Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości WP7 Mango w połowie września?

WP7 Mango w połowie września?

Q! 1 Września 2011 14:46

0 0

Według różnych informacji docierających z sieci, Windows Phone 7 Mango może trafić na szerszy rynek już w połowie września.

wp7 mango wrzesienTaka informacja wypłynęła m.in. od jednego z konsultantów internetowego biura obsługi klienta HTC. Według niego, WP7 Mango w ostatecznej wersji ma się pojawić jeszcze we wrześniu. Zanim to nastąpi, Microsoft może jeszcze tworzyć i udostępniać końcowe łatki i uaktualnienia dla systemu.
Tymczasem jeszcze w lipcu amerykański AT&T wstrzymał sprzedaż telefonu Dell Venue Pro z Windows Phone 7. Powody takiej decyzji nie były znane, jednak teraz pojawiła się informacja, że wznowienie jego dostaw ma nastąpić w okolicach 15. września. Może to oznaczać, że wtedy właśnie dostępny będzie telefon z najnowszą wersją systemu.

Obecnie jedynym telefonem z Windows Phone 7 Mango jest Fujitsu Toshiba IS12T, który pojawił się 25. sierpnia w ofercie japońskiego operatora KDDI. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: WP7Central, welovewp.hk     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    3. ~  2011-09-01 15:41:57  host: 212.160.172.70

    skąd kolsuntant ma to wiedziec odpowiedzi " az tak poinformowanego kolsuntanta są wymijające więc po co ta "plotka" brakuje wam tematów ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet