Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości WPMobi - przenieś numer albo odzyskaj pieniądze

WPMobi - przenieś numer albo odzyskaj pieniądze

WitekT 8 Maja 2009 14:06

0 0
31. maja kończy swoją działalność WPMobi - MVNO Wirtualnej Polski. Do tego czasu trzeba przenieść numer do innej sieci albo… zakończyć umowę i odzyskać pieniądze z konta.

Odstąpienie od umowy musi mieć formę pisemną. Formularz dostępny jest pod adresem wpmobi.pl/odstapienie. Po jego wypełnieniu i podpisaniu, należy odesłać go na adres podany na WP wraz z kartą SIM. Niewykorzystana kwota z doładowań zostanie przelana na podane w formularzu konto bankowe.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~  2009-05-08 14:50:34  host: 89.108.207.166

    Dlaczego w przypadku prepaida nie mogę odstąpić od umowy i dostać jednocześnie zwrot kasy którą zgromadziłem? Eurołby do roboty :D

  • 0

    8. ~spiro  2009-05-08 14:55:14  host: mx.psat.pl

    jest tez trzecia droga: zostawic srodki na karcie ktore po 31 maja znikna :)

  • 0

    9. ~  2009-05-08 14:58:15  host: chello089076009016.chello.pl

    do5. Już przenosisz? A kiedy zdążyłeś zarejestrować?

  • 0

    10. ~  2009-05-08 15:26:11  host: ip-213-17-193-98.netia.com.pl

    @7 Kasę wpłaciłeś już na poczet usług, które operator jest Ci w stanie zapewnić, dlatego kasy już nie odzyskasz. Trzeba było nie ładować tyle. Inaczej jest z WP, która nie jest w stanie już zaoferować wykorzystania kasy na te usługi.

  • 0

    11. ~  2009-05-08 16:18:03  host: docsis-12.nat.tvk.wroc.pl

    Ja wczoraj dostałem numer, aktywowałem i po 30 min siec dzialala. Wydrukowałem formularz rejestracyjny i wyslalem poczta do wp. Poczekam kilka dni, żeby wpmobi zarejestrowało moje dane i przejdę się do Play, żeby rozpocząć procedurę przenoszenia.

  • 0

    12. ~  2009-05-08 16:45:49  host: 91.150.137.218

    @bledos - w moim przypadku opóźniali się kilka dni z aktywacją. Gdy wysłałem do nich maila, że tak się dzieje, na następny dzień karta była już aktywna.

  • 0

    13.  2009-05-08 18:01:30

    @12: A udało Ci się utworzyć profil ( https://profil.wpmobi.pl//profil.html?extUrl=http://ustawienia.w pmobi.pl/portal/ecare/ )? U mnie od kilku dni pojawia się informacja: ,,Podany PUK jest nieprawidłowy. Rejestracja w profilu, w niektórych przypadkach, będzie możliwa w ciągu 24 godzin od aktywacji karty SIM w sieci WPmobi" :-/.

  • 0

    14.  2009-05-08 18:05:50

    Aktywacja w WPMobi to była mordęga , chyba to trwało 10dni , a doładowanie internetowe 3 dni.Kontakt tylko przez e-mail, co zrozumiałe . Zniechęciło mnie to do tego opa.Przysłali mi też e-maila z tą wiadomością choć numer już dawno chyba nie aktywny.Mobilking też tak skończy jeśli dalej za 10zł na kwartał numer będzie miał wychodzące.

  • 0

    15.  2009-05-08 18:24:47

    Jeżeli doładuję za 500 zł numer WPmobi i na konto dostanę 650 zł, to przeleją mi na konto 650 zł ;-)? Ktoś wie?

  • 0

    16. ~piotrek  2009-05-08 18:29:29  host: chello089076099075.chello.pl

    A jak przeniesiemy nr z WPmobi do Play to dostaniemy od play te ich zwroty kosztow przeniesienie (3 miesiace po 20 zl)?

  • 0

    17.  2009-05-08 18:31:08

    Nie zwróciłem wcześniej uwagi na dopisek na dole: ,,(**) Saldo konta może uwzględniać i zawierać bonusy (tzw. ekstrakasę), które nie podlegają zwrotowi. Saldo konta moŜna sprawdzić wykonując połączenie z bezpłatnym numerem *0001 ." i myślałem, że nie wzięli pod uwagę ,,ekstrakasy" ;-).

  • 0

    18.  2009-05-08 18:32:30

    @16: Oczywiście, że tak :-). Ale ta promocja zniknie pewnie do końca maja.

  • 0

    19. ~  2009-05-09 07:57:52  host: f96-048.opera-mini.net

    @18: do końca maja to wszystko zniknie :)

  • 0

    20. ~ptok  2009-05-09 09:47:56  host: chello089076009016.chello.pl

    @19. Wszystko? Nic nie będzie? A co Ty jesteś Kononowicz?

  • 0

    21. ~mono stereo  2009-05-09 16:57:49  host: host-193-93-94-24.leon.com.pl

    Mam pytanie , czy ktoś przenosił stamtąd numer do jakiejś sieci?Czy faktycznie taki operator jak Play nie pobierze opłaty za przeniesienie numeru z WpMobi do Play?

  • 0

    22. ~Dina  2009-05-09 18:55:55  host: p03-14.opera-mini.net

    Za przeniesienie numeru opłatę pobiera ten operator,który uwalnia numer.

  • 0

    23. ~pbe  2009-05-09 23:59:14  host: ip-94-42-47-1.multimo.gtsenergis.pl

    ~mono stereo: przeniosłem do Play, żadnych opłat, żadnych problemów. Co ciekawe numer był pokazywany już dzień wcześniej jako przeniesiony niż to się fizycznie stało (zanim nowa karta zaczęła się logować)

  • 0

    24. ~mono stereo  2009-05-10 09:22:47  host: host-193-93-94-24.leon.com.pl

    Dzięki Dina i pbe , ale mam jeszcze jedno pytanie , otóz obecnie czekam jeszcze na zarejsetrowanie kart w wpMobi ale czy pomimo tego że nie są aktywne mogę wysłać karty rejestracyjne do WpMobi a w Play zacząc procedurę przeniesienia?

  • 0

    25. ~  2009-05-10 09:25:00  host: docsis-12.nat.tvk.wroc.pl

    możesz wysłać do wpmobi już, z play poczekaj kilka dni

  • 0

    26. ~nick  2009-05-10 21:16:35  host: dhr138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co z heyah? Od ponad miesiąca korzystam z plejfresza a z chejachem chcę zakończyć umowe i odzyskać ~500zł z konta.

Dodaj swoją opinię