Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wraca darmowy numer w Simplusie

Wraca darmowy numer w Simplusie

WitekT 20 Stycznia 2009 13:38

0 0

Od dziś wraca darmowy numer w Simplusie. Usługa będzie pozwalała na wykonywanie darmowych połączeń pod jeden wybrany numer w sieci Plus w zamian za doładowanie.



Doładowanie kwotą 30-49 zł będzie pozwalało na bezpłatne rozmowy przez 15 dni, zaś kwotą 50 zł i powyżej - przez 30 dni.


Więcej szczegółów już wkrótce.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~A  2009-01-20 17:39:44  host: acdc164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co roku na walentynki jest to samo... Chyba Simplus jest obecnie najgorszym prepaidem

  • 0

    20. ~  2009-01-20 18:06:50  host: gw.itfsystem.pl

    Obecnie najlepszą ofertę wśród prepaidów mają Mobilking, Heyah, Carefou Mova, mBank. Simplus, TT , NOGO i POP zostają w tyle i mówiąc kolokwialnie "jadą" na tym, że nałapali po kilka milionów użytkowników w okresie, kiedy nie było praktycznie konkurencji. Teraz Ci użytkownicy siedzą wierząc, że kiedyś też u nich pojawi się ciekawa oferta ale nie ma na co czekać tylko odchodzić a wówczas operatorzy wprowadzą coś ciekawego, bo teraz nie maja powodów skoro i tak dalej mają tylu użytkowników. Polacy to podobno naród, który potrafi liczyć więc ...

  • 0

    21. ~ziomek13  2009-01-20 18:20:10  host: adkm142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dejwid ja jestem neutralny i jestem zadowolony z operatora u którego dzwonie bo traktuje ich jak nie siec a reklamówke sieci która dopiero powstanie, ponizej kosztów-uczciwie bo ich polecam hehe

  • 0

    22. ~ziomek13  2009-01-20 18:23:30  host: adkm142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mtr-y spadną to zaczną tez zarabiac;chce rewolucyjny mtr jak najbliszy zera

  • 0

    23. ~puszatek  2009-01-20 18:53:42  host: 94.254.228.181

    ~ 20 Dziwne niedawno przy okazji biedronki liczyłem po raz kolejny swoje wydatki o po raz kolejny wyszło ze w NOG mam najtaniej ;) Moze niektórzy Polacy po prostu liczą zamiast lecieć na marketingowe hasla ;)

  • 0

    24. ~  2009-01-20 20:22:15  host: f96-027.opera-mini.net

    Co to nog?

  • 0

    25. ~  2009-01-20 21:12:25  host: p11-06.opera-mini.net

    a_lex - teraz mam drugi SIM Heyah, gdzie darmowy nr nie kosztuje 50 zl/m-c. Mialem nie zasilac Sim+ i zostac tylko z polaczeniami przychodzacymi ale jednak az tak chyba nie pojade - tez jakos nie mam ochoty wydawac na raz 80 zl na podwojne doladowanie Heyah.

  • 0

    26. ~  2009-01-20 21:14:29  host: p11-06.opera-mini.net

    a_lex - naraz :-)

  • 0

    27. ~  2009-01-20 22:47:24  host: gw.itfsystem.pl

    @23: oczywiście każdy przeprowadza analizę kosztów pod swój profil dzwonienia. Wiadomo, że jak ktoś dzwoni głównie do Orange i na stacjonarne a do tego ładuje zawsze 100 zł to będzie miał najtaniej w NOG. Ja oceniałem ogólnie poziom oferty czyli jej przejrzystość, prostota, czas połączeń wychodzących itp. Dla mnie Orange ma w ofercie coś czego nigdy nie zaakceptuję: konfiskata środków po wygaśnięciu okresu na połączenia wychodzące, dla mnie to archaizm. Wystarczy porównać podstawowe cenniki starych opów w prepaidach z np. MK, mBank, Carrefour Mova czy nawet Heyah. Zaczyna cieszyć postawa niektórych MVNO i mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej. Mnie promocje wyłącznie wenątrzsieciowe przestały się już podobać.

  • 0

    28. ~borat  2009-01-20 23:32:13  host: host8925215122.3s.pl

    W simplusie tez się traci srodki po wygasnieciu waznosci wychodzacych. W nowym regulaminie simplusa jest zapis, ze jesli po zakonczeniu waznosci wychodzacych, nie zasilimy konta przez 7 dni, to pieniadze przepadaja.

  • 0

    29. ~zorro90900  2009-01-21 00:56:50  host: 87-205-34-248.adsl.inetia.pl

    *borat; czy mógłbym prosić o jakiś link potwierdzający to co piszesz o tych 7 dniach. Do tej pory było inaczej, od kiedy jest zmiana? Dzięki

  • 0

    30.  2009-01-21 07:58:16

    nie ma źle z tą promocją :) jak jest za darmo, to czemu nie skorzystać :D ciekawe tylko do kiedy, bo w połowie III chcę doładować 200 zł :D

  • 0

    31. ~robert1810  2009-01-21 08:09:30  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    @23: Dziwne to jest faktycznie, że najniższy cennik mają operatorzy, którzy mało bądź wcale nie reklamują się w TV. Tak jak ktoś wspomniał wcześniej Mobilking, mBank, Carrefour Mova mają najniższy cennik cennik podstawowy. Nawet My Avon po 6m-cach ma 49gr/min poza sieć i 19gr/min w sieci. Heyah też ma ciekawą ofertę a do tego dochodzą podwójne doładowania, które znacznie pozwalają obniżyć koszty, tylko nie każdy ma tyle pieniędzy żeby w ciągu 5dni załadować np. za 100zł

  • 0

    32.  2009-01-21 10:55:23

    promocja potrwa do odwołania

  • 0

    33. ~  2009-01-23 10:41:12  host: nat-01-033.rtk.net.pl

    nie jest żle z tym simplusem. Niby to samo co było jednak dołożyli także oprócz rozmów nielimitowane smsy w wybranym numerem. Druga sprawa. Dawniej można było tylko 1 nr wybrać - i jak się zmieniało zdanie to przepadł ten nr, Teraz można dezaktywować ten nr i zmienić na kolejny nr w plusie aż do momentu aż okres darmowości się nie skończy...:) W sumie - to niby to samo - a jednak inaczej. Duży plus dla plusa:)

  • 0

    34. ~mateo  2009-01-23 14:40:30  host: nat-tar.aster.pl

    Mnie sie tez wydaje ze to jest dobry pomysł.Wiadomo jest kryzys a taki darmowy numer nawet przy tym najmniejszym doładowaniu jest jak najbardziej potrzebny.

  • 0

    35. ~Kalasanty  2009-01-23 18:23:46  host: aayp124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    doładowanie raz w miesiącu za 50 zł to taka normalka. kasa szybko idzie, bo połączenia tylko wydają się tanie, a nawet przy 20 gr/minutę leci 50 zł w 4 godziny, co w miesiącu daje 8 minut rozmowy dziennie. niezbyt wiele, więc darmowy numer jak najbardziej jest pozytywną opcją.

  • 0

    36. ~forfun  2009-01-23 22:14:46  host: emi33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 28, 29. Prawdopodobnie jest tak, że po 1 miesiącu na tylko na przychodzące kasa przepada jeśli w ciągu ostatecznych 7 dni nie doładujesz ale faktycznie najlepiej i najpewniej przeczytać aktualny regulamin pre-paid ze wskazaniem na prawidłową interpretację co zaoszczędzi ewentualnych nerwów.

  • 0

    37. ~forfun  2009-01-23 22:25:56  host: emi33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Regulaminy plus i sim+: http://www.plus.pl/informacje/regulaminy http://www.plus.pl/informacje/regulaminy/regulamin_dla_uzytkowni kow.pdf - p. 12. par. ? W przypadku dokonania zasilenia konta w terminie 7 (siedmiu) dni od dnia upływu okresu ważności dla połączeń przychodzących anulowana wartość konta MOŻE zostać przywrócona. Przywrócenie wartości konta nastąpi w terminie 2 (dwóch) dni po dokonaniu przez Użytkownika zasilenia konta. lepiej z nimi nie zadzierać bo mogą przywrócić ale nie muszą - btw co to w ogóle za nieprecyzyjny zapis albo się anuluje albo nie zamiast może tak a może inaczej w zależności od tego czy p. Krysia z księgowości pokłociła się w domu ze starym czy nie.

  • 0

    38. ~Dixon  2009-04-01 16:45:45  host: nat.saite.com.pl

    mam pytanko :D jak mi minie termin darmowego numeru to wystarczy że doładuje konto i automatycznie mi powraca ten darmowy numer czy musze postępowac tak jak pierwszym razem ?

Dodaj swoją opinię