Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości WP7 Mango w połowie września?

WP7 Mango w połowie września?

Q! 1 Września 2011 14:46

0 0

Według różnych informacji docierających z sieci, Windows Phone 7 Mango może trafić na szerszy rynek już w połowie września.

wp7 mango wrzesienTaka informacja wypłynęła m.in. od jednego z konsultantów internetowego biura obsługi klienta HTC. Według niego, WP7 Mango w ostatecznej wersji ma się pojawić jeszcze we wrześniu. Zanim to nastąpi, Microsoft może jeszcze tworzyć i udostępniać końcowe łatki i uaktualnienia dla systemu.

Tymczasem jeszcze w lipcu amerykański AT&T wstrzymał sprzedaż telefonu Dell Venue Pro z Windows Phone 7. Powody takiej decyzji nie były znane, jednak teraz pojawiła się informacja, że wznowienie jego dostaw ma nastąpić w okolicach 15. września. Może to oznaczać, że wtedy właśnie dostępny będzie telefon z najnowszą wersją systemu.

Obecnie jedynym telefonem z Windows Phone 7 Mango jest Fujitsu Toshiba IS12T, który pojawił się 25. sierpnia w ofercie japońskiego operatora KDDI. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: WP7Central, welovewp.hk     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~  2011-09-01 15:41:57  host: 212.160.172.70

    skąd kolsuntant ma to wiedziec odpowiedzi " az tak poinformowanego kolsuntanta są wymijające więc po co ta "plotka" brakuje wam tematów ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-205-180-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet