designu, to S101 bedzie duzo lepszy :)

Dodaj swoją opinię