Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości WP7 Mango już dla wszystkich

WP7 Mango już dla wszystkich

Q! 20 Października 2011 08:19

0 0

Microsoft poinformował, że udostępnił już aktualizację najnowszej wersji swojego mobilnego systemu operacyjnego, Windows Phone 7 Mango, dla wszystkich telefonów.

Aktualizacje mają być już dostarczane do wszystkich telefonów pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 7. Wyjątkiem są użytkownicy telefonu LG Optimus 7 w hiszpańskiej Telefonice oraz klienci europejskiego Orange - z tymi aktualizacjami wystąpiły drobne problemy natury technicznej, nad którym pracuje już i Microsoft, i operatorzy.
Oprócz tego pod koniec października wybrane modele telefonów mają otrzymać dodatkowe, drobne poprawki, które poprawią wydajność systemu oraz wprowadzą dodatkowe funkcje do nich - najprawdopodobniej będzie to funkcja hotspotu. Które modele otrzymają taką możliwość? Wszystko zależy od kraju oraz operatora.

Aktualizacja Windows Phone 7 Mango rozpoczęła się pod koniec września i stopniowo obejmowała kolejnych właścicieli telefonów. Proces udostępniania aktualizacji zajął więc Microsoftowi niewiele ponad 3 tygodnie (mniej niż początkowe zakładane co najmniej 5 tygodni), podczas których firma nie odnotowała większych problemów z tym związanych.

Źródło tekstu: windowsteamblog, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~moskwicz2006  2011-10-20 08:53:07  host: 088156011179.olsztyn.vectranet.pl

  a co z językiem polskim na starych moartach , można sobie wgrać te mango i wszystko będzie po polsku? bo dośc te telefony z menu angielskim na allegro były

 • 0

  2.  2011-10-20 08:55:12

  @moskwicz2006 - póki co oficjalnego wsparcia języka polskiego dla telefonów z pierwszego rzutu nie ma. Wszystko dlatego, że język po aktulizacji jest taki sam, jak wcześniejszej wersji oprogramowania. Co nie znaczy, że nieoficjalnie nie można sobie go wgrać. :-)

 • 0

  3.  2011-10-21 00:55:15

  "Wyjątkiem są użytkownicy [ciach] oraz klienci europejskiego Orange". Czemu mnie to wcale nie dziwi?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet