Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości WPmobi - MVNO Wirtualnej Polski

WPmobi - MVNO Wirtualnej Polski

WitekT 5 Lipca 2007 11:01

0 0

wp mobi logo4. lipca Wirtualna Polska podpisała z Centertelem umowę o świadczeniu usług wirtualnego operatora (MVNO). Usługa - pod marką WPmobi - wystartuje jeszcze w III kwartale.

Podpisanie umowy między WP a Orange to najlepszy przykład synergii w ramach Grupy i konsekwentnej realizacji strategii łączenia silnej pozycji w telefonii stacjonarnej, broadbandzie, telefonii komórkowej oraz działalności portalowej. Uruchomienie MVNO pod brandem WP to naturalny krok naszej ewolucji. WP rozwija się nie tylko merytorycznie, ale jest również liderem w dziedzinie rozwiązań technologicznych. Telefonia komórkowa, oprócz Poczty WP, komunikatora Spik i WPtelefonu, jest oczywistym dopełnieniem naszej oferty komunikacyjnej. Jeżeli chodzi natomiast o kwestie finansowe, to WPmobi pozwoli nam na większą dywersyfikację przychodów - mówi Jacek Murawski, Prezes Wirtualnej Polski.




Z radością rozpoczynamy współpracę z Wirtualną Polską jako operatorem wirtualnym (MVNO) Orange. Jest to kolejny przykład korzystnego dla naszych Klientów efektu łączenia działań i ofert w ramach Grupy TP. Jestem przekonana, że nasze wieloletnie doświadczenie i pozycja lidera rynku mobilnego w Polsce oraz siła Wirtualnej Polski na rynku internetowym zaowocuje wyjątkowym efektem konwergencji usług mobilnych i internetowych - powiedziała Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes PTK Centertel.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 78
  • 0

    59. ~ehm  2007-07-06 12:29:04  host: xz16.internetdsl.tpnet.pl

    no tak wp.pl robi swojego wirtualnego operwatora tel. kom razem z &TP to czas najwyższy by konkurenci - czyli np interia utworzyli swoją wirtualną siec kom. z RMF a onet z TVN np....??

  • 0

    60. ~  2007-07-06 13:45:40  host: 87-205-40-66.adsl.inetia.pl

    Czekam n Polsat. Zdaje się, że będzie to jedyny poważny MVNO, gdy tak patrzę na MNI i MyAvon.

  • 0

    61.  2007-07-06 18:07:58

    ~xyz - mam doświadczenie ;-) jestem włąścicielem mojej jednoosobowej firmy. Także rozdaję stare meble, chociaż więcej daję pieniędzy na rózne cele i regularnie nie od wielkiego dzwonu... jeśli już o tym mówimy. Nie wiem co to interfejsy, bo tak mało korzystam z dostępu przez www, że prawie wcale. I nawet nie zwaracam uwagi czy jest wygodny czy nie. Natomiast muszę zganić onet. Właśnie mi się pojawił problem (na komercyjnych, a jakże), że mi odrzuca pocztę - zarówno nie mogę wysłać ze skrzynki jak i odebrać! host poczta.onet.pl[213.180.130.206] said: 550 5.7.1 VIRUS Oversized.Zip FOUND (in reply to end of DATA command). A wysyłam w załączniku spakowane zipem ok. 200 plików baz danych (d-base) o wielkości ok. 5-6 MB i po spakowaniu ok. 500 kB. Norton antywirus mi podpowiada w FAQ, że mam do ISP się zwrócić... I chyba właśnie się zwrócę, bo z innego konta, znacznie mniejszego (60MB w porównaniu z gogowym w onecie) bez problemu poczta się wysyła i odbiera! (odbiera, bo dla sprawdzenia problemu te samą wiadomość na rózne sposoby wysyłałem - muszę mieć pewność, że dotrze do odbiorcy - to ważne bazy są ;-)).

  • 0

    62.  2007-07-06 18:08:27

    A może ktoś z Was wie w czym może być problem?

  • 0

    63. ~Gal  2007-07-06 18:49:37  host: 80.50.40.250

    Poczta WP miala chyba ostatnio problem z DNSami. To tak btw...

  • 0

    64. ~xyz  2007-07-06 19:57:42  host: 87-205-236-171.adsl.inetia.pl

    wlo - bardzo się ciesze że również pomagasz ludziom to dobrze, że są tacy ludzie jak ty. ;) Jeszcze bardziej cieszy mnie właśnie to, że stać cię na pomoc np. finansową regularną a nie tak jak mnie od "wielkiego dzwonu" więc dobrze ciebie oceniłem, że nie mogę się z tobą równać. ;) Odnośnie twojej wypowiedzi 61 , że masz problem na komercyjnych skrzynkach, taki mały pstryczek w nos za coś czym mnie tu zdenerwowałeś oczywiście to powyżej to również mała aluzja, przytoczę twoją wcześniejszą wypowiedź: nr. 42. wlo 2007-07-05 19:06 atg79.neoplus.adsl.tpnet.pl 26. kup komercyjną usługę. Na pewno nię będziesz miał problemów ;-) Pozdrawiam serdecznie. :-)

  • 0

    65. ~  2007-07-06 19:59:05  host: host-81-190-93-57.gdynia.mm.pl

    a dla mnie WLO jawi się jako burak, gdy pisze:"Powiem Ci szczerze, że ja nie odpowiadam np. na maile z ofertami pracy, w kórych jest więcej reklamy niż treści od starającego się o pracę ;-)" / --- gdyby był średnio inteligentny, to pewnie by wiedział, że serwisy pocztowe dołączają reklamy, choć niezbyt rozumiem co może go irytować w 3 zdaniach tekstowej reklamy na samym końcu maila????------ / oczywiście wymaganie, by starający się o pracę zamiatacza jeździł mercedesem, jest godne mentalności pisdolota

  • 0

    66. ~xyz  2007-07-06 20:13:53  host: 87-205-236-171.adsl.inetia.pl

    65 - Trochę ostro jak na to forum ale daje to do myślenia co napisałeś, po tym trochę klapki z oczu mi spadły. Tylko nie ma co tak ostro pisać, bo można inaczej a również dobitnie. "Wielki Brat" się ocknie i zacznie posty kasować. chociaż on chyba nigdy nie śpi tylko czuwa. :)

  • 0

    67. ~r  2007-07-06 22:57:41  host: chello087207229190.chello.pl

    #45: *wlo, no faktycznie bardzo jesteś wrażliwy, hehe. Ja tam się nie przejmuję reklamą na końcu maila ale rozumiem, ze jak ktoś używa komercyjnego konta pocztowego i pisuje tylko ze zblazowanymi managierami to jak nagle wyskoczy jakiś mail z reklamą od pętaka molestującego swoimi CV to może się ciśnienie podnieść :-D A tak poza tym to widocznie pilnie nie potrzebujesz pracownika skoro odrzucasz maile od sporej, podejrzewam, części kandydatów używających darmowych kont. No chyba, że ludzie tak walą do Twojej firmy, że nie masz już pomysłu na kryteria selekcji. Albo dajesz ogłoszenia o pracę tylko dla rozrywki, hehe. Na zdrowie!

  • 0

    68. ~  2007-07-07 00:06:48  host: host-81-190-120-83.gdynia.mm.pl

    WLO - to przykład typowego polskiego ignoranta - przypomniał mi się od razu mój kuzyn (nawiedzony katolik), który kiedyś stwierdził, że on to zatrudni tylko katolika, bo takiemu może ufać - czyli, pominąwszy nawet sprawę działania niezgodnego z prawem (konstytucją), to nieważne jest to co reprezentuje taka osoba, byleby miała koszulę w kratkę a nie w paski... :))

  • 0

    69. ~  2007-07-07 02:33:23  host: 87-205-211-170.adsl.inetia.pl

    Bo sporo ogłoszeń o pracę jest dla picu. Ogłoszenie o pracę może być również reklamą firmy, nawet, gdy firma nie ma zamiaru nikogo zatrudnić.

  • 0

    70.  2007-07-07 12:26:41

    Nie przeczę, 68., jestem ignorantem w bardzo wielu dziedzinach. Natomiast powiedz mi, co to znaczy "typowy polski ignorant"?

  • 0

    71.  2007-07-07 12:30:29

    ~r - ja też się nie przejmuję, bo wszyscy niemal używają kont darmowych, utrzymywanych z reklam. Ale jeśli do tego dodać brak szacunku... To nadaje się na wytykanie i wyśmiewanie - co robię bez żadnego stresu. I naprawdę niewiele mnie obchodzi co inni sobie o mnie pomyślą. Naprawdę ;-) 69. - różniaca w tym, że ja nigdy i nigdzie nie ogłaszałem się, ze szukam do pracy ludzi - chodzi o odwrotną sytuację. A jeśli ktoś ma mnie jako potrencjalnego pracodawcę gdzięś, nawet jeśli ma marne szanes zatrudnienia, to o nim tylko świadczy. Bo żaden problem na ten jeden raz założyć darmowy adres ale z poważnm nickiem i poważnym opisem nadawcy a nie jakby do ziomala, kelnera z innego pubu w Londynie pisał ;-)

  • 0

    72.  2007-07-07 12:33:16

    ~r - jakbyś uważniej czytał, zauważyłbyś, że ja piszę o jednoosobowej działalności. Ja nie zatruniam ludzi. Nie potrzebuję po prostu. Sam dla siebie i na siebie pracuję ;-) Oddpowiadam na każdą poważną ofertę, także listownie, jeśli takie przychodzą - dziwne? Poważnie traktuję poważnych ludzi, niepoważnie śmiesznych, którzy mnie niepoważnie traktują.

  • 0

    73.  2007-07-07 12:36:13

    ~xyz - złapałeś mnie ;-) tylko róznica pomiędzy komercyjną a darmową jest taka, że komercyjna musi mi chodzić jeśli spełniam warynki regulaminu. I na mo mail zareagują na pewno. W przypadku kont darmowych, tylko przy masowym problemie reagują, żeby nie pozbawić się źródła przychodów tak naprawdę - nie bezpośrednich jak ode mnie a pośrednich.

  • 0

    74. ~r  2007-07-07 14:10:49  host: chello087207229190.chello.pl

    #72: zauważyłem, że piszesz o jednoosobowej działalności (bo raczej czytam uważnie) ale zdawało mi się, że dlatego jest ona jednoosobowa bo nikt jeszcze nie złożył poważnej oferty, hehe. Tzn. zawsze była doklejona reklama. Odniosłem bowiem wrażenie, że właśnie fakt korzystania z darmowej poczty świadczy wg Ciebie o tym czy ktoś jest niepoważny czy nie. Widocznie musiałem źle zrozumieć Twoją wypowiedź. Jeśli zaś chodzi o wysyłanie ofert pracy z kont z niepoważnymi nickami to jestem się w stanie zgodzić, że to źle wygląda. Pozdrawiam.

  • 0

    75. ~  2007-07-08 17:20:36  host: host-81-190-123-254.gdynia.mm.pl

    WLO -->>typowy polski ignorant - to taki, który udaje ze sie zna na czymś, i że pozjadał wszelkie rozumy, niestety słoma mu z butów wychodzi i na tym się kończy, powinieneś to wiedzieć, skoro nim jesteś --- tak jest w twoim przypadku, gdy zamiast oceniać czyjeś umiejętności w jakimś zakresie, widzisz tylko takie duperele, że ktoś wysyła ci maila z darmowej skrzynki - powiedz mi cwaniaczku, kto dziś na świecie ma skrzynki płatne i w jakim celu - bo jakoś tego pojąć nie potrafię? Chyba że celem jest bezsensowne wydawanie pieniędzy... czyli podsumowując, zatrudniasz kogoś nie dlatego że potrafi kierować samochodem, ale dlatego że ma ładne niebieskie oczy

  • 0

    76.  2007-07-09 15:34:43

    mam spore zastrzezenia co do realizacji, juz wczesniej inni zapowiadali, i nici z tego! a wiec z cierpliwoscia czekam na fiasko :)

  • 0

    77. ~mirekb  2007-07-11 09:55:08  host: bmi139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdybym tu byl poraz1 pomyslalbym ze z takiej dysputy akademickiej niewiele wynika..a jednak

  • 0

    78.  2007-07-15 23:57:48

    panowie, a może założycie odpowiedni temat na forum i tam będziecie się nad sobą użalać? :)

Dodaj swoją opinię