Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości WP7 Tango tylko dla tańszych Nokii? Tylko w Azji?

WP7 Tango tylko dla tańszych Nokii? Tylko w Azji?

Q! 10 Sierpnia 2011 22:06

0 0

Windows Phone 7 Mango jeszcze nie pojawił się na rynku, a w sieci już można znaleźć luźne wzmianki na temat kolejnej wersji systemu o nazwie kodowej Tango. Co w nich znajdziemy?

Przypuszczenia na temat kolejnej wersji Windows Phone 7, czyli Tango, pochodzą od Mary-Jo Foley, czyli blogerki śledzącej i opisującej poczynania Microsoftu przynajmniej od dobrych kilkunastu lat.

Według niej, WP7 Tango pojawi się przynajmniej jako jedna aktualizacja, jednak niewykluczone jest, że będzie ich dwa lub więcej. Wydania te mają być skupione wokół telefonów Nokii i trafią do tańszych wersji urządzeń tego producenta.
Wyjątkiem może być tutaj Nokia Sea Ray - pierwszy telefon Nokii w Windows Phone 7 - dla której może się pojawić aktualizacja systemu do wersji Tango. Oprócz tego, Tango może być głównie lub nawet w całości przeznaczony na rynek azjatycki.

Foley poinformowała również, że według posiadanej przez nią informacji, Microsoft planuje wydawać jedną aktualizację Windows Phone 7 w roku. Biorąc pod uwagę informację o tym, że Windows Phone 8 Apollo miałby się pojawić pod koniec 2012 roku, informacje na temat Tango wydają się być dosyć wiarygodne.

Czy tak się stanie w rzeczywistości? Czas pokaże.

Źródło tekstu: ZDnet, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • -1

  1. ~PLANET  2011-08-10 22:16:45  host: host-193-39-71-13.dag.pl

  Pod koniec 2012 to bedzie koniec swiata ;)))

 • 0

  2.  2011-08-10 23:58:29

  Niech wypuszczą wreszcie chociaż jedną Nokię z WM, bo póki co to więcej zapowiedzi, gdybań, domysłów niż faktycznych informacji i realnych rzeczy...

 • 0

  3. ~xeon  2011-08-11 00:24:58  host: v07-15.opera-mini.net

  Wyciekły zdjęcia nowych Nokii z WP 7 http://wp7world.pl/nowe-nokie-z-wp7-wyciekly-wideo/

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet