Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wraca doładowanie prepaidów Ery z telefonu abonamentowego - oficjalnie

Wraca doładowanie prepaidów Ery z telefonu abonamentowego - oficjalnie

WitekT 1 Grudnia 2006 15:20

0 0

PTC uruchomiła ulepszoną wersję usługi ,Doładuj z Abonamentu, dzięki której abonenci sieci Era mogą w łatwy sposób zasilić konta telefonów użytkowników TakTak i Heyah.

Korzystanie z usługi będzie teraz możliwe za pośrednictwem aplikacji SIMextra, dostępnej w menu telefonu, a nie - jak w poprzedniej wersji - przez SMS. W nowej wersji wykorzystano również szyfrowany kanał przesyłania zlecenia doładowania.




Usługę można aktywować wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści Aktywacja na numer 8050 lub dzwoniąc pod numer 602900. W menu SIMextra, w telefonie klienta abonamentowego, pojawi się wówczas na stałe nowa aplikacja DOŁADUJ. Limit dziennego doładowania wynosi 25 zł. Dla ułatwienia i oszczędzenia czasu klienta, 5 najczęściej zasilanych numerów może zostać zapamiętanych w menu.

Opłata za doładowanie dopisana zostanie do faktury klienta abonamentowego. Abonent oraz użytkownicy TakTak i Heyah nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat. Przekazana kwota zasila konto użytkownika prepaid przedłużając ważność konta według standardowych zasad.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~H  2006-12-01 16:00:10  host: ogorek.akron.net.pl

    Nie wiem jaką specjalną kartę sim trzeba mieć aby wgrać tą aplikację. Ja brałem abo ponad rok temu i moja karta się nie nadaje :/. A nie będę biegał po salonach i jej wymieniał bo nie mam czasu.

  • 0

    2.  2006-12-01 16:40:05

    wiem z własnego podwórka, że jest wielu zwolenników tej metody doładowania.Dobrze, że przywrócono.

  • 0

    3. ~osator  2006-12-01 16:51:18  host: xdsl-1248.wroclaw.dialog.net.pl

    karta SIM musi być 64kB - takie karty sieć Era oferuje od sierpnia 2005 roku

  • 0

    4.  2006-12-01 17:16:33

    w takim razie tata bedzie mogl mi doladowac Tak Taka ^^

  • 0

    5.  2006-12-02 08:22:06

    A czy ktos sie orientuje czy za te 25 pln ktore bede mial dodatkowo na fakturze po doladowanu komus taktaka dostane punkty Era Premia?

  • 0

    6. ~japan  2006-12-02 10:52:23  host: aok106.internetdsl.tpnet.pl

    ale limit 25 PLN to jest limit minimalny czy maksymalny?

  • 0

    7.  2006-12-02 12:26:29

    art: Ktwota doładowania zostanie doliczona do faktury. ~japan: "Tego samego dnia możesz wykonać jedno doładowanie za 25 zł lub dwa doładowania po 10zł tego samego numeru lub dwóch różnych numerów." (regulamin usługi)

  • 0

    8. ~Patryk  2006-12-02 12:26:33  host: dii85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~japan: U nas w Polsce limit ogrnicza górną wartość, a nie dolną. Przynajmniej ja tak myślę. Pewnie w Japonii jest inaczej :-) Pozdro

  • 0

    9.  2006-12-02 14:35:54

    Ciekaw jestem czy to idzie z pakietu kwotowego czy jako osobna opłata

  • 0

    10. ~observator  2006-12-02 17:53:06  host: nat-39.wolomin.net

    Specjalna karta SIM do używania usługi - "genialne" rozwiązanie. He he he, takie rzeczy panie, to tylko w zdziErze.

  • 0

    11. ~w  2006-12-03 13:09:50  host: 217.98.234.36

    jak do tej pory z usługi nie można skorzystać - po wybraniu opcji "DOLADUJ" w simEXTRA pokazuje się bląd: Wystąpił blad 20 FF. Prosze skorzystać z serwisu pozniej. :(

  • 0

    12.  2006-12-04 10:06:25

    Heh też nie chce mi zainstlować. Mam iść sobie wymienić sim. Troche proroniony pomysł

  • 0

    13.  2006-12-04 13:28:54

    nie narzekajcie, bo można mieć gorzej, np w orange.Na przykład tam dają podwójne doładowanie tylko dla kart25 i tylko do sieci.Tam to jest kiszka.

  • 0

    14.  2006-12-05 13:52:04

    jest, bo oranga umie jedynie kiepsko naśladować konkurencje i tyle, a naiwniacy przybędą do nich. I stą potem ma sieć zysk.

  • 0

    15. ~mel  2006-12-08 15:46:38  host: cxz122.internetdsl.tpnet.pl

    Proszę o podanie mi linka na stronę Ery, gdzie jest napisane o bezpłatnej wymianie karty sim (bodajże do grudnia) na taką, która obsługuje uzupełnianie konta. Siedzę już ze 20 min na stronie i nie mogę znaleźć.

Dodaj swoją opinię