Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości WP7 Mango oficjalnie dostępny. Kiedy trafi do telefonów?

WP7 Mango oficjalnie dostępny. Kiedy trafi do telefonów?

Q! 27 Września 2011 19:23

0 0

Microsoft poinformował, że rozpoczął już dystrybucję kolejnej wersji swojego mobilnego systemu operacyjnego Windows Phone 7, Mango. Aktualizacja trafi do 98% wszystkich aktualnych użytkowników telefonów z wcześniejszą wersją systemu.

Jednak zanim to nastąpi, minie co najmniej kilka tygodni. Dlaczego aż tyle? Jak tłumaczy Microsoft, firma chce uniknąć ewentualnych problemów z tym związanych. W związku z tym, aktualizacja udostępniana będzie stopniowo.

W pierwszym tygodniu trafi ona do 10% procent wszystkich telefonów z WP7, a proces ten będzie dokładnie monitorowany. Jeśli nie wystąpią żadne problemy, to w kolejnym tygodniu aktualizacja trafi do kolejnych 15% telefonów.
Druga tura aktualizacji potrwa kolejne dwa tygodnie i będzie podobnie monitorowana jak pierwsza. Jeśli i tym razem przebiegnie ona bez problemów, to od czwartego tygodnia aktualizacja udostępniana będzie już dla wszystkich użytkowników telefonów z Windows Phone 7.

Taki sposób dystrybucji nowej wersji WP7 sprawi, że na jego aktualizację trzeba będzie czekać nawet kilka tygodni. Jednak dzięki temu Microsoft ma nadzieję, że uda mu się uniknąć komplikacji, które wystąpiły przy poprzedniej aktualizacji systemu. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

O tym, że aktualizacja Windows Phone 7 Mango dostępna jest dla danego urządzenia, użytkownik zostanie poinformowany za pomocą komunikatu wyświetlonego przez telefon. Można to sprawdzić również ręcznie w menu telefonu (Settings >> phone update).

Źródło tekstu: windowsteamblog, wł     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 1

  1. ~  2011-09-27 22:33:36  host: host-46-151-186-13.interduo.pl

  wp7 sam sie aktualizuje przez neta czy jak to wyglada?

 • 1

  2. ~Wafel  2011-09-27 23:05:34  host: rev203.tmark99.revers.nsm.pl

  Przedstawiciel Microsoftu z którym gadałem nabrał wody w usta gdy padło pytanie o spolszczenie aktualizacji do Mango. Na to pytanie odpowiedział, że kafelki są tak intuicyjne, że jak ktoś pracował z nimi w eng to brak pl mało zmieni:D

 • 1

  3. ~qwerty  2011-09-28 02:11:13  host: sggw137-004.sggw.waw.pl

  "Aktualizacja trafi do 98% wszystkich aktualnych użytkowników telefonów z wcześniejszą wersją systemu." Dlaczego nie do 100%? Pozostale 2% jest niekompatybilne z mango? Pytam z czystej ciekawosci

 • 0

  4. ~Wojtek G.  2011-09-28 10:08:18  host: 178-37-105-233.adsl.inetia.pl

  WP7 mango ma polski jezyk w sobie wiec niewiedza pracownika microsoftu powinna byc karalna. Wgrywalem juz ten soft do paru telefonow i dziala pieknie i 100% polski jezyk jest w nim.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet