Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości WPmobi: 250 tys. klientów w 3 lata

WPmobi: 250 tys. klientów w 3 lata

WitekT 5 Lipca 2007 13:34

0 0
Na dzisiejszej konferencji prasowej prezes Wirtualnej Polski - Jacek Murawski - opowiadał o komórkowych planach portalu.

WP chce pozyskać w ciągu 3 lat 250 tys. klientów, z czego prawie 50% do połowy 2008 roku, co ma już zapewnić rentowność przedsięwzięciu. MVNO ma być "przedłużeniem" oferty internetowej WP, ma oferować dostęp do blogów, serwisów społecznościowych i wiadomości.

O podpisaniu umowy między WP a Centertelem dotyczącej MVNO pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~Dziedziel  2007-07-05 13:45:56  host: acov213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajne to bedzie coraz wiecej tych multimedialnych opow. 250tys. To chyba max co moga miec

  • 0

    2.  2007-07-05 13:52:24

    Jak dla mnie to WP ma bardzo ambitne plany, może im się to uda. Ceną nie mogą bardzo powalczyć więc może te usługi dodane będą na tyle ciekawe, że sporo użytkowników tego portalu skusi się na ofertę komórkową. Ciekawe kiedy Orange będzie miało serwis społecznościowy. Coś takiego zapowiadali we współpracy z Onetem do końca IIQ a tu już jest 3 i nic o tym nie słychać. Chętnie bym skorzystał z czegoś takiego, moi znajomi także bo wielu mam w sieci Orange.

  • 0

    3. ~kyoto  2007-07-05 14:11:22  host: 212.160.172.70

    WPmobi puszcza pewnie albo 1.VIII albo 1.IX... co do stawek to pewnie bez rewelki, w koncu opem "prowadzacym" bedzie Orange

  • 0

    4. ~  2007-07-05 14:37:09  host: p04-02.opera-mini.net

    Prezes Murawski to chyba były dyrektor finansowy centertela? Miękko wylądował...

  • 0

    5.  2007-07-05 16:39:38

    Mnie interesują ceny połączeń/sms/mms. Blogi, społeczności i inne duperele mnie nie obchodzą. Jesli nie ma mnie przy komputerze przeglądającego "Telepolis" oznacza to że robię coś kompletnie innego i nie koniecznie bloguję przez telefon. Dziwię się, że tego typu usługi trafiają na podatny grunt. Nie wiem, może już z tego wyrosłem? ;) Ostatnio przeraziła mnie moja kobieta, która spytała mnie o usługę "granie na czekanie" - chyba jeszcze durniejsza usługa od blogo-czato-społecznościowania przez komórkę :|

  • 0

    6. ~:))  2007-07-05 16:53:33  host: host-81-190-99-235.gdynia.mm.pl

    co z taryfami?? Swoją drogą WP telefon już teraz proponuje połączenia przez numer dostępowy za 35gr na zagranicę i w Polsce... to raczej nie powinni mieć dużo wyższych stawek

  • 0

    7.  2007-07-05 16:54:48

    99% rabatu an poczte 6GB to sie skusze :D

  • 0

    8. ~  2007-07-05 17:26:21  host: gdn114.internetdsl.tpnet.pl

    Czy oni będą korzystali z usług MNI Telecom?

  • 0

    9.  2007-07-05 17:30:30

    8: a po co pośrednik między spółkami w jednej grupie? :) Poza tym w komunikacie jest wyraźnie napisane, że WP podpisała umowę z Centertelem, a nie MNI...

  • 0

    10. ~ktos  2007-07-05 17:42:05  host: btm222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak ta siec bedzie tak dzialac jak poczta.wp.pl to dziekuje. Naiwni sa i tyle WP jest neistety marka ktora znika z rynku, nawte malolaty sie nia nie interesuja. Sugeruje zamknac zaorac albo sprzedac googlowi.

  • 0

    11. ~ktos  2007-07-05 17:43:01  host: btm222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ee : powiedz i tylko po jaki pieron Ci 6 GB poczty , zuzyjesz ? ja mam kilka kont no limit i jakos nie mam na nich wicej niz 1-2 GB

  • 0

    12. ~ee  2007-07-05 17:44:46  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    ta na inwigilowanym gmail??? nie mam zamairu kasowac wszystkich maili bo sie limit konczy miejsca na poczcie... po to jest opcja w OE "pozostaw kopie..."

  • 0

    13. ~zibi  2007-07-05 20:46:45  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    WitekT: Wiadomość będzie pełniejsza jeśli napiszesz do kogo należy WP.

  • 0

    14. ~Pietraś  2007-07-11 14:26:14  host: chello089079059120.chello.pl

    Hmm zastanawia mnie czy będzie dostępny jakiś program partnerski, jak myślicie ? :)

Dodaj swoją opinię