Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości WP uruchamia numer dial-up z Energisem

WP uruchamia numer dial-up z Energisem

WitekT 1 Września 2004 19:34

0 0

Wirtualna Polska - jako ostatni z wielkich portali - uruchomiła dziś swój numer dostępowy. Spółka, której większościowym akcjonariuszem jest największa firma telekomunikacyjna w kraju - TP SA - doczekała się swojego dial-upu. Partnerem biznesowym okazał się jednak Energis a nie narodowy operator.

Usługa dostępowa portalu - WPGo! modem - reklamowana jest hasłem lepiej późno niż wcale ;-). Portal jako jeden z ostatnich graczy uruchomił własny numer dostępowy, chociaż w tej kwestii miał być pierwszy.

W momencie inwestycji TP SA w Wirtualną Polskę w 2001 roku pojawiły się deklaracje narodowego operatora co do wspólnych planów świadczenia usług dostępowych z portalem. TP SA szybko wycofała się z obietnic - niedługo po podpisaniu umowy ówczesny szef TPI poinformował, że WP nie będzie miała przychodów z ruchu w sieci TP SA.
Po trzech latach WP udało się jednak uruchomić usługę dial-up - partnera znalaziono w firmie Energis Polska. Ponieważ jako ostatni wśród rodzimych portali uruchamiamy usługę dostępu do internetu za pośrednictwem alternatywnego numeru dostępowego, trudno nam w chwili obecnej oszacować zarówno liczbę użytkowników, jak i przychody z tytułu świadczenia usługi - przyznała Aleksandra Ciechomska, dyrektor ds. rozwoju produktów Wirtualnej Polski Liczymy jednakże na lojalność osób korzystających z portalu Wirtualna Polska, którzy zechcą skorzystać z wpGO! modem.

Użytkownicy, oprócz alternatywnego numeru dial-up otrzymają bezpłatny dostęp do treści: będą mogli skorzystać z działów: gry online, erotyka, randki oraz pliki do gier i komputerów.

Źródło tekstu: WP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-11-137.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę Play Pokolenia?

Nowa oferta Play Pokolenia

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet